Hemoroidi poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ryanne


    Koristila sam te obloge od ulja gospine trave preko noci. I nista nije pomoglo..

    U proslosti je jedino pomogao Pilex. Kad sam ga prvi puta popila nisam imala hemice 2 godine. I onda sam ga pila par mjeseci prije trudnoce, ali ovaj puta su se vec nakon 4 mjeseca pojavili. I tako ih vec mjesecima neprekidno vucem sa sobom. Ali sada u poslijednjih mjesec i pol su toliko bolni da ima dana kada mi dodje da vristim od bolova. 

    Zadnja dva dana cak i lagano naprezanje tog vaginalno-rektalnog dijela kod male nuzde je vec ko da me netko ziletom reze. A kamoli tek kod velike nuzde.

    Po porodu će pritisak nestati,pa neće više biti tako bolni i upaljeni,nuždu unatoč bolovima nemoj odgađati…. Pilex smiješ uz dojenje
    www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/946/

  • Cherry13

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prije nekih dva tjedna,možda malo više počela sam čitati vaše komentare od samog početka.Danima sam visila ovdje ne bih li vidjela čime još mogu pokušati,a da nisam do sad probala. U 21. tt sam trenutno i do prije nekih 4-5 dana su me toliko hemoroidi ubijali da sam mislila da mi nema pomoći… imala sam ih 3 kom, nisam imala stolicu po nekoliko dana,a kad sam ju i imala to je bila patnja,i onda još više nateknu. Nisam mogla dugo sjediti,bolilo je. Kod dužeg nekog kretanja iritira,boli i još više natekne.. nisam željela kupovati odmah neke kreme,i bacat novce (a svejedno sam čula od par ljudi kako im uopće nisu kreme pomogle) ,htjela sam probati što više svega prirodnog. Svinjska mast, vatica natopljena maslinovim uljem, pranje hladnijom vodom,pa ćak sam jedan dan isprobala ono sa kockicom leda što je netko ovdje spominjao, i moram priznat da je bilo grozno..na kraju melem, kojim sam se mazala nekih 5 dana, i ni sama još ne vjerujem , ali meni su se napokon povukli!! Evo prošlo je 5 dana kako ne mažem s ničim, a nisu se vratili. Svjesna sam da to ne znači da mi neće ponovno izbiti, i da ako ne prije mogu ih vjerojatno opet očekivati  na porodu, ali je lijepo znati da je ipak nešto djelovalo… toplo preporučam melem nekoliko puta dnevno. I da, jedna jako bitna stavka,počela sam paziti što jedem, da nije previše začinjeno, i da je hrana što raznovrsnija,ćak jedem malo više kako bi se reklo ‘'na žlicu’' ,a manje suhe hrane,

  • Ninicaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    megi11


    joooooj mene je taj hemosens spasio! imala sam ogromnu kvržicu dole koja je izgledala kao da će svakog trenutka puknut. mazala sam gel dva tjedna i sve mi je nestalo, a tek kasnije sam pročitala da je to zapravo aloe vera. sada čim osjetim da se kreću vraćati odmah mažem i više mi se uopće ne pojavljuju kvržice

     
    Čisto da se nadovežem na temu , probala sam s par proizvoda koji nisu imali nešto prevelik učinak , kolegica s posla mi je preporučila Hemosens , i prezadovoljna sam s njime . Prošlo je 5 mjeseci da mi se hemeroidi nisu vratili , da kucnem u drvo nadam se i da neće :)

    Nina

  • Marina3321

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ninicaaa hvala na savjetu , pokusat cu s hemosensom , pa da vidimo dali cu se spasiti jer bolovi su veliki ….

    Marina3321

  • Maree32

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vidjela sam da se ovdje može pustiti komentar na temu hemoroidi i želim podijeliti svoje iskustvo vezano uz Hemosens, a ne želim da se tumači samo kao reklama. Ako mogu pomoći svojim komentarom, mislim si, zašto ne. Proizvod je stvarno kvalitetan i to se odmah vidi kada ga se počne koristiti. Super je što je mast stvarno blaga i prirodna. Ja sam konkretno koristila samo mast i stvarno mi je pomogla olakšati tu nelagodu. Naručila sam dvije bočice i sve se povuklo, mazala sam po 2-3 puta dnevno. Napisati ću i broj telefonaj ako nekome treba. Naručila sam direktno od zastupnika pa sam dobila i nekakav popust. 0915299042

  • Leonarda

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Maree32

    Pozdrav, vidjela sam da se ovdje može pustiti komentar na temu hemoroidi i želim podijeliti svoje iskustvo vezano uz Hemosens, a ne želim da se tumači samo kao reklama. Ako mogu pomoći svojim komentarom, mislim si, zašto ne. Proizvod je stvarno kvalitetan i to se odmah vidi kada ga se počne koristiti. Super je što je mast stvarno blaga i prirodna. Ja sam konkretno koristila samo mast i stvarno mi je pomogla olakšati tu nelagodu. Naručila sam dvije bočice i sve se povuklo, mazala sam po 2-3 puta dnevno. Napisati ću i broj telefonaj ako nekome treba. Naručila sam direktno od zastupnika pa sam dobila i nekakav popust. 0915299042


    Ćao Mare, dali je dobro naručiti odmah i komplet kapsule i mast? vidim da imaju popust na komplet. i dali je to ovo da se ne zabunim :) www.hemosens-hrvatska.com

  • Fazion

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozz curke reci cu vam svoje iskustvo.. nakon poroda od pritiska velikog sam dobila UNUTARNJE hemeroide.. i znaci svaka stolica obilno krvi a bolove da ne spiminjem..meni je to bilo bolnije od poroda.uhhhh.. i tako ja mazala pitaj boga s cim ne.. i pocnem ja mazat sa GAVEZOM.. zene moja od tada pa vec godinu dana hvala bogu koda ih nikad nisam imala.. 

    https://lb1m.lilypie.com/y9Qbp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • hanna160719

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..e ovako zelim da podjelim svoje iskustvo pa ako ce nekome pomoci..nakon sto sam se porodila prvi puta dobila sam hemoroide..prije ih nikad nisam imala..i za mene je to bio nepoznat pojam..2 tjedna nakon poroda poceli su strasni bolovi tvrda stolica krv na wc skoljki..svaki odlazak u wc za mene je bio pakao..toliko strasni bolovi su bili da sam svaki puta plakala..probala sam sve moguce kreme cepice tablete cak…nista nije pomagalo..odlucila sam otici doktoru on mi takodjer prepisao kremu od koje sam jos vise pocela krvariti..znaci apsolutno nista od toga mi nije pomagalo..nakon svake stolice prala sam se hladne obloge..niti ublazilo nije..dok me nije nazvala kolegica sa posla..i pita sta je u cemu je problem i ja joj kazem..ona mi na to kaze poslusaj me nabavi svinjske masti operi je kroz devet voda napravi cepice zaledi ih i stavljaj samo to ce ti pomoci..i tako ja napravim..ljudi moji nakon 1 cepica svinsjke masti ja sam osjetila olaksanje..kao da sam se ponovo rodila..a nakon samo 3 dana stolica je omeksala bolovi su potpuno nestali..hvala bogu..jos bi 100 puta rodila samo da nemam te bolove..pa eto ako ce nekome pomoci bilo bi mi drago..jer meni zaista jeste..😄

  • Rency_84

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage moje nakon poroda jedino sto sam upisivala u tražilice je bilo vanjski hemeroidi koliko traju, krv u stolici, koliko traju hemeroidi, kapsule za hemeroide, mast….. To vam sve govori koliko sam imala problema. Užas teški. Na kraju sam si našla hemosens a i seka mi je taman spomenula da je i ona koristila. Trebalo mi je duže mjeseci da se riješim, ali na kraju sam s hemosensom uspijela. I do sada se nisu vratili, da kucnem u drvo.

  • Leonarda

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Rency_84

    Drage moje nakon poroda jedino sto sam upisivala u tražilice je bilovanjski hemeroidi koliko traju, krv u stolici, koliko traju hemeroidi, kapsule za hemeroide, mast….. To vam sve govori koliko sam imala problema. Užas teški. Na kraju sam si našla hemosens a i seka mi je taman spomenula da je i ona koristila. Trebalo mi je duže mjeseci da se riješim, ali na kraju sam s hemosensom uspijela. I do sada se nisu vratili, da kucnem u drvo.



Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.