Femisan A kapi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene.Vi koje ste koristile femisan A kapi da li su vam pomogle sta i koliko ste ih koristile?Da li su nekim pomogle pri zacecu?

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Meni nisu koristile nista i bile su mi odvratnog ukusa. Imala i proljiv od njih. 
    Za sta bi jih ti koristila? 

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja ih kupila i koristila jedan dan. Dosta su skupe a previse negativnih komentara sam cula pa sam se prepala i odustala. U medjuvremenu sam saznala da sam trudna 😁. Ako vec zelite neki prirodni lijek moj vam je savjet da napravite sebi domaci med i cuvarkucu. Imate na internetu tocan recept. Sretno

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Pa i ja sam citala dosta negativnih kom ali moja mama ima s njima pozitino iskustvo zato sam pitala da li neka ima iskustva s njima 
    Citala sam da uticu na brze zecece zato sam pitala 
    Muz i ja radimo na bebi ali nista i ginekolog mi nista nije propisao 😔
    Hvala svakako cu pogleda recept

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Ja nisam ovulirala godinu dana i vise, tako, da sam kod ginekologice dobila klomifen i uz to sam pila caj od vrkute. Ovaj ciklus ovulirala i imala super uredan izvid. Tako, da stiskamo sakice, da je ovaj put dobitan 😍👍

    I dalje se nadamo mrvici

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Ja sam bila na pregledu i rekla da radimo na bebi doktorica je samo rekla upusteno bit ce😔A ja vec luda od briga 
    Bar da mi je nesto dala jer dosta citam da gonekolog nesto da da se pije
    Ali rekla mi je da je sve uredu sa mnom

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    Ja sam bila na pregledu i rekla da radimo na bebi doktorica je samo rekla upusteno bit ce😔A ja vec luda od briga
    Bar da mi je nesto dala jer dosta citam da gonekolog nesto da da se pije
    Ali rekla mi je da je sve uredu sa mnom


    Ovisi sve koliko imate godina i koliko dugo pokusavate. Meni je ginekolog ustanovio PCOS i nije mi dao nikakvu terapiju nego je rekao da pokusam prirodno pa ako do trudnoce ne dodje kroz godinu dana da mu se javim pa cemo pokusati sa nekom terapijom. Inace imam 22 god pa je zato ostavio tako dug vremenski period. Srecom mi smo iz 4. Ciklusa uspjeli tako da terapija nije bila potrebna. Ako je sve ok sa obje strane onda imate psihicku blokadu jer stalno mislite na to. Mozda malo da zaboravis na plodne dane i pokusas uzivati sa partnerom a ne samo raditi na bebi. Vjerujem da ces tako brze doci do cilja. U svakom slucaju sretno i da sto prije ugledas plusic

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    andreaam Mladi smo.Meni je 21 njemu 23.Imamo iza sebe vezu od skoro 5 god.Na pocetku smo se stitili a poslije smo uvijek govorili ne moze nam se omaket.Kako to obicno biva.
    Sad brak od 8mj ali bebe nema.Radimo na tome ali busta😔
    Kod pregleda ginekologa sa mnom je sve oke tako je dokt rekla bar i nista vise rekla samo opusteno.
    Muz i ja smo udaljeni on je cesto na terenu pa je kuci svaki mjesec par dana.Tjesim se da je i to.Ali kada vidim da neko ostane trudan samo tako sve te nade padne u vodu.😔😔

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Tako sam se i ja zezala sa svojim ginekologom jooj da se hoce i meni omaknuti ko nekima hehe. Nemoj sebi raditi toliki pritisak. Vjeruj mi ja sam ljetos svaki ciklus preplakala kad bi shvatila da nisam trudna. Kad smo dosli kuci sa sezone smirilo se sve i nismo bili pod tolikim stresom. Imali odnos dan prije ovulacije iako nisam tad ni pratila nego tek kasnije shvatila i eto “uhvatilo” se 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    adreaam upravu si.Meni je muz na terenu i svaki mjesec je tu par dana i onda mi napisu kao pa ne mozete ni potrefit plodne dane.A takode imam bliske prijatelje koji takode s njim radi i tako isto dolaze kuci a on vec ima 3 djece bukvalno odmah mu zena ostane trudna
    Tako da mi i te nade padaju u vodu
    Imam ogroman pritisak vjerovatno i zbog toga
    Preplacem svaki put kad dode M cijeli dan😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.