Dječja imena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Naše zlato, trogodišnji sin Roko je dobio ime jer smo suprug i ja kroz moju trudnoću susretali puno dječaka s tim imenom i svaki je bio posebno nestašan :-). Baš živahni dječaci. A i naš je već u trbuhu bio takav.
    Tromjesečna princeza zove se Eva. Ime nam se svima trojima svidjelo jer je kratko i lijepo, a i kako je termin poroda bio oko Božića i prigodno je (a naša cura je uranila malo pa je i imendan dočekala već kod kuće ).

    Happy mama puta dva <3

  • Avatar Bisera

    Bisera

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Moj sinčić se zove Imran.Suprug i ja smo zajednički izabrali ime prije poroda.
    Njegovo ime znači dug život.što mu od srca želimo .

  • Avatar gabrijel

    gabrijel

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nas andelek se zove Gabrijel cim smo znali da je decko odma smo znali da ce biti Gabrijel to smo se obadvoje slozili!!!

  • FingerJ

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naš Bene dolazi usred ljeta (25.07.) i nastavlja obiteljski tradiciju - ime je dobio po svom pradjedu :)

    Ime Bene je prilično rijetko, no u selu pokraj Rogoznice iz kojeg je pradjed porijeklom nije neuobičajeno (zapravo 50tih godina prošlog stoljeća bilo je dosta često za to područje). Nastalo je kao skraćenica od imena Benedikt.

  • ketic34

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nasa cura se zove Maura. Rodila sam je sa 29 g.a vec sa 21 g.sam rekla sebi ako ikada u zivotu budem imala kcer bit ce Maura. Jednom prilikom sam srela jednu curicu cca 2g.sa loknicama,ogromnim plavim ocima i toliko velikim i gustim trepavicama da sam jednostavno ostala opcinjena njenom ljepotom. I tako nakon 8 g. dosla je nasa prekrasna kcer plavih ociju i naravno zove se Maura a kako bi drugacije? 

  • Avatar Lee

    Lee

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Naš slatkiš, devetomjesečni Vito, dobio je ime koje sam ja odabrala (tatica bira slijedeće  ) prije puuuno godina… Suprugu se odmah svidjelo, a kad je mali miš stigao, vidjeli smo da nismo pogriješili u odabiru. ime mu savršeno pristaje

  • PLL

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok.
    Imam tri princeze: PAOLA, LAURA I LEONA. Pa krenimo:
    PAOLA izabrali oboje bez dvojbe iz razloga jer nam se jako sviđalo, a značenje je “malena” što i ona jest jako sitna djevojčica koja ima 8 godina.
    LAURA dvojba je bila između Lora ili Laura al suprug odlučio Laura ja sam se naravno složila, a njeno ime znači lovorov vijenac, a ona i jest naš vijenac ljubavi naša zlatokosa kako ju mi od milja zovemo zbog duge zlatne kose.
    LEONA naša treća sreća, bilo je svakakvih dojbi al eto odluka je pala baš na to ime, značenje je lavica, mada se bik po horoskopu ona je gazdarica u kući, tvrdoglava bikica a seke moraju da slušaju :-)
    Eto to su imena koja su nas oduševila, nismo birali imena naših idola ili rodbinskih korjena, jednostavno odabrali što nam je srce govorilo.

    Lijep pozdrav!

  • Avatar ines.let

    ines.let

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša curica se zove Ana. Ime smo zajednički odabrali jer baš priliči našoj princezi.
    Ime Ana znači MILOST, a upravo je to ona nama, sve na svijetu…

  • Avatar teici3

    teici3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ja imam tri mala prašćića…najstariji Jan od 4 godine dobio je ime po tati, tata se zove Ivan al da ne bude baš isto nosi ime Jan što je jednako Ivanu :)
    sljedeći je Tin koji ima 3 godine, ime je dobio po Sv. Augustinu da ga čuva i pazi i najmlađa princeza Tija (1ipo godina) dobil je ime slaganjem imena od dva brata TIn i JAn pa je nastala Tija :)
    imaju i krsna imena al o tom drugi put :)

  • Avatar Beady

    Beady

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jedino, al jedino ime oko kojeg smo se složili bilo je David. To je bilo kad sam u očaju krenula po Bibliji! :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.