Hospitalizacija od 24.tj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Kako prebroditi strogo lezanje u bolnici i brigu za ishod i ostati cist u glavi?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar INA 🧸

    INA 🧸

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Ne znam odgovor, ali ti saljem pozitivu. Sta je bilo? Zasto si u bolnici? ❤🧡💛💚💜💙💪💪💪

    [tickerfactory.com]

    🧔31 👩30 🧒4 👶1

  • Avatar butterfly784

    butterfly784

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Renchii jesi tu?

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Oprostite cure,prebacila sam se na drugu temu i skroz zavoravila da sam ovu otvorila.
    Hospitalizirana sam jer mi se unutarnje usce otvorilo i cervix skratio na 6mm, taj dan mi je bilo tocno 23 tjedna. Pregledala me moja privatna ginekologica na redovnom pregledu i odmah poslala u bolnicu kad je vidjela. Par dana prije imala sam neke blaze bolove i pritisak. Dosla sam u bolnicu 3h poslije, dok sam se malo smirila od soka (imam dvoje male djece i pozlilo mi je od pomisli ostavljanja ih) i spremila par stvari jer mi je rekla da ce me vjer ostaviti u bolnici. Dodjem u bolnicu, kaze dr da je njemu i vanjsko usce prohodno i da moram ostati i strogo lezati.
    Prespavala u predrađaoni i ujutro me prebacili na odjel, i drugi dan na pregledu kaze dr prolabirao vodenjak. Ma ludnica uglavnom…
    Tu sam evo treci tjedan, 30.7. sam zaprimljena, napravili su mi serklazu, primala do jucer antibiotik i sad sam jos na tokolizi na kojoj sam od prvog dana. Lezim, samo krevet-wc i tus i to je to. Ne pregledavaju me jer se boje da taj vodenjak ne pukne, ali imala sam tjedan dana poslije serklaze pregled zbog nekakvog krvavog iscjetka koji se niotkud pojavio i sve je u redu, sav drzi.

    U glavi sam ok zasad samo zato jer mi se muz super snalazi sa curama i nitko ne pati, a toga sam se bojala. 

    Sto sve prođemo za nasu djecicu!

    Hvala sto ste se javile,divne ste!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.