Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    I jos smo poslije isli na veceru kod mojih, pekli su janjetinu,a muz obozava to pa je njega jutros moj tata zvao a muz se razveselio kao malo dijete hehe, tako da smo danas bas gustali, a sad pred tv 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Sanjchi kako si, jel grlo sta bolje? 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, fino ste se vi nakupovali!  I fino ste se najeli!! 
    Ma ja planiram samo jaknicu kupiti, a ostalo sve potrepstine za bebu: podloga, blaznice i tako to… nek se nadje 
    Sanjchi, ma neeee… Ja sam i prije primjecivala jer sam uvijek gledala sto frendicama kupiti kad su bile trudne….  Cak i frendica koja je rodila je rekla da ove godine non stop uma svasta za trudnice u bebe u lidlu.
    Sto se tice voznje, jos uvijek se sama usudim voziti… Planiram sve rijesiti u sat vremena. Nadam se da ce tako i biti. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Violeta,  lijepo ste danas gustali, tako treba, prisustit si s vremena na vrijeme dan lijenosti😀
    A grlo…neznam. Sto se vise noc blizi vise boli jer mi je reko doktor da po noci me boli jer spavam pa disem (logicno) i onda se grlo susi. Sutra cemo doma pa cu vidjet, ak se nd poboljsa idem svojoj dokici o.p. A sad mi samo slina izlazi na usta, neznam otkuda je toliko……ima je na litre😕

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Violeta, lijepo ste danas gustali, tako treba, prisustit si s vremena na vrijeme dan lijenosti😀
    A grlo…neznam. Sto se vise noc blizi vise boli jer mi je reko doktor da po noci me boli jer spavam pa disem (logicno) i onda se grlo susi. Sutra cemo doma pa cu vidjet, ak se nd poboljsa idem svojoj dokici o.p. A sad mi samo slina izlazi na usta, neznam otkuda je toliko……ima je na litre😕


    O joj, koma🤔 probaj meda papati, mozda malo pomogne a med je zdrav. Nadam se da ce ubrzo bit bolje 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, da, navecer je gore opcenito .. Kao sto je Violeta rekla, jedi puno meda.. Brz oporavak!!  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Problem jr sto med ne mogu nikako osim u caju😕 al budem se prisilila sutra kad d

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, zar ti bude lose od meda?  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Problem jr sto med ne mogu nikako osim u caju😕 al budem se prisilila sutra kad d


    Sutra kad dodem doma, pa cu pomalo pojest bar zlicu. Sad me i kasalj evo hvata u samo mi se piski dok kasljam😫 bemu misa..

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    barbs

    Sanjchi, zar ti bude lose od meda?


    Ne nego ga ne volim, presladak mi je i jednostavno ga ne mogu jest tako na zlicu. Kad sam bila mala ceato smo kasljalr pa nam jr mama radila nesto za pit, odvratno je bilo, przio se secer i jos nesto i onda me to podjsecalo na med pa mi se i med zgadio. A i znala nam je mjesat med sa sosom od kave pa smo to jele (isto za nesto, kad amo bile bolesne)

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.