Izvanmatericna trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Znatizeljna22

    Znatizeljna22

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Nisam nigdje nasla temu pa moram ovako
    Moze li mi netko pomoc…zanima me imali sanse za novu trudnocu prirodnim putem i ima li uopce vise sanse za trudnocu?
    Mozda netko tko je (nazalost)prosao isto pa da mi kaze koliko Vam je trebalo da zatrudnite…Hvala 

    ❤️26.07.2018.❤️🤰🍼🎀

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Znatizeljna,
    Ja sam ti vec bila pisala.
    Znaci, pretpostavljam da nemas jajovod jedan, jer su ti odsranili jer se plod razvijao u jednom.
    I sanse za prirodnu T su uspjesne.
    Samo nisam sigurna da li bas moras ciljati O na tom jajniku na kojem imas jajovod, da bi j.s.mogla proci kroz taj jajovod i uci u maternicu.
    Najbolje da s obzirom na takvu situaciju odes kod gin.jedan ciklus i otpratis tu O i imas tempirani odnos.
    Mislim isto tako, nikad ne znas da li ti je taj jajovod prohodan, taj koji imas, i mozda bi trebala ici na HSG, jer se vanmatericna T moze dogoditi i kad je jedam jajovod djelomicno prohodan, a tebi se na jednom dogodila vanmatericna.
    Svakako mislim da to treba ispitati. I najbolje mozda da odes u neku bolnicu, kod nekog specijalista a ne kod obicnog socijalnog ginekologa.
    Sretnoooo!
    Javljaj situaciju !
     

    [lilypie.com]

  • Avatar Znatizeljna22

    Znatizeljna22

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mono1111 hvala ti na odg  idem u pon kod ginekologa na pregled. Samo me zanimalo mogu li se nadat novoj tridnoci ili ne jer citam po forumima da su neki uspjeli tek nakon par god a nekima se ponovila ista stvar.  Mene je to sve jako pogodilo i u nekom strahu sam kako vise necu moc zatrudnit.
    Ali hvala ti sto si mi odg, sad sve ovisi sta ce ginekolog (privatni) reci u pon.
    Mislila sam da na ovom forumu isto ima netko tko je to prosao da mi da neku nadu 

    ❤️26.07.2018.❤️🤰🍼🎀

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja srecom to nisam prosla. Samo bi mi to jos falilo :/
    Mozda ce se javiti netko.
    Ali koliko znam, puno cura ostvati T potpomognutom oplodnjom.
    Evo primjer, ja naime sa imala priraslice na maternici, i jos uvijek ih imam ali dio maternice je ociscen, tj.oslobodio se put do desnog usca jajovoda, lijevo.usce se ne vidi i na temelju toga, posto ja bas moram ciljati O na desnom jajniku, dokt.mi je predlozila IVF radi toga i radi jos nekih stvari.
    Znaci i ja isto funkcioniram samo s desnim jajovodom, tj.pitanje je i da li je on prohodan uopce, te mi je i radi toga predlozen IVF.

    [lilypie.com]

  • Avatar Znatizeljna22

    Znatizeljna22

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Pise mi u nalazu iz bolnice obadva jajnika uredu,desni jajovod uredu i maternica uredu.
    Nisu mi radili vise ni ultrazvuk jer je sve kao u redu bilo na operaciji pa nije bilo potrebe.
    Bas mi je zao nadam se da ces sto prije uspjet 

    ❤️26.07.2018.❤️🤰🍼🎀

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Znatizeljna22

    Pise mi u nalazu iz bolnice obadva jajnika uredu,desni jajovod uredu i maternica uredu.
    Nisu mi radili vise ni ultrazvuk jer je sve kao u redu bilo na operaciji pa nije bilo potrebe.
    Bas mi je zao nadam se da ces sto prije uspjet


    Koji jajovod nemas onda??? Lijevi? Da li je T bila u lijevom jajovodu i na laparoskopiji su ti uklonili taj lijevi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Znatizeljna22

    Znatizeljna22

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Da samo lijevi jajovod…

    ❤️26.07.2018.❤️🤰🍼🎀

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Javi sto je rekao dokt.
    Sretnooo

    [lilypie.com]

  • Avatar Znatizeljna22

    Znatizeljna22

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Evo upravo sa pregleda…kaze doktor da je sve u redu.
    Sad moram cekat nalaz pape i briseva…da kupim folnu kiselinu i aktivno poskusavamo 6mj.
    I rjesio je moju dilemu oko jajnika….obadva su upotrebljiva. Sad se samo mogu nadat najboljem 

    ❤️26.07.2018.❤️🤰🍼🎀

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Znatizeljna22

    Evo upravo sa pregleda…kaze doktor da je sve u redu.
    Sad moram cekat nalaz pape i briseva…da kupim folnu kiselinu i aktivno poskusavamo 6mj.
    I rjesio je moju dilemu oko jajnika….obadva su upotrebljiva. Sad se samo mogu nadat najboljem


    Drago mi je !
    Znaci mozes ciljati O na oba dva jajnika  !
    Sretnooooo

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.