Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Danas sam ustala i bas me jako boli dok hodam, skroz dolje kod pi-pi. Napravila sam caj i dalje mirujem na terasi. Nadam se da nece biti gore.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Malena, znači i tvoja se gura? ma velike su curke već, pa je to i normalno. Samo je pitanje gdje gura. Tebi ako je naglavace plati želudac i gore organi, a meni je eto tako okrenuta da nogama dolje lupa, ili bočno (dolje desno moje)
    Počela sam ju u zadnje vrijeme vikati kad se previše izboči, nekad zbilja “podivlja” i strah me uhvati….prejaka je onda joj ja počmem malo jačim tonom se obraćati “što lupaš, nema još van!” jadnoj kao da ima godinu dana…..zaboravila sam bit nježna kako treba prema bebama. Baš sam prava governanta
    Valjda ću se smekšat kad rodim i vidim ju onako sitnu, s ovim haharima sam navikla furat vojni drill jer su u toj fazi

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Bok curke, jucer sam pocela citati zaostatke pa nisam stigla i evo sad sam dovrsila. Sve su mi busice i robice lijepe, buduci da ja sljedeci uzv imam u 38 tj i vjv mi se beba nece onda uspjeti otkriti ja planiram kupiti nesto bijelo samo jos nisam nasla.
    Barbs, sto se tice one cure koja je plakala sa uzv slicicom, ne treba biti nista lose, ja sam nakon prvog uzv isto plakala ko luda od srece i stalno drzala tu slicicu u rukama.

    [lilypie.com]

  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Pupy, isplaci se i oprosti s bakom, to ce ti sve olaksati.
    Violeta, kceri i snaje, vrh prica
    Netko je pricao da se lose osjecao, tako je i meni bilo neki dan i onda sam se sjetila da si skuham kavu i doslovce ozivjela od nje, jer su to sve simptomi niskog tlaka.
    Treca sreca, dragi obozava fotografiju, pa je uzeo objektiv da ovjekovjeci mene kad budem najveca :-), i naravno bebicu.

    [lilypie.com]

  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    I jos sam se sjetila za bolove u rukama, mene isto bude, ne mogu si vise sama ni mineralnu otvorit i rekao mi je dr da se to dogodi nekim trudnicama i da je normalno i do kraja trudnoce postaje sve gore, rekao mi je i tocan naziv nesto sa m mislim, ali da se nakon poroda sve vrati u normalu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Koš za pelene - mi smo imali nešto slično u jaslicama (btw ja sam teta u vrtiću) i da nije nešto extra specijal, ali da treba imati posebnu kantu s poklopcem samo za pelene, da trebaš. I to što kaže treća sreća, živio balkon :) 

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    panica

    I jos sam se sjetila za bolove u rukama, mene isto bude, ne mogu si vise sama ni mineralnu otvorit i rekao mi je dr da se to dogodi nekim trudnicama i da je normalno i do kraja trudnoce postaje sve gore, rekao mi je i tocan naziv nesto sa m mislim, ali da se nakon poroda sve vrati u normalu.


    mene ruke toliko bole…tj, sake…trnu i bole i bude me nocu… pogotovo lijeva… jos sam ljevak..sta god da uhvatim imam osjecaj da ce mi ispasti..


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, super za shopping!!  Koliko si rucnike platila??? 
    Pupy, neeeee… Nazalost to nije bio plac srece…. Svi smo zanijemili u cekaonici… Bas grozno… Pogotovo jer smo sve bile trudnice tamo.. cak je i jedan tata zanijemio..
    KOS ZA PELENE - eto, i ja sam teta u vrticu… Ne sluzbeno ali to sam zavrsila… Pa nakon god porodiljnog idem odraditi staz… Kako god, moja kuma je teta u vrticu (sluzbeno) i rekla mi da ce mi kupiti poseban kos za pelene, da su jako zadovoljni u jaslicama  A taman sam htjela kupiti kos za ispred kuce
    Dena, i ja ponekad osjecam tu bol… Kao da ce samo izletjeti iz mene…
    Ruke - tesko otvaram bilo sto vec mjesecima… Sve muzu…
    Eto mene u gradu. Pijem kavu s nonom na trznici.. Odnijela sam bris na higijensko. U pon idem po nalaz  I sada cekam da slike za album za djevojacku budu gotove pa idem u bolnicu i doma 
    Toplooo jeeeee

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    ma taj koš nije neka “čarolija”
    poanta je da svaki pelenu izolira (sa šta manje zraka) u  svoju pojedninačnu kesicu i onda kako se to zavrti, smrad se ne širi (tj manje se širi)…..istu stvar praktički radimo kad imamo neke ostatke od ručka koji malo više smrde. Nor od ribe, ja ostatke obvezno zagropam u jednu vrećicu, pa u drugu, pa u treću….i nikad ne miješam u onaj veliki koš u koji bacamo ostali otpad kućanski, nego izdvojim to i onda tko prvi ide van - odnese da se ne usmrdi. Ili izbacim van na balkon da čeka, ako neće nitko van uskoro…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    I_me

    panica

    I jos sam se sjetila za bolove u rukama, mene isto bude, ne mogu si vise sama ni mineralnu otvorit i rekao mi je dr da se to dogodi nekim trudnicama i da je normalno i do kraja trudnoce postaje sve gore, rekao mi je i tocan naziv nesto sa m mislim, ali da se nakon poroda sve vrati u normalu.

    mene ruke toliko bole…tj, sake…trnu i bole i bude me nocu… pogotovo lijeva… jos sam ljevak..sta god da uhvatim imam osjecaj da ce mi ispasti..


    vidiš, meni to nije bilo ni u jednoj trudnoći.
    Ali zato imam problema s celulitom u trudnoćama (u svakoj….srećom se povuče nakon poroda)
    a u ovoj evo i gadnih problema s kapilarama na nogama
    te (ne tako bajne) čari trudnoće….ima li koja sretnica koju je sve zaobišlo….strije, cirkulacija, celulit, kočenje prstiju, naoticanje?
    možda sretna?

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.