Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    IvanaIvica,znaci preeeslatko 😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Čaj za dojilje - ja sam upravo popila svoju prvu salicu, kupila sam od hipa, bas je ukusan.


    Dena mislim da ne bi smjela piti taj caj jer u sastavu ima komorac a trudnice ga ne smiju… jel ti netko rekao da ga smijes ili preporucio?? Hm… znam da se dojiljama preporuca, ali u trudnoci je zabranjen… 
    http://zena.rtl.hr/clanak/trudnoca/koje_biljke_i_cajeve_izbjegavati_a_koje_upotrebljavati_u_trudnoci/10390 [zena.rtl.hr]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Ili jel dozvoljeno pred kraj trudnoce…? Malo sam sad zbunjena

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Marijana,ja sam isto pocela piti taj caj za dojenje.. samo ja pijem onaj iz dm-a .. i na njemu pise da se moze pocet piti vec pri kraju trudnoce.. samo ja ga sad pijem u manjim kolicinama,recimo 1 solju u 2 dana,dok u vrijeme dojenja preporucuke se 3 solje na dan..

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Marijana pise da je za kraj trudnoce i dojenje. Ja sam isto gledala između ta tri u dm-u i odabrala sam hip jer jedino u njemu nema limuna, ne volim limun u caju.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ja sam isto gledala fructalov i ovaj babylove.. isti sastojci,tak da je svejedno,a limun bas volim.. 😉 vidjet cemo da li ce biti ucinka.. i pijem ga bez secera i ukus uopste nije los..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Ivana preslatke su stvarcice😊

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Cure koliko rucnika treba cca za bebu?to trebaju ona sa kapuljacom?s time se beba i prebrise ili mi trebaju jos neki rucnici?i di ste vi nasle bodije i benkice vel 50 i 56?ja to nigdje ne mogu naci😑

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Dena da tako nekako..mozda je to i normalno.
    Ivana bas je lijepooooo…svidaju mi se boje 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Curke evo i mene kao padobranca :) 
    Drago mi je da je svima sve lijepo na pregledu! 
    Sto se tiče straha od poroda- on je najnormalnija pojava i za prvo i svako iduce dijete…samo mu ne dajte da vas paralizira tj. sputava. Pokusajte ga suzbiti pozitivnim mislima jer bas u trenutku poroda trebate biti ful smirene i osluškivati i opuštati mišiće u tijelu jer će vas tako manje boljeti. Svakako tko nije neka si prouči tehnike disanja za vrijeme trudova…ima na youtubeu puuuuno videa s točnim objašnjenjima. Pomoći će vam bolje od ičega <:)

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.