Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    barbs, ono je sanjchi nakupovala:)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Barbs, rucnici su bili u pola cijene (i za bebu i ovi normalni) za bebu su 30,00 kn/kom a ovi normalni, manji su 9,00 kn/kom a veci 18,00 kn/kom (to je pola cijene)…i OK su ovi za bebu. Nisu nesto extra (75×75) al nisu ni tanki ko papir. Jos ionako planiram uzet 2 veca (vjv mulleru) 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    panica

    Pupy, isplaci se i oprosti s bakom, to ce ti sve olaksati.
    Violeta, kceri i snaje, vrh prica
    Netko je pricao da se lose osjecao, tako je i meni bilo neki dan i onda sam se sjetila da si skuham kavu i doslovce ozivjela od nje, jer su to sve simptomi niskog tlaka.
    Treca sreca, dragi obozava fotografiju, pa je uzeo objektiv da ovjekovjeci mene kad budem najveca :-), i naravno bebicu.


    Probala sam i pit kavu i marendala pa pojela i slatko al ne pomaze nista. Maloprije sam mirila tlak i nije nista strasno nizak. Jedino mi malo puls skace al uz nizi tlak to nije cudno. Srica pa mogu odmarat inace bi bilo veselo.
    No dobro. Bit ce bolje sutra 😜

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    treca_srecaima li koja sretnica koju je sve zaobišlo....strije, cirkulacija, celulit, kočenje prstiju, naoticanje?

    možda sretna?


    Pa ja se jedino za sada na umor mogu pozalit…. Bas se brzo umorim i samo bi spavala…. Celulit imam nesto malo od prije trudnoce, nije se poveca koliko vidim, strije isto tako za sada nema novih…. Ovo ostalo ko da nisam trudna… 

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Treca_sreca,od svih tih cari trudnoce,ja imam samo par strija na jednom guzu 😂😂 aa drugo je sve jos uvijek ok 😉
    Ejjj,vi koliko ste pricale da imate osjecaj da ce vam bebe odjednom izic kad se podju gurat,ja neku noc sanjala,beba gurnula ruku kroz pi-pi i kao ja hocu da vratim ju unutra,a ona ne da.. i samo najednom sva krenu vani 😂😂 tako ja rodi bebicu bez ijednog mola i u roku od 20 sekundi 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    I_me

    panica

    I jos sam se sjetila za bolove u rukama, mene isto bude, ne mogu si vise sama ni mineralnu otvorit i rekao mi je dr da se to dogodi nekim trudnicama i da je normalno i do kraja trudnoce postaje sve gore, rekao mi je i tocan naziv nesto sa m mislim, ali da se nakon poroda sve vrati u normalu.

    mene ruke toliko bole…tj, sake…trnu i bole i bude me nocu… pogotovo lijeva… jos sam ljevak..sta god da uhvatim imam osjecaj da ce mi ispasti..


    Meni ne trnu, ali me u lijevoj bole svi zglobovi, a u desnoj kad pomaknem palac osjetim ga kroz cijelu ruku do lakta, a ovo tvoje je karpalni tunel, tako je mojoj frendici bilo u trudnoci, proslo cca mj dana nakon poroda.

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    * bola

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    dzenny

    Treca_sreca,od svih tih cari trudnoce,ja imam samo par strija na jednom guzu 😂😂 aa drugo je sve jos uvijek ok 😉
    Ejjj,vi koliko ste pricale da imate osjecaj da ce vam bebe odjednom izic kad se podju gurat,ja neku noc sanjala,beba gurnula ruku kroz pi-pi i kao ja hocu da vratim ju unutra,a ona ne da.. i samo najednom sva krenu vani 😂😂 tako ja rodi bebicu bez ijednog mola i u roku od 20 sekundi 😂😂😂


    Hahahha….gurnula ruku van😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Uuupssssss  Hvala, Sanjchiii 
    Eeeee nije me puno toga zaobislo… Za sada nemam strije.. ostale od puberteta… Celulit se opet javio… Oticanje je sada vec opako 5 dana i to ne popusta ni ujutro…. Wuhuuu… Popucale kapilare, samo izmedju prepona na jednoj nozi onako kao masnica…. Iii to je to a grcenje prstiju isto… ju hu huuu… 25 min mi je trbalo od centra grada do none gdje zivi i gdje sam se parkirala.. inace 10ak min..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dzenny, pa to je horor!!!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.