Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • patrisa13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zdravo,ovdje sam prvi put imam pitanje. Ako moze savjeti.
    Imam 19god i sa deckom sam imalaa par puta odnosa i nisu bili plodni dani ali je u meni ***** 
    27.12. je to bilo
    I nakon tjedan dana ocekivana mjesecnica kasnila je 1 dan napravila sam test negativan, a stalno mi sam povracala i sad nezz dal jesam il ne a test se bojim uradit opet zbog roditelja. Ali me vec par dana leđa bole i trbuh svaki put u jednoj strani. A posto sam operirala bruh nezz dal je od tog. I iscjedak imam stalno. Dobila sam i 2kg u 2 tj 
    Kod ginekologa sam se narucila i dobila termin 9.02. 
    Molim savjete.

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Pozdrav patrisa, jesu li ti redoviti ciklusi, koliko traju i kad si imala zadnju menstruaciju? 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

  • patrisa13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Rio

    Pozdrav patrisa, jesu li ti redoviti ciklusi, koliko traju i kad si imala zadnju menstruaciju?


    Redovni su ciklusi do sad nisam imala problema traju 6-7 dana 
    Zadnju sam imala 4.01. ali nije bila ko do sad. Nego svaki dan par kapi

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Dobro, a zadnja prije 27.12.?  Koristiš li kakvu zaštitu prilikom odnosa? 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Inače se pod trajanje ciklusa misli na razdoblje od menstruacije do menstruacije.. čisto da se zna izračunati otprilike kad su ovulacije? Ako je ciklus redovit u smislu traje cca 28dana, onda do ovulacije dolazi 12-14 dan od početka M. 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

  • patrisa13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Rio

    Dobro, a zadnja prije 27.12.? Koristiš li kakvu zaštitu prilikom odnosa?


    Ne nekoristimo

  • patrisa13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Rio

    Inače se pod trajanje ciklusa misli na razdoblje od menstruacije do menstruacije.. čisto da se zna izračunati otprilike kad su ovulacije? Ako je ciklus redovit u smislu traje cca 28dana, onda do ovulacije dolazi 12-14 dan od početka M.


    28 dana traje

  • patrisa13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    patrisa13

    Rio

    Dobro, a zadnja prije 27.12.? Koristiš li kakvu zaštitu prilikom odnosa?

    Ne nekoristimo


    A zadnja menstruacija prije 27. 12 bila je 4.12- do 10.12

  • Avatar Rio

    Rio

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Pa ako ste samo tad imali odnose (27.12) a ciklusi su ti redoviti, iskreno sumnjam da je došlo do začeća. Čak i da je ovulacija bila kasnije, to je previše dana… 
    Naravno ništa se ne može tvrditi 100%, u svakom slučaju dok malo bolje ne upoznaš svoje tijelo, savjetujem ti zaštitu bilo koje vrste. Imala sam i ja 19 godina i dečka i živcirao me kondom, al sam napravila hormonske pretrage i od ginekologa dobila kontracepciju. Ništa na svoju ruku naravno, sve u dogovoru s liječnikom.. bit ćeš i ti mirnija. 
    U svakom slučaju sad je već prošlo dosta dana od te zadnje M s tih par kapi i da jesi trudna pokazao bi se plusic. 

    Savjetujem ti, ako imaš financijsku mogućnost, kupi Clear Blue digitalni test za trudnoću. On je jako osjetljiv i pokazat će točan rezultat. Neka te ne bude strah, gore je ovako živjeti pod upitnikom. 
    Mislim da nisi trudna. 
    Svi ovi simptomi koje si navela mogu, ali ne moraju biti simptomi trudnoće. Zna psiha učiniti tu svoje.. 

    👩🏻 32 god.
    🧔🏻 32 god.
    1/2020 missed ab 10tt
    11/2020 plusić 💫
    27.07.2021. Ante 🤎
    [lilypie.com]

  • patrisa13

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Rio

    Pa ako ste samo tad imali odnose (27.12) a ciklusi su ti redoviti, iskreno sumnjam da je došlo do začeća. Čak i da je ovulacija bila kasnije, to je previše dana…
    Naravno ništa se ne može tvrditi 100%, u svakom slučaju dok malo bolje ne upoznaš svoje tijelo, savjetujem ti zaštitu bilo koje vrste. Imala sam i ja 19 godina i dečka i živcirao me kondom, al sam napravila hormonske pretrage i od ginekologa dobila kontracepciju. Ništa na svoju ruku naravno, sve u dogovoru s liječnikom.. bit ćeš i ti mirnija.
    U svakom slučaju sad je već prošlo dosta dana od te zadnje M s tih par kapi i da jesi trudna pokazao bi se plusic.

    Savjetujem ti, ako imaš financijsku mogućnost, kupi Clear Blue digitalni test za trudnoću. On je jako osjetljiv i pokazat će točan rezultat. Neka te ne bude strah, gore je ovako živjeti pod upitnikom.
    Mislim da nisi trudna.
    Svi ovi simptomi koje si navela mogu, ali ne moraju biti simptomi trudnoće. Zna psiha učiniti tu svoje..


    Hvala puno😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.