dojenje i menstruacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Drage mame, imam jedno mozda bedasto pitanje 
    Utjece li menstruacija na kvalitetu mlijeka? 
    Naime, menstruaciju sam dobila 7 tjedana nakon poroda, i tih 5 dana koliko,je trajala, primjetila sam da malac ima grceve po cijele dane..ne kolike,vec ga onako grci i on se sav napinjao kao prije kakanja…evo, sad vec stigla i druga menstruacija, i opet ista prica….grci se, bas vidim da ga boli trbuh i da ga to bas gnjavi….do sad to uopce nisam povezivala sa time, al sad mi palo na pamet….ima li to kakve veze jedno s drugim??
    Citala sam da menstruacija nebi trebala utjecati na kvalitetu dojenja ili na sastv mlijeka, i da se jedino moze dogoditi da beba odbije cicu jer je mlijeko malo slanije nego inace….V klopa normalno, sve super, samo sam primjetila te grceve…

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ne utječe na kvalitetu nego na okus, pa onda hoće malo odbijat i nećkat se. Znam da je moja veća curka bila jako ljuta kad sam dobila, čak me znala i lupnut i ljutila se na cicu :D To je trajalo par mjeseci kad bi dobila i poslje je bilo sve ok. Al za grčiće mislim da nebi trebalo bit povezano

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Prva prava menstruacija 5 mj. I 2 dana nakon poroda I bolnija je nego su bile prije kad bi dosle… :(( Bas sam se nadala da nece vise biti bolne. 

    Nisam znala da menstruacija utjece na mlijeko. Sto to od hormona bude kiselkastije ili?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    missha


    Ne utječe na kvalitetu nego na okus, pa onda hoće malo odbijat i nećkat se. Znam da je moja veća curka bila jako ljuta kad sam dobila, čak me znala i lupnut i ljutila se na cicu :D To je trajalo par mjeseci kad bi dobila i poslje je bilo sve ok. Al za grčiće mislim da nebi trebalo bit povezano

    U potpunosti se slažem, kvaliteta nije upitna nego okus zbog hormona, ista stvar i kod mene je bilo malo nervoze ali nikako ne utječe na probavu.

  • Avatar Lorena.

    Lorena.

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Prvu i jedinu menstruaciju sam dobila 7 mjeseci nakon poroda, a sada je proslo vec 11. Je li u redu da neko vrijeme ona bude neredovita; i ako je, nakon koliko sve dode u ravnotezu?

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Lorena.


    Prvu i jedinu menstruaciju sam dobila 7 mjeseci nakon poroda, a sada je proslo vec 11. Je li u redu da neko vrijeme ona bude neredovita; i ako je, nakon koliko sve dode u ravnotezu?

    Nekima bude tocna ko urica, a nekima neredovita dok se hormoni ne vrate na svoje I izreguliraju. Tesko je reci nakon koliko tocno sve dode na svoje jer je kod svakoga drugacije.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Imam i ja pitanje. 
    Danas mi je 7 tjedana od poroda prije tjedan i pol imala sam kao neko krvarenje malo trajalo svega 3,4 dana i stalo. Beba mi je na ad-u i na prsima prije nego joj dam ad. Zanima me kad zene dobiju menstruaciju koje nedoje?

    zebrica

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Prošlo mi je 7 tjedana od poroda, rodila sam na carski. Prošli tjedan sam bila na kontroli i dr.mi je rekla da joj se čini da je neke ovojnice ostalo u maternici, ali da nema protoka pa nije frka, još je rekla da ima sluzi i krvi u maternici i rodnici, ali da je to normalno. Ja krvarenje tih dana nisam imala. Od jučer imam pojačani krvavo sluzavi iscjedak, a danas je kao mjesečnica, pomalo i boli. Dr. je je rekla da se javi u slučaju boli i krvarenja,a ja ni sama ne znam što da radim. Danas je nedjelja i ne da mi se na hitnu ić. Al me i frka..je li imala koja sličnu situaciju. Malenog dojim..po noći svakih 4, 5 sati..po danu svaka dva, tri

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Otiđi radi svoje sigurnosti, poslije ručka nahrani bebicu, tata neka malo provoza u kolicima okolo bolnice a ti otiđi neka ti naprave ultrazvuk, ja ti baš savjetujem što je nedjelja jer ti nije takva velika gužva, pozvat će ti dežurnog doktora, napravi ti pregled i budeš mirnija i zadovoljna, zašto da se mučiš a i sama dok. ti je rekla da se javiš. Beba će ti ionako spavati na friškom zraku a ako baš bude gladna, suprug ti ga dofura i ti ga nahraniš.

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Hm..tata radi..mislim da cu otići jer se bas grizem. Uzasno sam u strahu da ću morat u bolnicu..pa sta ću s mišićem svojim..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.