Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

     Kako je veliki! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    barbs

    Kako je veliki!


    Ma da? 😂😂😂 A znam da hahhaha velika sam i ja 😂😂😂😂

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hahahaha, Tea, a jesi luda!   I baš je lijep trbuh! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    barbs

    Hahahaha, Tea, a jesi luda! I baš je lijep trbuh!


    A hvalaa 😘😘😘😘

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    barbs

    Tea
    Baš mi je prijateljica prije dramila kako je dobila 9 kg u 22 tj. i drami oko toga…


    A to je neka opaljena……ja evo +7 na 18tj i neš ti velike stvari. Uostalom sve je u stomak i (.)(.) otišlo, što bih se bunila!
    Tek ono od +10 do +20 počme ić malo i u bokove/bedra/ruke…

    Tea baš je veliki <3 <3 <3
    ono moj mi se činio za veći tjedan, a kad vidim tvoj…..mašala!
    violeta, barbs - vaši se isto vide, ali imate još jahanja do nas drobastih to valjda što vam je prva T

    senoritakova - uf uf grozno, dobro da ste nanjušili problem na vrime! šta kažu doktori, sad će sve bit okej?? čula sam za serklaž, ali ne znam detaljno o tom. Mene isto panika tog pre vremenog otvaranja, i da li bih ga skužila uopće….čuvaj se!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca_sreca, ja joj stalno to govorim… da pretjeruje  Ali takva je kakva je.
    Vjerojatno je manji od vaših jer nam je prva T. Tko će ga znatI!  Svakako je najbitnije da nam svima bebe dobro napreduju. 
    Vidiš, i ja se pitam da li bih primijetila na vrijeme to prijevremeno otvaranje. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    MAGNEZIJ - svako malo dodjemo na tu temu (kako kog uhvate grcevi u listu )
    a evo jedan dobar rezime:
    https://portalosuma.com/2016/02/26/najgori-i-najbolji-oblici-magnezija-kao-dodatka-ishrani/ [portalosuma.com]
    znaci magnezij klorid bi trebao bit naj izbor za grceve misica…….netko je vec rekao od nas da to pije, il Tea il Malena….ne mogu pamtit
    ja ću isto ovih dana uzet
    to i kalcij….iako sam sad opet gledala neke članke o žitaricama……pa kao da kvinoja ima puno kalcija, a nju imam doma pa se mislim pojačat s time i kozjim sirom kad već kravlji ne smijem…bolje nego suplementirat. Nema sreće od kemije!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Treca sreca ma da masala kako kazu 😂😂 
    Ja pijem magnezijev klorid 😀

    Ja sam u prosloj tr bila 2 prsta otvorena od 20tt iskreno jedino sta bi mozda prepisala tome je nelagodno peckanje dolje u dubini bas kao kod cerviksa vrlo slicno boli (to znaju viserotke) kada pred kraj trudnoce beba stisce sve dolje .. E sad dali sam ja to dobro opisala i da li je to to neznam ali ja sam imala taj nelagodni osjecaj koji bi prepisala tome

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    ja se iz preth T ne sjećam da sam išta osjećala, a isto sam se ranije počela otvarat….morat ću iskopat te stare trudničke da točno vidim kad i šta. Al kad smo se selili nekih 6 puta odonda, ako nadjem ijednu - čudo!
    Al sad ovo lately, pogotovo iza sexa, osjećam tako kao da beba dolje vrši nenormalni pritisak, kao da će ispast. Jebemu nadam se da nije otvaranje posrijedi….uff.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Tea bas ti je lijep trbuscic….mislila sam da je moj velik ali vidim da smo sve razlicite. Danas sam malo vise papala pa se osjecam kao tenkic hehe… Prijateljica me i zove vec tenkic moj, druga opet bucka moja 😂😂 
    Ah sta cemo..tako je kako je hehe..bit cemo buhtlice 😁 Najbitnije da je beba dobro..a kile, danas gore sutra dole 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.