Implatacijsko ili mm

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cvijet0203

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, vec tri mjeseca nemamo zasticen odnos. 
    Radila sam test 6 dana prije ocekivane mm koji je nakon 10 min pokaza crticu. Danas sam dobila kao mm koja ni blizu nije kao inace . Oskudanije je krvarenje (vise kad mokrim) bolovi nisu kao prije i imam mucnine . Zanima me dali je mozda rijec o implatacijskom? Unaprijed hvala

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    cvijet0203

    Pozdrav, vec tri mjeseca nemamo zasticen odnos.
    Radila sam test 6 dana prije ocekivane mm koji je nakon 10 min pokaza crticu. Danas sam dobila kao mm koja ni blizu nije kao inace . Oskudanije je krvarenje (vise kad mokrim) bolovi nisu kao prije i imam mucnine . Zanima me dali je mozda rijec o implatacijskom? Unaprijed hvala


    Nakon 10 min nikad nemojte očitavat  test pogotovo clear Blue jer on pokazuje evaproacisku nakon toliko vremena…
    Šta se tiče ostalog savjetujem da ponovo napravite test jer ukoliko je ono navodno bilo pozitivno danas bi trebala već biti jaka crta … svakako ne možemo znati jel implatacisko il menga većinom se implatacija desava max nekih 12 dana od ovulacije a najčešće od 7 -10dana od ovulacije …svakako sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.