Grčevi na početku trudnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke,
    jučer sam radila rani testna trudnoću i pozitivan je,  prošlo je 4 tjednakd zadnje menstruacije, ginekolog me naručio za dva tjedna. Danas imam dosta jake grčeve u trbuhu pogotovo na lijevoj strani. U prvoj teudnoći to nisam imala pa me brine jel to normalno. Kakva su vaša iskustva?

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    To je normalno. Ja sam do 8. tjedna imala jake bolove u donjem djelu trbuha i u leđima. Maternica se rasteže i radi si mjesta. 

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Hvala  na odgovoru :)

  • MariNiNoli

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hello, drage djevojke nova sam na forumu, takodje sam nedavno otkrila plusic.. 
    Da li bolovi koje imate u donjem stomaku, podsjecaju na pms bolove..? 

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    MariNiNoli

    Hello, drage djevojke nova sam na forumu, takodje sam nedavno otkrila plusic..
    Da li bolovi koje imate u donjem stomaku, podsjecaju na pms bolove..?


    Da, dosta su slični s pms bolovima. To je sve rad maternice. 

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    MariNiNoli

    Hello, drage djevojke nova sam na forumu, takodje sam nedavno otkrila plusic..
    Da li bolovi koje imate u donjem stomaku, podsjecaju na pms bolove..?


    Da, bas kao da cu dobiti.

  • MariNiNoli

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Huc, hvala cure..malo sam bila zabrinuta.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.