Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Moja frendica je pila mlijeko sa secerom kad bi imala grlobolju.  . I proslo bi…
    Uffff, bas ti je grozno!
    Drzim fige da sutra bude bolje!!

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    E to je to, spinani secer…odvratno…to sam kao mala pila😲 budem meda malo pojela, kad dodem sutra kuci, bolje med nego taj secer odvratni…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Uf ja sam med, dumbir i limun si napravila kad nisam znala vise sta cu od grlobolje i prehlade, ali toliko mi to bilo bljak da sam sve bacila na kraju hehe
    Drzi se Sanjchi, samo odmaraj i jacaj imunitet.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, nisam ti nikada probala… Moooozda jednom kad sam bila mala..
    Aaajmeeee, Violeta, to i jest gadno aaaali lijeci grlobolju… Isprobala sam vise puta 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    barbs

    Sanjchi, nisam ti nikada probala… Moooozda jednom kad sam bila mala..
    Aaajmeeee, Violeta, to i jest gadno aaaali lijeci grlobolju… Isprobala sam vise puta


    Ja sam cak tri puta stavila u usta haha 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Hejj ja opet danas ne zavrsi krevetic.. danas nas je sveki pozvala na rucak i ako hocemo da pozovemo ovog jednog prijatelja i njegovu zenu i bebača da dodju sa nama.. tako da smo tamo ostali cijeli dan.. bas se fino napapali 😉
    Mlijeko i secer sam pila,mn nije toliko lose (mislim nije bas ni lijjepo,ok je) 
    Sanchy,nadam se da ce biti veceras bolje..
    Lidl,kod nas jos nije dosao taj katalog sa djecijom robicom.. pon nam dolazi katalog,pa nadam se da ce sutra.. a vi svoj soping slikajte 😊

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Sanjchi, nadam se da ce.brzo biti bolje.
    Med i svjezi dumbir je meni prefina kombinacija.

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Sanjchi drzim fige da prodje grlobolja vishe!
    Ja grlobolju nemam ali kasljem cijelu trudnocu bar pol ure dnevno…nekad i sat dva u danu ukupno. Jer imam disne tegobe od prije T, zadnje 2+ godine
    Malo me i strah kako cu kad rez budem imala a uhvati me kasalj al evo…neka mi bog pomogne! Nije u mojoj moci…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Inace mi danas smontirali i kindach! Ali samo montitali, madrac jos nismo uzeli….mada nislim da sam odabrala, da je to TO…samo ga moramo ic kupit tokom ovog tjedna.
    Ali vec sam mirnija kad je bebin kutak formiran, sve sortirano i tako…da i zavrsim u bolnicu moze sad bilo tko dovrsit te detalje madrac i posteljinu slozit…oprat jos neke stvari…i spremno je!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Evo mene pijem caj. Lijepo sam fino zaspala nakon zadnjeg javljanja i vec me dva puta probudilo grlo. Sad sam skuhala caj da malo ugrijem grlo pa cu valjda lakse zaspat. Vise mi ni angal nije tako odvratan😂😂 samo ga ne smijrm spricat iz preblizu😌 i Lucija me sad udara tak da sam ko sova evo

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.