Dijete rođeno u braku ili izvan njega

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni se riga od današnjih svadbi,silnog kiča i trošenja novaca na nebuloze,a pogotovo forsanja radi trudnoće i pritiska okoline.Ako me dragi uspije pridobiti :))), bit će malo,jednostavno i classy.Baka mi je isto imala ideje,ali sam ju samo podsjetila da nismo u 1967.g.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Tak je meni baka kad sam joj rekla da sam trudna iskomentirala pa znaš šta sad slijedi…ja onak ko iz topa pa mučine i ne spavanje…veli ona pa vjenčanje…kad sam joj rekla da će to bit iduće godine ili tak nekad samo je rekla pa nećeš valjda vanbračno nosit…ja onak pa već nosim hihi

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mene ubili u pojam jučer opet. Bili smo na berbi i sad ide priča ovak. Oni su čuli da ako se ne oženimo prije, da budemo morali puno novaca platiti da dragi prizna bebu? Jel ima itko netko bilo kakav pojam o tom ogromnom plaćanju novaca  ako nismo oženjeni?

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ne….ja kolko znam ništa se ne plaća. nego dragi samo ode s tobom (ubiti i mora ić s tobom jer ime ne možeš bebi dati sama) i potpiše još jedan papir…i to je to…. tak je meni žena u mom matičnom uredu rekla… nikakve pare nije spominjala

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    e pa to i ja znam, ali mene ovi jučer uvjeravali suprotno.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ma tko te to uvjeravao? da nisu te priče možda zato jer ih smeta to što se nećete ženit prije bebe? jer i meni su pričali slično, ja nazvala matični, pitala, saznala ono što sam ti napisala gore i onda im svima to lijepo nabila na nos

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    nikakva lova nije u igri, kaj bi oni sad još i da mora kupit dijete jer ako niste u braku onda je beba tvoja i od države pa da si ju zakonski plati da bude njegovo dijete?? btw mi smo se oženili kada sam 7 mj bila trudna sa prvim malim, isto tako radi papira da ne treba svugdje i sve ići samnom i 10000 papira potpis davati da je dijete njegovo, 10 god smo skupa od prvog dana skupa i živimo ( koji mjesec u pitanju ustvari).. svašta smo se naslušali ali zanimljivo je kako nam brak nitko nije spominjao dok nisam ostala trudna, npr joj već ste 7 godina skupa kad će svadba, tek kada se za trudnoću saznalo.. konzerve jedne.. o krštenju da ne pričam, to sam odmah rekla da se ne trude jer djeca ne budu krštena i bok, i to jasno i glasno, naravno kod matičara smo se ženili, to isto frka bila… neću sad one spike nemam ništa protiv crkve i sl jer imam svašta protiv ali to je druga tema, drugi forum….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    mmama … ja te kužim u potpusnosti… tak su i nas sad kad sam ostala trudna svi krenuli pitat kad ćete se ženit, pa zašto/kako tek iduće godine (ak ne puknem do tad i kažem da se uopće neću ženit) bla, bla…a  evo u 5,.,mj sedam godina proslavili… meni je svekrva rekla nakon što smo joj u 6.mj rekli da sam trudna iskomenitrala pa sad ti dragi možda pokloni prsten zaručnički za rođendan (koji je bio u 8.mj) na to sam joj samo rekla da ak nije tijekom zadnjih sedam godina da ne mora ni sad

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    nakon godinu ili ajde dvije godine veze bilo bi mi fora da me zaprosio, onako filmski i prije svega neočekivano, ali nakon 10, i to zajedničkog života pa da klekne sa tom rečenicom ja bi pukla od smijeha.. već smo si nakon par mjeseci čitali misli i totalno bi mi bilo čudno da smo bili zaručeni heheheh

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    tak mi je i samoj… s tim da od tih sedam živimo 5 skupa u zajedničkoj kući koju smo kupili, a prije toga sam ja dobar dio vremena skvotirala kod njega na njegovom katu kod njegovih staraca tak da…. baš što ti kažeš…pukla bi se smijat… pogotovo da me to sad zbog bebe pita…al što ćeš, kad su kod nas ljudi zatucani bez obzira na 21. stoljeće

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.