Hitno pitanje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vužy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Molim vas ako znate recite mi. Imam 18 godina roditelji su mi umrli i zivim sa deckom, sa tim deckom zivim 10 mjeseci. Međutim imala sam 1 spontani pobačaj kada mi je tata umro i bila sam u 7 tjednu. A sada sam opet trudna i u 5 sam tjednu trudnoće. Htjela sam pitati pošto su mi rekli da nekuca bebi srce ❤️ htjela sam pitati kada počinje kucati. Jako se bojim da ne bih imala 2 spontani pobačaj

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Vužy

    Molim vas ako znate recite mi. Imam 18 godina roditelji su mi umrli i zivim sa deckom, sa tim deckom zivim 10 mjeseci. Međutim imala sam 1 spontani pobačaj kada mi je tata umro i bila sam u 7 tjednu. A sada sam opet trudna i u 5 sam tjednu trudnoće. Htjela sam pitati pošto su mi rekli da nekuca bebi srce ❤️ htjela sam pitati kada počinje kucati. Jako se bojim da ne bih imala 2 spontani pobačaj


    Rano je jos mila, sacekaj sljedeci pregled i srceko ce kucati. Samo se ne brini previse, sve to steti bebici….pocinje kucati negdje oko 6 tjedna..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.