Inseminacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mimi0802

    Mimi0802

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Buduce mame, nova sam ovde 👋🏼
    Da li je neka od vas skoro imala inseminaciju i kakve je simptome imala odmah nakon. Ja sam u cetvrtak radila evo 3 dan idalje imam grceve u donjem delu stomaka osecaj sevanje jajnika. Ne znam da li je to normalno. 
    Hvala na svakom odgovoru! Zelim vam sve najbolje❤️

  • Avatar Mrvica11

    Mrvica11

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Mimi pozdrav ja sam odradila 3 inseminacije,imala sam grceve blage ali to moze biti i od utrica, jesi dobila ikakvu terapiju da uzimas do ishoda testa?

    🙍‍♀️ + 🙎‍♂️ = sve ok

    1. AiH - Letrozol+štoperica,nakon Utrogestan i folna❌
    2. AiH - klomifen 1×5dana, nakon Cyclogest i folna❌
    3. AiH - klomifen 1×5dana,nakon Cyclogest i folna ❌

    1IVF = gonal+cetrotide+Ovitrelle = 10js =2 oplođene vraćene, nema ❄
    Beta - 4.2 🙏🙏

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Cure da li se kod inseminacije uzima kakva terapija? 

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar Mrvica11

    Mrvica11

    Broj poruka: 249

    Prijavi adminu

    Uzima,ovisno sta ti propise a to ti je najjednostavniji postupak i najmanje uspjesan kako statistike kazu,ali nikad se ne zna,treba netko biti i u toj stopi uspjesnosti 😀

    🙍‍♀️ + 🙎‍♂️ = sve ok

    1. AiH - Letrozol+štoperica,nakon Utrogestan i folna❌
    2. AiH - klomifen 1×5dana, nakon Cyclogest i folna❌
    3. AiH - klomifen 1×5dana,nakon Cyclogest i folna ❌

    1IVF = gonal+cetrotide+Ovitrelle = 10js =2 oplođene vraćene, nema ❄
    Beta - 4.2 🙏🙏

  • Leptirica12

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,da li vam se je desavalo nakon neuspjele inseminacije i prekida terapije da menstruacija i dalje ne dolazi.Nakon sto sam  u ponedjeljak odradila betu i bila je negativna doktor je rekao da prestanem piti duphaston ali menstruacija ne dolazi jos uvijek.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.