Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Littleme

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo zene, dali vam se nekad dogodilo da vidi te crticu na testu, gdje ustvari ne treba da bude 😂

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Littleme

    Zdravo zene, dali vam se nekad dogodilo da vidi te crticu na testu, gdje ustvari ne treba da bude 😂


    Jest'…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Zorana93

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo 😺
    Poslednji Pms sam imala 16.12.,duzina ciklusa je u trajanju 4 dana. Prvi nezaštićeni odnos (do kraja) bio je 31.12.,zatim 02.01. I svih ovih ostalih dana. Inače dobijam na 30 ili 31 dan.
    Kasni mi 1 dan, radila sam danas beta Hcg i ne pokazuje mi trudnoću, ali su mi rekli da sam rano odradila i da bi trebala još da sačekam. Šta vi mislite o tome? Da li sam trudna ili ne? 

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Prema mom nekom izračunu moguća je trudnoća. Mislim realno vi možete napraviti i kućni test za trudnoću. I vama bih preporučila Clear Blue test. Ja sam ga napravila tri dana pred očekivanu menstruaciju i pokazao je plusic… 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.