Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Marijana

    D vitamin je obavezan od 8.dana zivota. Samo sta ima razl.proizvodjaca i nisu svi tako dobri… Pedijatri vise daju odnosno preporucaju K1D3 (kupuje se oko 60ak kuna) ili D3 od Plivita koji ide na recept (valjda jer imaju neku suradnju), ali sama mi je farmaceutkinja rekla, a i kuma, da je od Oleovita puno bolji ali ga pedijatri samoinicijativno ne pisu na recept nego tek ako vide da je mama upoznata s tematikom. Velim, teta u ljekarni mi je sama rekla da postoji mogucnost da od Plivita izazivaju grceve, i ako se to desi da se moze traziti pedijatra da prepise one od Oleovita. Kao ove K1D3 su bezveze jer beba ionako u bolnici dobije Kvitamin (nisam sigurna jel u injekciji ili kak) pa zasto kupovati bezveze kad se D3 moze dobiti na recept…
    Yel rooibos caj ima blagotvorni ucinak i na mamu i na bebu. Ne sadrzi tein, a ima prirodno slatkast okus koji daje mlijeku poseban “Geschmack” 😊


    Mi smo koristili taj od plivita i nije imao grceve od njega

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Barbs sutra idem na pregled. Nije me zadnji put gledala vaginalno pa me bas zanima kakvo je stanje. Na zadnjem pregledu kod svoje gin sam bila skroz zatvorena, samo je cervix bio smeksan. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sanjchi i mene bi to naljutilo, mislim, ne znam koliko je “vazno” to sto je iskrsnulo u zadnji tren al bas bezveze da necete ici kupiti, a veselila si se…nadam se ce se iskupiti i da uskoro idete. Samo se ti nemoj zivcirati! 😘



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Ja sam bijesna…😔😤
    Ne samo da nismo otisli (niti cemo ic danas) u soping, jer mu je nesto vaznije iskrsnulo nego je jucer, IZA MOJIH LEDA, zvao svoju seku bi li ona isla samnom😡 sva sreca pa mu je sogorica rekla ne. A njemu je to normalno da bi ona isla samnom, i jos se on ljuti na nju sto nezeli ic..Mislim stvarno…ljuta sam…bijesna sam…a on je otiso s kumom na kavu😒 i kasnije mora obavit to sta mu je iskrslo… Danas necu ni kuhat nit nista, lec cu, dic noge u zrak i boli me K…..😑

    Bolje bi mu bilo da se nacrta doma i kaze da ipak idemo…mislim, znam da cemo otic i rijesit to. Al ovo me bas razbjesnilo…place mi se😠


    I ja sam onaj dan bila ljuta jer je bio slobodan pa zasto sad i imamo vremena al oni ne shvacaju da je bolje na vrijeme se pripremit ljepo ti lezi i briga te a vrijeme ide onda sve u zadnji cas zato jedva cekam da rodim i da mogu sama neke stvari nego cekat milost da me se vozi

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    E pa upravo to, sam je reko da mu je ovo zadnji vikend da ima vremena i da cemo otic, jer sad ce imat hrpu obveza i nece stic nista..i sad nema vremena…
    Mah…


    Kaze meni svekrva da ne kupujem robicu za izlazak jer ce njegova sestra kupit a od robice ni r a htjela bi je oprat ja samo sutim ni ne podsjecam a vrijeme ide tako da cu ovaj tjedan kupit i pripremit je za izlazak mozda ona misli iz ducana donest u rodiliste ma nema sanse da joj stavim

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    bbrletic13

    sanjchi255

    E pa upravo to, sam je reko da mu je ovo zadnji vikend da ima vremena i da cemo otic, jer sad ce imat hrpu obveza i nece stic nista..i sad nema vremena…
    Mah…

    Kaze meni svekrva da ne kupujem robicu za izlazak jer ce njegova sestra kupit a od robice ni r a htjela bi je oprat ja samo sutim ni ne podsjecam a vrijeme ide tako da cu ovaj tjedan kupit i pripremit je za izlazak mozda ona misli iz ducana donest u rodiliste ma nema sanse da joj stavim


    Neka se naljute briga me a znaju da sam prosla 37 tjedan 

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, joooojjjj ti muskiii!!! 
    I me, poslije podne… rekli su da muzevi dodju oko 13h i tek oko 14 i nesto h su nas pustili.. kad te pustajuuu??  jucer sam vidjela da su jednu mamu otpistili…. Bas sam se iznenadila da otpustaju i za vikend…
    Marijana, eeeeee tako je nesto meni ta muzeva rodjakinja objasnila za D3.. danas ce opet doci pa ju je pitati za svaki slucaj….

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Ti si lijepo kupi i operi i pripremi, a normalno da neces nesto sto je doslo direkt iz ducana obuc bebi😑


    To meni tako digne tlak poduzece lako cemo

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Cure, nemojte vise stvarno nikoga cekati!!!
    Sto se MENI desilo????
    Znaci, moji su donijeli robicu u utorak… Sveki je sve sortirala… I gledali su sto valja sto ne valja (s time da sam joj jucer rekla da sve opet donese da mogu i ja pogledati) i ispalo je da nam dosta toga fali… Isli su ona i moja mama kupiti jos robice Aaaliii u cemi je stvar??? Muz se rasp* da mali nema sta obuci… Sveki drami…
    I eto, ja ih podbadam… Neka nekaaaaaa… Ste govorili da ima vremena?? Mene nitko nije slusao…. Tako da im cesto naredim (sveki i mami) da se pokupe u Kik… C&a kupiti sta treba

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, sto je s kolicima…??? Jeste narucili ili nista jos???? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.