Izlazak iz rodilišta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    missha


    Draga brcka, ako znaš za takve ružne primjere, ako te ucijene, drugi put im zaprijeti novinarima!
    Svi smo mi plačeni za svoj posao i ja se osobno jako loše osjećam kad mi neko  želi nešto poklonit jer kao, onda ću bolje napravit! Meni su svi pacjenti isti i svakome posvećujem istu pažnju i za svakog dam sve od sebe da napravim najbolje što znam i mogu! Ponekad ako smo se stvarno jako mučili i kad ide doma, ako mi pokloni neku čokoladu il jabuku, to mi je lijepo :) Al ako odmah na početku hoće dat neznam kaj i još naglasi da mu se bolje napravi, jaooooooo

    Missha, žalosno je da se ljudi trebaju prijetiti i obraćati novinarima da bi ih se normalno tretiralo. Koliko ima ljudi koji ostanu šokirani takvim ponašanjem i ne znaju se postaviti u takvim situacijama nego pognutih glava odlaze dalje moleći se Bogu da više niti ne trebaju dolaziti u takve situacije.
    Mene su prvi puta (prije 11 godina) u bolnici ignorirali sve dok moja šogi nije napravila dar-mar i bez mog znanja zvala ravnatelja te iste bolnice i onda su se svi rastrčali oko mene što mi je bilo ogavno…doslovno na  moj upit što mi je s bolesnim djetetom doktori i sestre su znali biti bezobrazni ko da ih pitam ne znam što- jedino su mi govorili iz dana u dan dva tjedna da moramo još ostati tamo a ništa što nije u redu s bebom. A nakon poziva ravnatelju… sami su dolazili, pedijatrica osobno došla i objasnila zašto bebač dobiva lijekove i ispitivali jel mi što treba ( što mi je isto glupo-na kraju mi je bilo neugodno od ulizivanja- jer ne tražim poseban tretman nego ono što bi trebalo biti normalno).
    Komentirala sam pedijatrici jer mi je rekla da zašto smo zvali ravnatelja, da mi je to trebalo biti rečeno odmah,  na što je ona samo slegnula ramenima i rekla da nema problema da i usred noći dođem vidjeti jel sve ok s bebom.
    I nisam nikome ništa davala kad sam odlazila, da su bili od prve korektni a ne tek nakon intervencije dala bih im ako ništa kavu, ali kad nisu zaslužili , namjerno im nisam htjela dati ništa.
    I nedavno sam u Vinogradskoj doživjela da cura kojoj je doktorica  nešto u rodu ulazi ispred ostalih mada je došla nakon svih nas, i kako svi šute tako sam prešutila i ja jer sam ionako bila iza njih- da sam bila odmah na redu pitala bih tu doktoricu kako ju nije sram i to tako otvoreno bez i trunke srama preko reda provlačiti “svoje”-jedva sam se suzdržala ali nije mi u interesu jedina se raspravljati i zamjerati se nekome a svi ostali šute.
    Ali ako me šikaniraju ko prvi puta ima da im na odlasku iz bolnice komentiram i pišem ne samo ravnatelju bolnice, novinarima nego i ministru.Ako ništa neka imaju bar malo neugodnosti..

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Brcka :) Svaka čast kaj su se obratili ravnatelju! Tak im i treba kad su bezobrazni!

    Ostale ;) Užasno mi je to dovlačenje preko veze, nikak mi to nije lijepo, al ja sam ta koja obično digne glas ak niš drugo da se žena koja je došla prek veze zacrveni :D Mene nije sram :D Al bome me jednom žena jedna raspalila u dućanu, čem lijepo u redu (bio jedan red za 4 samoposlužne blagajne) i ja s trbuhom do nosa i malim djetetom, a žena iza mene dok sam se ja pokušavala dogegat do slobodne blagajne projuri ispred mene! Ja sam ju skoro išla tuć s košaricom kak mi je digla tlak, a nije se htjela ni okrenut… Strašno

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    To mi je poznato s ducanom. U ducanu dolazim na red na blagajni punih ruku. Presla u 40. tt, trbuh mi do poda dosao vec, nemos ga fulat ni da hoces I  dolazi neka zenska s bocom ulja I gura me s blagajne kao da joj je tesko nosit. Sve sam joj po spisku ispsovala. Bas sam bila pukla.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Izlazak iz rodilišta kraj 11 mj. cca 30.11 pripremiti ću :
    Body dugi rukav
    Pamučno jednodjelno odjelce
    Pamučnu kapicu
    Čarape
    Skafander
    Jastuk za bebu
    Dali je to malo previše? Dali beba ide skupa sa skafanderom u jastuk i kako ću s autosjedalicom? Kaj će mi onda jastuk ili skafander ako bebu strpam u AS ? Jel bolje da uzmem dekicu i umotam ga?
    Koju kombinaciju preporučate?

  • Avatar Masha2

    Masha2

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ja bih se odlučila za skafander i deku preko AS jer ne znam kako bi bebu s jastukom smjestili u AS s obzirom da ju se mora vezati preko ramena i između nogu. Nama je jučer pri izlasku iz rodilišta temp vani bila 5 stupnjeva, odlučili smo se za body dugi rukav, čarapice, majicu dugi rukav, odjelce, pamučnu kapu i deblju vestu s kapuljačom. Nakon što smo ju smjestili u AS prekrili smo ju debelom dekom.
    Na kraju uopće nije bilo potrebe za dekom jer je portir pustio muža da dođe s autom pred sami izlaz iz bolnice tako da nismo napravili ni 3 koraka, a on je prethodno zagrijao auto.

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Jojo, ovo mi se sve čini ok jedino ovo kaj Masha veli - ili skafander pa dekica kad bebu smjestite u AS ili samo jastuk (onda ti ne treba skafander) ali onda beba nikako ne može u AS (bar ja ne vidim kako bi to izveli ). Sve ovisi da li bebu voziš doma u AS ili ne. Mi smo našeg malca samo zamotali u dekicu (ispod je imao sve što si ti nabrojala gore, a rođen je krajem 12.mj.)

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Onda će biti dosta nabrojano :D samo me muči AS jer ne znam dali bebač u skafanderu stane u AS ili ću ga morati svlačiti a pošto idemo doma taxijem, najvjerojatnije, nisam još odlučila košara ili AS. 
    A taj jastuk za bebe mi otpočetka ne izgleda ni zvuči primamljivo…vidjeti ćemo koliku će funkciju imati.

  • kikica22

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok curke,zene kako god  termin je 3.7 i razmisljala sam da bebu iznesem u bodicu dugih rukava i nekakvim hlacicama i tanke carapice…mislite da je to previse s obzirom da je ljetna beba ili je to ok?

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    undefined

    kikica22


    Bok curke,zene kako god  termin je 3.7 i razmisljala sam da bebu iznesem u bodicu dugih rukava i nekakvim hlacicama i tanke carapice…mislite da je to previse s obzirom da je ljetna beba ili je to ok?

    Bebicu slobodno u pamučni bodić kratkih rukava i lagane pamučne helankice ili hlače, obavezno čarapice na noge. A uvijek možes pokriti tetra pelenom ili laganijim pokrivačem.Uvijek su vručine u 7mj i nema potrebe za pretopljavanjem bebica. Pogotovo ako će se bebica duže voziti u autu prilikom izlaska iz rodilišta.

  • Avatar jelena39

    jelena39

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Kikica, i ja tako nesto planiram. Termin mi je 19.6. Imam pripremljene kombinezon sa stopalima i bez rukava i bodi benkicu dugi rukav, i jednu sminkersku trenercicu- hlacice i duksa, a za ispod bodic kratki rukav i carapice. Nekako cekam da vidim malca pa cu onda odlucit sto od toga obuci 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.