Eserihija Colli u ranoj trudnoci...Iskustva.

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LinoLada

    LinoLada

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav, u 11tt mi je otkrivena Eserihija u mokraci,10na4. Popila turu antibiotika i sad imam kontrolu urinokulture. Trenutno sam 14+4 tt. Zanima me dali je itko imao isti problem i kako se rijesiti te bestije? Sad pijem caj od brusnice pa cemo vidjeti sto kaze urinokultura. Iako me i dalje probada i boli mjehuri. Sad neznam dali je od trudnoce ili od nje. Ima li jos kakav prirodni pripravak? S cime ste se je rijesile? Strah me jer znam da je jako opasna…Hvala

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Pozdrav LinoLada! Nemoj se obeshrabriti, infekcije su česta pojava u trudnoći jer si podložnija puno više istima zbog pada imuniteta 😊 Imala sam i sama isti problem kao ti, doduše kod mene je bilo 10 na 5. Doktorica mi je propisala Zinnat 500 kroz svakih 12 sati. Trudila sam se što više tekućine piti, nebitno da li su to bili sokovi, voda ili čaj. Svakako bi najbolje bilo da što više čaja piješ ali ja nisam neki ljubitelj pa sam pila šta sam stigla 😂 Nakon terapije urinokultura je bila riješena. Želim ti puno sreće da je se i ti riješiš! 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar LinoLada

    LinoLada

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    dreamcatcherrr

    Pozdrav LinoLada! Nemoj se obeshrabriti, infekcije su česta pojava u trudnoći jer si podložnija puno više istima zbog pada imuniteta 😊 Imala sam i sama isti problem kao ti, doduše kod mene je bilo 10 na 5. Doktorica mi je propisala Zinnat 500 kroz svakih 12 sati. Trudila sam se što više tekućine piti, nebitno da li su to bili sokovi, voda ili čaj. Svakako bi najbolje bilo da što više čaja piješ ali ja nisam neki ljubitelj pa sam pila šta sam stigla 😂 Nakon terapije urinokultura je bila riješena. Želim ti puno sreće da je se i ti riješiš! 😊


    Hvala na odgovoru. Meni isto vrijednost nije velika i netko kaze da je to cak i granicna vrijednost. Ali kako me non stop nesto probada, zateze nije mi svejedno. Jer sam ionako u visokorizicnoj trudnoci pa mi ovo bas i nije trebalo. Ja isto jako puno pijem i non stop sam na wc-u sto je super, izbacila sam slatko jer sam citala da i to utjece na nju. Nisam stoposto sigurna, al opet bolje da ne riskiram…Nadam se da ce nalazi biti okej sad. Hvala puno jos jednom 😘

  • Nanaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Imam e.colli 10 na 6, urin je miran..leukociti 1-2. Međutim doktor mi je zbog bakterije propisao antibiotik Zinnat 500mg. Radila sam dvije urinokulture i obje su isto pokazale. Zanimaju me vaša iskustva sa ovim antibiotilom i da li postoji mogucost da ostavi neke posljedice na razvoj ploda? Jako sam zabrinuta… Hvala na odgovorima

  • Angel1007

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    dreamcatcherrr

    Pozdrav LinoLada! Nemoj se obeshrabriti, infekcije su česta pojava u trudnoći jer si podložnija puno više istima zbog pada imuniteta 😊 Imala sam i sama isti problem kao ti, doduše kod mene je bilo 10 na 5. Doktorica mi je propisala Zinnat 500 kroz svakih 12 sati. Trudila sam se što više tekućine piti, nebitno da li su to bili sokovi, voda ili čaj. Svakako bi najbolje bilo da što više čaja piješ ali ja nisam neki ljubitelj pa sam pila šta sam stigla 😂 Nakon terapije urinokultura je bila riješena. Želim ti puno sreće da je se i ti riješiš! 😊


    Hej ja isto pijem taj antibiotik i kupila sam čaj brusnice, te sam čula da je dobro uzimati probiotik 2h nakon antibiotika, da li si i ti tako? Ja sam 9+4,danas sam počela sa antibiotikom, 14.6 pregled

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.