Iznajmljivanje prostora za dječji rođendan

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Krijesnica

    Krijesnica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Potreban mi je prostor u koji stanu odrasli i djeca za proslavu drugog rođendana moje djevojčice, kako većina dolazi s puta moram ljude i nahraniti pa mi je potrebno nešto gdje možemo donijeti svoju hranu i piće. Pronašla sam San-spin ali nemaju cijenu, ako je netko tamo slavio može dojmovi molim. Eto ako netko ima išta ideje su dobro došle. Hvala

    “Vaše dijete će postati onakvo kakvi ste vi sami; zato budite onakvi kakvi želite da vaša djeca budu.”

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    sta je to Sun -spin?

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Mislim da je to ovo  - san-spin.hr/ 

    Čini se zgodno, ali nemam iskustva… zapravo, do sad nisam ni čula za njih

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    a znam to ,googlala sam prije.nisam bila bili jedni prijatelji kazu da je ok

  • Avatar Diči

    Diči

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    ovo super zvuči…zgodno je i iznajmiti kuću u dugom selu kod Bunčića…ne mogu mu sad doći na ime…al jako je poznat…par puta smo bili tamo na rođendanima kod djece svojih prijatelja i super je… ima veliko ograđeno dvorište sa sadržajima za djecu…dvije sobe i kupatilo a vani se slavi, stolovi su na natkrivenoj terasi, roštilj, prostorija za namirnice i veliki frižider…za pet…čini mi se da je bila cijena oko 500kn dan…može se u toj cijeni i ostati prespavati

    Think pink

  • Slavonkaa2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Oprostite mene zanima ta kuca u Dugom selu,gdje se nalazi ta kuca i dali se jos iznajmljuje??? Hvala unaprijed za informaciju

    Slavonkaa

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.