dojenje i menstruacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar *Micek*

    *Micek*

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    4 mjeseca nakon poroda, dojim i još nisam dobila. Ništa me ne boli i ne probada.

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ja sam dojila prvu bebu do 15 mjeseci,a drugu skoro pa do 2 rođendana…stvari sam prvi put dobila nakon 12 mjeseci od poroda oba dva puta

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Dojim, dobila sam 7 tjedana nakon poroda. Bas nisam imala srece! 

  • Avatar Marica89

    Marica89

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Eto ja sam se ponadala da neću dobit menstruaciju barem koji mjesec, kad ono, prošlo mjesec dana i eto nje meni na vrata ! Trajanje pet dana, s tim da baš krvarenja nekih 3 dana, a ostalo smeđi iscjedak. No ipak ima jedna razlika, naime, prije poroda imala sam strašno bolne menstruacije, a ovaj put je nisam niti osjetila ! Tu ću se zahvaliti svome sinu S ! :)

  • Avatar Marica89

    Marica89

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da, i to naravno uz 100 postotno dojenje :D

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Dobila ju mj i pol od poroda i još uvijek curim a mali ce sada 2mj. Ali ja sam ju nažalost dobila jer sam završila na operaciji sljepog crijeva.. :-// i nisam imala 9podoja da se vještica nepojavi. Ali sta je tu je.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja sam rodila sad bude tri tjedna, mene muči glupo krvarenje od poroda još i to takvo da jedan dan gotovo nema uopće ništa i poveselim se konačno to je to, drugi dan opet krv na sve strane, čak patronažna kaže da je to normalno, da nekim ženama prestane krvarenje na dan, dva pa se vrati.. ahhh kaj svašta mi žene moramo proći.. ugl sa prvim sinom je menga došla nakon 7 mjeseci i nadam se opet tako nekom periodu, da odmorim jer nakon prvog je poroda i dalje bila prokleto bolna i dosadna, i nisam pozitiva kad se nadam i čujem da nakon poroda žene više nemaju tako jako bolne menzise… sumnjam da budem ja te sreće

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • anagard123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ja sam dobila nakon 2 mj. i 3 d. a lohije  su mi trajale 7 tjedana, s tim da krvarenje nije bilo kao prije nego po malo, dojim ali i ponekad ubacim koju flasicu

  • magy28

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ja sam ju dobila 5,5mj nakon poroda, mali je sad 8mj i još uvijek dojim, a ona dođe, po 2-3 kasnije. 
    prije poroda su bile jako bolne, sad ništa, samo me iznenadi

  • ivana07

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobila sam tek nakon 17 mj. Isključivo sam dojila do 6 mj,nakon toga uz dohranu,noćno dojenje od otprilike 15-18 mj

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.