Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Violeta bas mi zao mace, tako i nasa mrvica ni kriva ni duzna, napao je tuđi pas u nasem dvoristu😢
    Barbs ako se dobro osjecas nema smisla da cekas nekog, ja sam do pred tjedan dana lunjala sama, al onda sam jednom osjetila da se vise ne osjecam ugodno sama i sad bas sta moram, vecinom to obavim tu kod nas, a do grada cekam da ide mm samnom.
    Sanjchi meni je to fiiiino, rastopi se secer i zalije mlijekom, ko karamela. Kuhala sam to muzu ove zime, protiv kaslja pa sam i ja pila 🙃 Poslikam ti sutra pastile koje je meni doktor pripisao i pomogle su, a smiju se u trudnoci.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Sanjchi bas mi je zao sto te grlo boli…nadam se da ce brzo proc… Ja sam ko mala pila isto to s rastopljenim secerom i mlijekom i to mi kr uvik lipo bilo i dan danas to volim… I jos jedna uspomena tako kad bi se razbolila i mucio me kasalj onda bi mi mater kad bi isla spavat ugrijala maslinovo ulje i polila preko rucnika i na to stavila kamilice i to bi mi stavila na prsi i smirio bi mi se kasalj pa bi mogla spavat… Narodna medicina 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Jutro..
    Jao,ja sinoc nisam imala bas najbolju noc.. nekako sak se cijelu noc okretala (a mn se koma sad okrenuti 😞) jutros se probudila u 5h i eto nema vise spavanja..
    Kako ste vi spavale??

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jutroooo 
    I meni je med i djumbir super kombinacija… Jela sam ga kad su mi otkrili da imam problema sa stitnjacom… Mama je doznala za taj recept… Prefino… Jela svaki dan tu kombinaciju. 
    Treca sreca, drago mi je sto si rijesila bebin kutak. Vjerujem ti da si 10kg laksa  Sto se reza tice, moje su frendice nosile steznik-steznik gace… Nr znam ako si i ti koristila kod prve dvije trudnoće ali eto… Mozda pomogne…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, jesi si napravila mozda csj i stavila u termosicu??? Ja sam uvijek uz sebe imala termosicu… Pogotovo kad sam kod svojih zivjela… Nona me razmazila i kod minimalne prehlade me navikla da imam topli caj sa sobom..
    E da… SLINA… Aaajmeeeeee, u zadnjih par dana sd budim slinava… Ne znAm od cega!! Mozda isto neka pocetka prehlada.. ili spavam doslovno k'o zaklana 
    Dzenny, bas mi je zao sto se nisi naspavala… Ja lijepo spavam otkad su vrucine popustile… Nemam tih problema.. SRECOM..
    Dena, ja tako rijetko negdje idem sama  Jer su bile one vrucine, pa sam izbjegavala izlaziti iz kuce kroz dan…
    Luce, super je znati kako su nas nasi roditelji lijecili na prirodan nacin.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ma joj,ja ti mozda 2 - 3 noci u cijeloj trudnoci da sam imala problema sa spavanje.. i kad su bile vrucine,otvorim prozor,razhladim se koliko toliko i nazad na spavanje bez problema.. al sinoc bas nekako ruzna noc.. 
    Sad cu lijepo ustat,odoh posteljinu da popeglam,to vucem vec evo 2 dana.. 
    Ja vozim i idem sama samo bas ako mooram,ako dragi radi,a drugacije njega uvijek “vucem” za sobom 😂😂

    [lilypie.com]

  • GaLu

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure. Evo i meni nikakava noc. Trebam dati danas urin za urinokulturu i to me valjda tolko psihicki muci da niti sam sta spavala nego samo razmisljam da mi se pisa, a trebam izdrzati min 4 h bez da neidem na wc. Muku mucim od 5 h i trebala bi izdrzati jos 1 h. Naravno onaj dan kad sam se ulogirala preko mob-a na forum odmah me izbacilo nakon sat-dva tako da sad opet ista stvar, ne mogu se ulogirati preko mob-a pa ne pisem tolko cesto.

    [lilypie.com]

  • GaLu

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Plan mi je da izdrzim s pisanjem do 8 i onda odnijeti urin i pravac Lidl. Kao sto sam rekla ovdje je kod nas Looney Tunes od danas, gledala sam i hrv. katalog preko neta i svidja mi se jako ponuda za ovaj tjedan pogotovo one posteljine Fisher Price.
     

    [lilypie.com]

  • GaLu

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Sanjchi ne znam ako si probala propolis, najbolje od nekog domaceg proizvodjaca meda, a ne kupovni. Meni je to super djelovalo na grlo, to je  prirodni antibiotik, nakapas par kapi i tako par puta na dan i za par dana bi trebalo prestati skroz.

    [lilypie.com]

  • GaLu

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Vi cure koje ste vec spremile krevetic i robicu, super, najvaznije je gotovo. Ja sam jucer kupila nosni apirator na baterije, tu kod nas ne postoji ono sto se prikljuci na usisavac ali i ovaj na baterije mi izgleda dovoljno dobar. Sto se tice priprema kod mene, ja polako nabavljam robicu premda jos nisam oprala to sto imam. Od kozmetike imam sto sam dobila u nekom baby paketu 1 flasicu, dude i par pelena i vlaznih maramica i taj nosni aspirator. Sljedeci tjedan je plan kupiti krevetic, tome se bas veselim. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.