Veza između godine začeća i dobi majke sa spolom djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja842

    Maja842

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure da se predstavim, ja sam Maja i imam 28 godina. Nova sam ovdje i ovom prilikom pozdravljam sve mame i one koje to zele postati kao i njihove obitelji.

    Naime, ono sto bi htjela pitati mame.. iako nikad nisam vjerovala u te price i namjeravam prijateljici pokazat da to ne drzi vodu ona mi je na primjerima iz okoline dokazivala da ukoliko mama zatrudni u parnoj godini i u vrijeme zaceca ima paran broj godina, 90% ce bit curica.( npr trudna s 24 g u 2014 godini). E sad u nasoj okolini na preko 15 primjera je ispalo tako i to mi je malo probudilo znatizelju/  Dakako curice se radjaju i ukoliko se radi o neparnom broju ili neparno parnoj kombinaciji ali kako to da se deckici u tako malom broju radjaju u “parnim”slucajevima? Puno bi pomoglo da se jave mame djecaka koje su u vrijeme zaceca imale paran broj godina i ostale trudne u parnoj godini..

    Oprostite sto kompliciram vec u prvom postu i molim da se oni kojima se ne svidja ( il ne da),  ne opterecuju i preskoce, ovo je za znatizeljne :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    2011 sa 22 dečko, 2013, 23 god opet dečko..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Hm,zanimljiva teorija :-)
    Ja sam zatrudnila sa 35 godina u 2013,i na samom početku 2014.sa navrsenih 36  rodila dečka.Dakle,u mom slučaju teorija o parnim za vrijeme začeća ne stoji.Al da bi stvar bila ludja,meni su svi,do ulaska u 9mj trudnoce,vidjeli curicu :-D

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Evo ja sa 24 trudna u 2014-oj i curica je  ali isto tako sam cula da ako zena dozivi orgazam tokom seksa da ce bit curica  

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar Maja842

    Maja842

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    da alii i ti potvrdjujes nasu teoriju da se jako malo deckica zaceto u parnim kombinacijama :)

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Maja84


    da alii i ti potvrdjujes nasu teoriju da se jako malo deckica zaceto u parnim kombinacijama :)

    hihihi sad i mene zanima kolko ce se mama javit da potvrdi ili opovrgne teoriju 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Eto mene..zatrudnila 2013. s 29.g,rodila 2014. dva mjeseca prije 30.og.rođendana,rodila curicu..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar Maja842

    Maja842

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    da curke se radjaju dosta i neparno  al ovi parni deckici su nam rijetki..mada vjerujemo u njih :)

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    hahahaha…zatrudnila s 26 2012. muško (rodio se 2013. ja 27). Ja sam isto izgleda van teorije

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Maja842

    Maja842

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    e Stella ti imas parnog deckica; jupiiii

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.