Jelovnik za dojilje

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    :) Moja prva beba je bila osjetljiva na proteine kravljek mlijeka i bjelanjka jajeta. Zbog toga sam dok sam dojila s oprezom jela mliječne proizvode i jaja jer je sa 3 i pol mjeseca dobila jak osip od jaja :O Imate vi loših iskustva sa hranom i dojenjem?

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Hvala bogu nismo imali ništa takvo..Znali su imati grčeve no to je normalno kod beba iako sam znala pomisliti da je to zbog nečeg što sam pojela.Najduže sam dojila godinu dana evo sad nedavno i prestali….

  • sanpu14

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Primjetila sam da joj stolica bude zelenkasta kad pojedem nešto što joj ne paše. Kad se mlijeko očisti stolica je ponovno žuta. Nadam se da će nam se proširit opseg prihvatljive hrane, jer nastavi li se ovako ja ću se pretvorit u pile i krumpir! I da, neki dan sam pojela par jagoda što je rezultiralo laganim osipom oko usta.  ;(

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Opasni su orašasti plodovi, jagode, jaja, konzervirano i morski plodovi zbog alergena. Sve ostalo se može jest ;) Moja curka prva je osim alergije imala problema sa stolicom kad sam jela čokoladu :D Pa sam ju izbjegavala. Isto sam slušala da se nesmiju grahorice jest, dinstani luk i tako, dok sam sa drugom grah jela 4. dan odmah i ništ nije bilo :) Tako da treba jest sve pomalo friško, sezonsko i jedino pazit na alergene ;)

  • illuminati667

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Do you want to be a member of the great brotherhood Illuminati? we are going to make you rich famous and to be a world known star, get a good job, to win elections and get into a political power we are going to enrich you in all your endeavor empowerment and you will never loose any case in court or were ever, you will have powers to control people in high places you can add up on whatsapp +919619915236
    Manage

  • illuminati667

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Do you want to be a member of the great brotherhood Illuminati? we are going to make you rich famous and to be a world known star, get a good job, to win elections and get into a political power we are going to enrich you in all your endeavor empowerment and you will never loose any case in court or were ever, you will have powers to control people in high places you can add up on whatsapp +919619915236
    Manage

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.