Grebanje bebe u trbuhu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Drage moje trudnice jel neka osjetila bolno grebanje u trbuhu kao da ju beba jaaako grebe nokticima?
    Iako treca trudnoca ovo mi se prvi put dogadja i izrazito je bolno.Kao da bebac ima nozic pa rezucka.

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Oooooooooooo da! I to po mjehuru samo. Izludila sam nekoliko mjeseci. Tek je nedavno prestalo a sad sam 37tt. Hvala bogu da ima jos neko kome se to dogadjalo jer su mene svi ismijavali a ja ludila

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni se grebuckanje javilo prije prvih udaraca i to negdje u 16 tjednu…tako negdje… i sad je počela udarati i prestala grebuckati…. tako da niste jedine :D

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Meni je bilo isto kao i lidijak samo po mjehuru ,, ja se cak nisam usudila nikome reci da ne krepaju od smjeha 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    mene baš jako reže i imam osjećaj kao da mi posteljicu bude raztrgala….bolno ufff da nemrem koraka napraviti…i taman završih razgovor s glupom sestrom od ginića koja mi kaže da joj dođem po uputnice za bolnicu i na pregled kad stignem pa da će me doktor primit kad stigne tokom dana a glupača me ni ne pita u kojem sam tjednu trudnoće i kakve probleme imam…samo da ona ima jako veliku gužvu.A to da su tri tjedna bili na GO  ko da sam ja kriva…a stvarno bih htjela da još jednom ginić vidi na ultrazvuku jel sve ok s bebicom jer u Vinogradsku preksutra idem samo na pregled a ne na ultrazvuk i bojim se da bum ostala tamo do kraja….
    cure očito me peru hormoni….ali što se vrijeme bliži ja sve nervoznija i imam filing da ću puknut….da me bar ne boli….

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    dođe mi da nekom šamarčinu stisnem i da se rasplačem u isto vrijeme…mislim ono moram biti na strogom mirovanju i ginić mi reko da ću prije roditi jer je treća trudnoća,otvorena,skraćen cerviks , u bolnici mi rekli da sam otvorena i da strogo mirujem da bih trebala ostati u bolnici, u 35 sam tjednu a ona mi veli nek čekam…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Baš mi je žao draga  stvarno nemaju nikakvog razumijevanja,možda da odeš kojih pola sata prije početka radnog vremena i odmah uletiš unutra bez pardona

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    nakon sat i pol čekanja obavila konačno pregled, bila na uzv, pitala ginića za grebanje kaže on meni da je bebač veći i da to što me reže da se maternica rasteže,bebač konačno s glavicom dole i spremna…sestra prema meni ljubazna da ljubaznija nemre biti-kad me vidla s trbuhom valjda se smilovala jer je bio najveći u čekaonici i čak me pustila prije unutra..lijepo se pozdravile i dogovor za ponovni susret mjesec dana nakon poroda….

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.