Hemoroidi poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Da, tako su i meni govorili na porodu . tiskati kao da kakam 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    JeanGenie


    Da, tako su i meni govorili na porodu . tiskati kao da kakam 

    Vidi se da smo radjale u istom rodilistu hahahahaha

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    JeanGenie


    Da, tako su i meni govorili na porodu . tiskati kao da kakam 
    Vidi se da smo radjale u istom rodilistu hahahahaha

    To mi je baš bilo onak čudno kad su mi rekli, ali kad sam počela tako tiskati sam shvatila - da to je to 

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    hehehehe….ako budem tiskala kao da kakam  (što vidim da je sasvim normalno ustvari), šta neće tek onda hemoroidi popucat ili izać???? 

  • Avatar freshmommy

    freshmommy

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    već sam i ranije imala problema s hemoroidima, pa nisam sigurna da li je razlog ovih sadašnjih pogrešno tiskanje (koje su, btw. pohvalili nakon što je sve završilo ). nakon poroda je to bilo strašno, napipala sam ih pri tuširanju, al nisam smjela pogledat, ni sanjala nisam da su hemoroidi. kad mi je vizita došla, pitala sam ih kakavi su to hematomi dolje, hahaha, kad se sjetim….uglavnom, tijekom trudnoće nisam imala tih problema (tek pred kraj), a glavni razlog je bilo što sam probavu vrlo uspješno regulirala donatom. eto, malo promcije , ali je fenomenalan. ujutro sam imala svoj ritual, zobene žitarice, čaša donata i kavica  uh, kako mi nedostaje biti trudna, sad prvu kavicu ne pijem prije 13h popodne…

  • Avatar Imanni

    Imanni

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Evo da i ovdje podijelim svoje iskustvo. Kao i freshmommy, u trudnoći mi je pomagao donat mg, pa nisam imala problema za zatvorom i hemeroidima, ali sam ih zato na porodu dobila dosta. Kupila sam mast od MB travara (kod nas ima štandić u Kauflandu) .. mast se zove Hemoran i u tjedan dana su se hemeroidi povukli.

  • Avatar lalita611

    lalita611

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Moja baka je imala takav slučaj da joj ništa od kupljenih preparata nije pomoglo i već ju je doc spremala za operaciju. Pa je našla neki recept u časopisu i sama je doma pravila čepiće i to joj je bilo super.

  • Prugica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    I prije trudnoće sam imala problema, u trudnoći su probujali. Hvala bogu rodila sam na carski pa sam se bar tog većeg zla sa hemićima spasila :D

    No nakon poroda su opet buknuli, nemam pojma od čega

    Uglavnom meni najbolje pomaže pranje odmah nakon stolice i Prokten krema.
    Onda su se oni povukli prilično ali je počeo užasan svrab koji nije prolazio ni od Proktena, ali tu je pomogao nevenov balzam, i od tada nemam nikakvih problema
    Ako počnem osjećati neku nelagodu, operem se na friško i namažem nevenomim balzamom i super

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    ….meni su se za sada povukli i nema ih više (čak mi je prijateljica predložila da ih prilikom tuširanja s prstom vraćam unutra, što sam i radila iako zvuči grozno )…a mama mi je rekla da je dobra kantarionova mast/ulje pa sam to radila (ali ne svaki dan, jer sam malo bila ljena) i ako su me bolili, nakon nužde bi isto se friško oprala i namazala melemom…. (neznam zašto ih više nema, ali eto…ja sam pokušala na taj način pa je od svega toga valjda nešto i pomoglo)

    sad ćemo vidjet što će biti nakon poroda, nadam se da neće doći

  • Mira11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    evo da i ja podijelim sa vama moja iskustva. Ja sam svoje probleme s hemoroidima uspjela rjesiti sa hemosensom. Ja sam gledala da kupim nesto sta ce mi djelovati i na unutarnje i na vanjske hemeroide i našla sam da se jedino taj hemosens prodaje u kompletu kod nas. Nakon dva tjedna uspjela sam se rješiti hemoroida i evo nakon 4 mjeseca nisu mi se više vratili. naravno, pazim sto jedem i izbacila sam ljutu hranu koliko god sam mogla..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.