Duphaston i izostala mjesečnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    evo ovako: dobila sam 29.12 a stalo mi je 12.1 jer sam pila estrofem da mi stane… sada pijem duphaston 10 dana… pijem ga jos do nedjelje… da li je moguce da ostanem trudna i kako mogu znat jel mi kasni ili ne i kad trebam dobit…

    Vesela

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Vesela


    evo ovako: dobila sam 29.12 a stalo mi je 12.1 jer sam pila estrofem da mi stane… sada pijem duphaston 10 dana… pijem ga jos do nedjelje… da li je moguce da ostanem trudna i kako mogu znat jel mi kasni ili ne i kad trebam dobit…

    ne kuzim zasto pijes duphaston ako ti je menstruacija stala 12.01?? nije mi realno da bi ti trebala doc vec iduca,a duphaston se pije tek nakon izostanka menge koja kasni… dakle.. od 12.01 pa tek za 30 dana bi po mojem trebala pit duphaston ukoliko nemas redovite mjesecnice..
    stvarno ne kuzim cemu sada duphaston..
    mozes ostat trudna u plodnim danima,dakle na pola ciklusa os zavrsene i iduce menstruacije..duphaston ti nece sprijecit trudnocu..
    daj mi samo odgovori jel ti to doktor dao duphaston i zasto??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    A gledajte… bilo mi je kasnilo 10 dana pa smo misli trudna i doktorica mi.je rekla da napravim test… napravila sam ga i bio je.negativan… a kasnilo mi je jer mi nije bilo ovulacije pa 11.-ti dan dobila msm tada i do 12.1 mi je trajalo jer sam zato pila estrofem tjedan dana a osmi dan mi je rekla da pocnem pit dufaston ovaj koji sada pijem od 10 miligrama i pije se 10 dana… imam ga popit jos do nedjelje… a ako ostanem trudna nastavljam sa njin jer znam da cuva trudnocu… rekla mi je doktorica… a.cim prokrvarim prvi dan.moram se narucit za ultrazvuk… a volila bi da ne dobijem… ovo mi se.samo sada poremetilo jer mi je.inace.ciklus 28 dana.i.vecinom bi dobila u dan… nekad dan prije ili dan poslije al to je tako… navodno mi dufaston mora izazvat krvrarenje…

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Jel istina da se moze zatrudnit uz dufaston ili nakon njega?

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    A sta mislite bi li ja mogla bit po sljedecim simptomima: s obzirom da me grudi jos ne bole, jos mi se ne gadi hrana i nemam mucnine… msm ne jos al mi se s vremena na vrijeme zavrti, noge me bole, idem stalno na wc, nalaz urinokulture je uredan sad treba sacekat drugi… ostajem bez zraka, zednim svako malo…. sumnjam da sam dole preladena je nalaz uredan, da je dole prelada mozda ne bi bio uredan nalaz… nalaz stitnjace mi je uredan a sutra idem na pregled stitnjace… zna me nekad i u donjem dijelu stomka probadat da se ne mogu uspravit… jucer me probadalo i kao da je proljev bio… imala sam i gljivice na zadnjem pregledu kad sam  isla na kontrolni bris ali ih zato tjedan dana ljecim vaginaletama.. sta vi mislite po svemu tome bi li mogla bit s obzirom da pijem dufaston od 10 miligrama i pije se 10 dana i u nedjelju mi je zadnji..

    Vesela

  • Bebule

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Vesela


    Jel istina da se moze zatrudnit uz dufaston ili nakon njega?

    Moguće je, ja sam ostala trudna uz duphastone, pila sam ga zbog niskog progesterona. Sad jedva čekam prvi pregled 

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Jel mi mozete odgovorit na ovu poruku gore o simptomima…

    Vesela

  • Bebule

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Vesela


    Jel mi mozete odgovorit na ovu poruku gore o simptomima…

    Simptomi su ti individualna stvar, kod svakoga različiti. Ni meni se hrana ne gadi, a evo već sam u 6 tjednu. Rijetko mi je muka, i kad se dogodi obično je to navečer. Ja bi ti preporučala da napraviš beta hcg test, to ti je definitivno najsigurnije, a možeš i ponovit kućni test.

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Kakav beta hcg test, mislite da bi mogla bit…

    Vesela

  • Bebule

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Vesela


    Kakav beta hcg test, mislite da bi mogla bit…

    To ti je hormon čija razina u trudnoći raste i ispituje se preko krvi. To ti je najsigurnii pokazatelj trudnoće. A to dal bi mogla bit neznam….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.