Ella Dvornik objavila fotku iz rodilišta i otkrila ime bebe!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ja nisam rekla da citam njene objave, nego da stalno nailazim na njih. Doslovnu su na svakom portalu i svakoj drustv.mrezi. Ovdje ne pisem da bi mene citalo stotine tisuca ljudi, nego oni s kojima imam nesto zajednicko i tko to zeli. Jer ovdje su teme jasne i tema na kojoj ja pisem nece slucajno izletjeti svakom tko ode na neku drustv.mrezu ili otvori neki portal. 
    Drugo je pojadati se malo ovdje curama s kojima se druzim vec dvije godine na forumu i zajedno smo prosle i trudnocu, porod i prvu godinu odrastanja nase djece, i to ne pod pravim imenom, nego objavljivati sve o sebi, svojoj trudnoci i djetetu, lijepiti slike za sto vise lajkova i pratitelja?? Tko ovdje zasluzuje osvetu???
    Uostalom, samo sam rekla svoje misljenje, na koje svatko ima pravo bez osude!!!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Ja nisam rekla da citam njene objave, nego da stalno nailazim na njih. Doslovnu su na svakom portalu i svakoj drustv.mrezi. Ovdje ne pisem da bi mene citalo stotine tisuca ljudi, nego oni s kojima imam nesto zajednicko i tko to zeli. Jer ovdje su teme jasne i tema na kojoj ja pisem nece slucajno izletjeti svakom tko ode na neku drustv.mrezu ili otvori neki portal.
    Drugo je pojadati se malo ovdje curama s kojima se druzim vec dvije godine na forumu i zajedno smo prosle i trudnocu, porod i prvu godinu odrastanja nase djece, i to ne pod pravim imenom, nego objavljivati sve o sebi, svojoj trudnoci i djetetu, lijepiti slike za sto vise lajkova i pratitelja?? Tko ovdje zasluzuje osvetu???
    Uostalom, samo sam rekla svoje misljenje, na koje svatko ima pravo bez osude!!!!


    Ma sve pet, naravno da imas pravo na svoje misljenje bez osude, al ti si prva osudila curu koju ni ne znas i rekla da je napravila bebu da bi si digla rejting. Sorry al mislim da je to izjava puna ljubomore ili odredjene doze nezadovoljstva vlastitog. Ko da komentiras jel ona voli svoju bebu vise nego ti i ja svoje. Suludo.
    Nek zena uziva u nekim stvarima kad  ima mogucnost, i ja bi, a vjerujem i ti.
    Trebamo uzivat u majcinstvu, okanit se hrvatskog jala. Evo ja idem citat slikovnice sad, a portale i zamorne teme ostavit za neki drugi dan. 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Kako je prva tri mj trudnoce mogla skrivati i nista ne objavljivati u vezi toga??  Onda odjednom bum. Evo je sa robom za trudnice, prehranom, vitaminima, sminkom, usisavacima,….. A tek za dijete…. Svi su se trgali da ih ona izreklamira. Zasto?? Mogla je objavljivati kao i do tada i svoju trudnocu, to blazeno stanje, zadrzati za sebe, a ne dati masi na uvid sve zivo pa i sliku sebe sa steznikom poslije poroda. To nije zbog lajkova?? Nisam ljubomorna i nemam nista od njenih objava, ali sto je previse, previse je.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Kako je prva tri mj trudnoce mogla skrivati i nista ne objavljivati u vezi toga?? Onda odjednom bum. Evo je sa robom za trudnice, prehranom, vitaminima, sminkom, usisavacima,….. A tek za dijete…. Svi su se trgali da ih ona izreklamira. Zasto?? Mogla je objavljivati kao i do tada i svoju trudnocu, to blazeno stanje, zadrzati za sebe, a ne dati masi na uvid sve zivo pa i sliku sebe sa steznikom poslije poroda. To nije zbog lajkova?? Nisam ljubomorna i nemam nista od njenih objava, ali sto je previse, previse je.


    Mozda nije htjela prvo tromjesecje nista govorit kao ni mnoge od nas, onih famoznih prvih 12 tjedana. Neke cure puno duze nista ne govore, eto neke imaju problema, hematome, krvare, visokorizicne su.
    Ocito si ju dobro pratila kad sve detalje znas. 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Žena radi…dakle posao joj je pisati članke, snimati video uratke koji privlače ljude da ih čitaju…. također usput  reklamirati mjesta, barove, lokacije itd… Također je sposobna iskoristiti sve u svom životu i od toga napraviti zanimaciju te uspješno reklamirati sve što joj se svidi. To je posao kojeg su mnogi probali radit pa su nezanimljivi i dosadni. Dobro je iskoristila to malo publiciteta što je imala: Portali objave članke koje ljudi čitaju kako bi ti ljudi došli i na njihovu stranicu a ne objavljuju i neće objaviti sigurno vijest o mom porodu …jer to nikog neće zanimat. Svi su pročitali da je ona rodila i gdje rodila i uspjela je dignut prašinu oko svega. Što zapravo nije lako. Čestitam Ella! Svaka ti čast.

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Kako je prva tri mj trudnoce mogla skrivati i nista ne objavljivati u vezi toga?? Onda odjednom bum. Evo je sa robom za trudnice, prehranom, vitaminima, sminkom, usisavacima,….. A tek za dijete…. Svi su se trgali da ih ona izreklamira. Zasto?? Mogla je objavljivati kao i do tada i svoju trudnocu, to blazeno stanje, zadrzati za sebe, a ne dati masi na uvid sve zivo pa i sliku sebe sa steznikom poslije poroda. To nije zbog lajkova?? Nisam ljubomorna i nemam nista od njenih objava, ali sto je previse, previse je.


    To je njen posao..blogerica je..i u cemu je problem. Javna osoba je njen izbor sto ce i kako ce i koliko ce objavit…isto kao sto je tvoj ili moj..sto cemo mi radit…neka zena objavljuje sto hoce..kome smeta neka ne cita..

  • Doroti

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ella je zanimljiva zato jer izgleda kao da ekstremno uziva u zivotu I ima sve. Sto bi sve htjele, a nemaju. A mnoge I glume kao da imaju sve, a istina je daleko. Zene su uzasno tasta stvorenja. Tako da onda ta “prica o uspjehu” imponira mnogima. Svi vise vole biti u drustvu uspjesnih nego neuspjesnih. Ono sto se meni ne svidja je da je to sve lazno I suplje I sto se te zenske uzasno zele svidjeti I prikloniti nekoj “uspjesnoj” zeni a znaju biti bitches prema neuspjesnima. A kako je Ella postala uspjesna je jos vise suplje I govori o moralnom dnu danasnjih ljudi I tko su im uzori. Ona nije postala uspjesna preko bloga vec se jednostavno bogato “udala” I s Charlesovom lovom vodi taj high style life koji svima imponira pa ju kuju u zvijezde jer danas ljudi padaju samo na novac i uspjeh. Makar I lazan uspjeh. 

  • Doroti

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    A glede Todorica? Donedavno su I njega svi kovali u zvijezde…I jakooo ga postovali. Tek kad je pao su ga stali gaziti. Opcenito ne volim ljude koji imaju “Kardashian slavu”. Tj.ne volim suplje ljude. Ok, ne volim 95 posto danasnjih ljudi.. Cudna sam ocito. 

  • muza25

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Congratulations to her baby and cute.

    Holiday Palace [goo.gl]

  • ivana106

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prateći, Ellu doslovno forsiraju, guraju u medije ko i ona sama sebe. Toliko pametnih, obrazovanih ljudi koji imaju nešto ponuditi i pametno reći, nemaju prostora. Kada se samo sjetim kako je bila folirancija kao ne može naći adekvatnu riječ na hrvatskom jeziku, kao živi u Londonu i zaboravila. Prije mi sve više izgleda da se ni tamo nije baš sjajno živjelo jer koji će poslovni čovjek, stručnjak, onak koji odlično zarađuje napustiti svoju zemlju. I ona “božićna pjesma”, odraz kulture i uvreda za one koji slave blagdane. Samo me interesira je li on završila neku školu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.