Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    hahhahahh LANOLIN je.. ne linolin  ja sam krivo napisala sada..


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ahahhahahhahahaa
    To je na popisu za djecju njegu a ja sam kupila JGL mast… Ali ako dobijemo Lanolin tamo je super
    Kada kreces u trudnicku!? Ja cu bas vidjeti na slijedecem pregledu sto kazu 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    I me…ja sam sa sindromom karpalnog tunela. Ugl. ako ti se javlja iskljucivo u lezecm prije ti je od vratne kraljeznice. Mozes u trudnoci napravuti pretragu EMNG i onda ces znati jel karpalni ili ne.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Cure, jel se moze dogoditi da se posteljica pocinje ljustiti prije poroda?
    Naime, malo prije sam isla na wc i na papiru mi ostalo nesto sto je izgledalo kao komadic tkiva, velicine otprilike pola malog nokta, tamno sive boje, bez mirisa. Nije bilo krvi, sluzi, niceg. Beba je aktivna cijelo vrijeme. Jedino mene hvata slaboca ko i jucer, ko kod niskog tlaka. 
    Moram jos napisat, oprostite na ovom detalju, al neznam kako drugacije, imala sam netom prije stolicu, pa sam pomislila da je mozda slucajno doslo nest odostraga, ma da, na to jako pazim al postoji mogucnost, s tim da mi to nije ni nesta sto bi se trebalo nalazit u stolici. 😣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Ahahhahahhahahaa
    To je na popisu za djecju njegu a ja sam kupila JGL mast… Ali ako dobijemo Lanolin tamo je super
    Kada kreces u trudnicku!? Ja cu bas vidjeti na slijedecem pregledu sto kazu


    nemam pojma kad krecem.. jos davno mi je sestra rekla da dokt drzi do zadnjeg dana.. vidjet cu sad na sljedecem pregledu.. ( jer je moja na godisnjem i netko ju mjenja pa da me ta zamjena ne bi poslala u trudnicku na pregled )
    a frendica mi ima termin 3 dana poslije mene i dokt ju naruci kod sebe za 2 tj. (u 37t) i kaze joj mozda se vidimo,mozda ne.. jer je prvo dijete rodila 3t ranije a sad su joj otkrili da bi i ovo mogla ranije jer joj je posteljica dosla stara. 


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    kleaiva

    I me…ja sam sa sindromom karpalnog tunela. Ugl. ako ti se javlja iskljucivo u lezecm prije ti je od vratne kraljeznice. Mozes u trudnoci napravuti pretragu EMNG i onda ces znati jel karpalni ili ne.


    bas cu spomenuti dokt na sljedecem pregledu.. mozda je svasta,mozda nista..
    jel tebi po cijele dane tako?


  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    I me…meni su ti cijele dane inoci trnule pa su mi pocele iz desne ruke padati stvari i izgubila sam isjet u jagodici desnog palca…obda sam napravila taj nalaz. Sad mi je lakse skroz. Samo ponekad kad duze mihesam kad kuham ili ako pricam na mob pa duze imam savijenu ruku mi se dogodi 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Treca sreca…s obzirom da imamo velik kredit i dosta izdataka ne mogu si priustiti bolovanje jer je barem 2000 kn razlika do place😞 Radila sam i s prvih dvoje do zadnjeg iako mi nije na poslu bas odmor…ipak sam uciteljica i s 25 djece u razredu😂😂😂😂
    Sad prelazim u vise razrede predavati informatiku nakon 9 godina razredne nastave i pomalo se veselim. Bit ce lakse s vecom djecom a i ne budem imala toliko obaveze s puno piskaranja, s roditeljima i slicno jer ne budem bila razrednica.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, ja sam pitala sestru u bolnici kad sam isla u 30.tj i rekla je sa 38tj .. a moja frendica je krenula u 35. Ili 36.tj… vidjet cemo…
    Dena, a da nije sluzni cep??.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, sad sam bolje procitala… Ne znam sto bi to moglo biti ako nije sluzni cep .. bolje ti idi provjeriti…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.