Imam gestacijski dijabetes i na dijeti sam, ali je šećer i dalje povišen

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Meni je jedino LCHF nacin prehrane izregulirao secer, dakle, nema žitarica, škrobnih namirnica ni voća (osim bobicastog). U prvoj T “dijeta” koja se dobije svakako nije djelovala pa sam imala gestacijski. U drugoj i trecoj T uz LCHF nema gestacijskog. Sretno.

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Meni je dijagnosticiran ges.dijabetes na osnovi običnog krvnog nalaza(ne ogtt) od 5.4 natašte u ranoj trudnoći..na Vuk Vrhovcu su probali raditi profile no krv se stalno grušala a na aparatiću mjereni šečer bio je 4.8,4.7..stavili su me na dijetu i daljne kontrole šečera aparatičem..sad sam u 7mj.trudnoče i do sada šečer natašte je uvjek ispod 5..a dva sata poslije jela kako kad..nekad dođe do 6.3..beba je norm.veličine bez ikakvih komp..tak da iskreno sumnjam u njihovu dijagnozu..

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Pa ne vjerujem sa va VV bas dijagnozu dijabetesa daju samo tako, a ako si na dijeti i svega se pridrzavas i seceri su ti ok znaci da ti dijeta kontrolira vrojednosti i da ti to odgovara. Ne kuzim sta mislis pod ovim da sumnjas u njihovo dijagnozu? Terapija trudnickog secera je dijeta, mali broj je na inzulinu. 

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pa kao prvo nisam radila ogtt..nijednom u ovih 6mj..drugo,ne mogu reč da se pridržavam dijete..izbacila sam bijelo brašno iz prehrane..jedem manje obroke..manje šečera nego prije no svejedno zasladim s

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    ..jedino kad pojedem sendvić od bijelog kruha šečer mi je nakon dva sata 7.2..to je bila največa vrijednost do sada..

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    16.10.17'..radila ogtt u petrovoj..nalazi uredni..pa sad recite da Vv ne daje ofrlje dijagnoze..

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Pa kak je ofrlja dijagnoza ako ti je secer visi od granice dok ne pazis sto jedes?


  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ako je na ogtt pod opterečenjem šečer bio manji od deset tj.8.2…sat vremena poslije 4.4…znaći da tijelo normalno razgrađuje glukozu..

  • TonLove69

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    I have the same problem

    gclub [goo.gl]

  • Zabrinuta@

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    E o

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.