gljivice u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marci2015

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ima dva dana da me je pocelo dole jako svrbit inatekle su mi usnice..grozno….uzela sam niveu intimo i malo sa kamilicom prodjem dole. Jel jos netko imo problema stim kako je to rjesio jel mimoze  bebici sto bit,,,,pusa drage moje mame

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    marci2015


    Ima dva dana da me je pocelo dole jako svrbit inatekle su mi usnice..grozno….uzela sam niveu intimo i malo sa kamilicom prodjem dole. Jel jos netko imo problema stim kako je to rjesio jel mimoze  bebici sto bit,,,,pusa drage moje mame

    ja se s gljivicama borim od 20 tj sad sm 33 moj savjert je da odes kod gin na bris ili urinokulturu jer nivea ti tu nista nece pomoć, tfebas vaginalete ili kremu ovisi o tome sto je tocno,…. Eto nadam se da sam bar malo pomogla,….

    DOCKY

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ooo da… gljivice su jako da ne kažem zeznuta stvar-… mene muče i od prije trudnoće, a sad u trudnoći sam ih 2 puta već ubijala s rojazol vaginaletama… povuku se i bude ok i onda se opet vrate….  najvjerojatnije od hrane neke koja im paše pa se aktiviraju… moj savjet ti je da odeš do ginića i to probaš s vaginaletama riještiti, jer nivea teško da će pomoći

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Cloudi ja sam i njih i plimicol i nikako oh se rjesit sad sam u bolnici dobila neke vagi c femminella i mogu rec da pomazu kaze ginic u boln. Da je stvar jer se ta flora poremeti pa se one ne zaljece nego samo malo prestanu i onda opet se reaktiviraju, a znaju uzrokovat prerano otvaranje i svast nest tako da je ginic + lijecenje najbolja opcija ;)

    cloudy


    ooo da… gljivice su jako da ne kažem zeznuta stvar-… mene muče i od prije trudnoće, a sad u trudnoći sam ih 2 puta već ubijala s rojazol vaginaletama… povuku se i bude ok i onda se opet vrate….  najvjerojatnije od hrane neke koja im paše pa se aktiviraju… moj savjet ti je da odeš do ginića i to probaš s vaginaletama riještiti, jer nivea teško da će pomoći

    DOCKY

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ma meni su prije pomogle kombinacija rojazol i neke biljne, plus što sam oralno pila neke ultra jake tablete protiv gljivica, ne znam više kak se zovu, al se piju tjedan dana i ne smiješ slatko i ugljikohidrate jesti (mislim smiješ, al se preporuča izbjegavanje) i to smo i dragi i ja pili i izlječili se ali su se sad u trudnoći ponovo vratile, a ja se te tablete sad ne usudim piti… budem nekak izdržala s rojazolom ak se opet vrate… a bitno je da ih i partner nema, jer ak ih on ima, vrate se samo tako

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Meni je sex zabranjen tak da me to ne benda sta ima on sta ne hihihihihih ;)))

    DOCKY

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    a jadna moja, al vjerujem da ćeš sve to nadoknadit :D mi još nismo dobili zabranu iako smo iz skoro svakodnevnog prešli na jednom tjedno … a nekak se nadam da ćemo i preskočit zabrane…

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    cloudy


    a jadna moja, al vjerujem da ćeš sve to nadoknadit :D mi još nismo dobili zabranu iako smo iz skoro svakodnevnog prešli na jednom tjedno … a nekak se nadam da ćemo i preskočit zabrane…

    haha, nasla sam se u ovom tvom jednom (citaj dva ) put dnevno , hihihi :)

    DOCKY

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja se od početka trudnoće mučim s gljivicama, mislim da sam probala sve vaginalete koje postoje xD 
    Ginekolog mi ih stalno prepisuje i smiri se to, al se natrag vrate, baš su dosadne -.-

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    A Canesten?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.