Dječja imena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bruna2

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mi smo nasu bebu jako dugo cekali.  I napokon kad je dosao taj dan  kad smo znali da cemo je dobiti to nam je bio naj veci dar od Bog. I dobili smo anđela koji se zove Gabrijel.

  • Avatar sanja51

    sanja51

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    imam 2 sna i 2 kćeri.antonio ima 6 i pol godina.ime je dobio po Sv.Anti,po svom djedu Anti i po seki Antniji.sin Neven 20 god ponjviše po cvijetu nevenu i jednostavno jer mi se svidjelo to ime.

    sanja 51

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Naš miš dolazi za 6 tjedana i zvat će se Jakov. I ne, nije prema nekom liku iz neke naše serije (to ne gledam) niti prema glumcu. Jakov je biblijsko ime koje sam zapazila čitanjem iste i predložila još dok smo sastavljali popis mogućih i na kraju smo sistemom eliminacije ostali na njemu.

  • Avatar sanja51

    sanja51

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    zaboravila sam kćer Katarinu.lijepo starinsko ime.dobila po mojoj baki,po svojoj prabaki a i njena baka se zvala Kata pa smo joj mi dali ime Katarina.eto imam katarinu,antoniju,antonia i nevena.meni najljepša imena i dobra djeca.

    sanja 51

  • s5ra

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam troje djece: dvije cure (13 i 8 godina) i dečka koji će uskoro napuniti 5. Svo troje su dobili biblijska imena koja im stvarno savršeno odgovaraju.
    Kada sam saznala da sam po treću put trudna, prvo što sam rekla bilo je: ovaj put je dečko. Gotovo cijelu trudnoću UZV je “govorio” da sam pogriješila i da nam dolazi još jedna curica, međutim, na samom kraju trudnoće, ostvarila se moja intuicija i ipak nam se rodio David. Ime je dobio jer nam je svima jako lijepo - a znači “ljubljeni”.  I baš kao što se i biblijski David borio protiv puno većeg Golijata i pobijedio, jednako tako se i naš ljubljeni sin od rođenja bori sa razvojnim teškoćama. I na kraju će/ćemo pobijediti! ;-)

  • Avatar TinaNavy

    TinaNavy

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dok još nisam imao ime mama me zvala “pikulica” jer sam bio sasvim sitna točkica na onim velikim monitorima za ultrazvuk! A čim je čula da imam “bibača” i da sam dečkić krenula je u potragu za lijepim muškim imenom. Nakon silne potrage po internetu gdje je valjda pročitala značenje svakog imena koje joj je bilo imalo simpatično, odlučila je pročitati i sva imena u katoličkom kalendaru od 01.01. - 31.12. čudila se raznim neobičnim imenima, prelazila preko onih preuobičajenih i odlučila da će moj imendan biti 29. rujna i da ću se zvati Gabriel! Moje rođenje nije bilo planirano i uvelike je iznenadilo moju majku, ali ja znam da sam njezin najdraži anđeo!

  • marijeeet

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Naša curica će se zvati Franka,ime će dobiti po baki mojoj mami,suprug se složio sa tim imenom odmah.Nakon toliko duuuugo čekanja napokon če nam se ostvariti životna želja da postanemo roditelji i mislim da će naša curica imati prekrasno ime :)))))

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mi čekamo curicu i već smo joj dali ime Neva koje nam je oboma prekrasno, nježno i lijepo - iako se Neva pokazuje kao prava mala boksačica već u trbuhu :)

  • Avatar Smartkid

    Smartkid

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ljeto je moje najdraže doba, volim duuuge sunčane dane.
    Isto tako Španjolska je moja nesuđena domovina (živjela sam tamo god dana) oduševljena sam njihovom klimom, temperamentom, krajobrazom, kulturom… ma svime - oborili su me s nogu. Tako sam htjela svojem prvom dijetu dati ime DIA što na španjolskom znaći dan. No majka priroda imala je drugačije planove za nas pa smo tako dobili dečkića. Nije bilo teško, nazvali smo ga DAN :)
    …naša svijetlost, energija i naše sunce :D

  • anazarkovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imamo malenog Jakova starog 4 mjeseca. Sviđa nam se to ime jer u obitelji nemamo niti jednog, a i nema nadimka; ima samo svoje ime.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.