Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Mamuka ja sam sad na +16 (katastrofa) 😱 Al s tim da u zadnjih 3 tjedna nisam dobila ni kilu,tak da mi uopce nije jasno,a mislila sam da ću dobit najviše u tom zadnjem periodu!! Inace sam se prije trudnoce dost udebljala jer sam se naglo ostavila sporta (imala sam dvije velike ozljede pa sam prestala) i tu su se kile počele skupljat,ja sam morala ograničit kretanje a papala sam isto 😅 
    Hedgehog da ja sam petkom,mislila sam reko možda se i sretnemo al očito nis od toga,al zato možda i rodilištu 🤗
    Bbrletic miškica mala medena 😍😍
    Sanjchi mi mislile ti rađaš,a ono ti kupuješ mesinu 😂😂
    -pitanje za iskusnjare:to prodisavanje trudova,dal se teško opustit i disat za vrijeme truda!! Uvijek nekak imam filing da kad nas nes zaboli da se ukocim i prestanem dosat dok bol ne prođe 😂 Dal je bol kod truda drugačija pa te tijelo traži da dišeš,Tj koliko se teško opustit i disat? (Oprostite ak je pitanje glupo) 😂Ne znam kak bi ga uopce postavila Haha!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    I još jedno pitanje-dal je vas znalo bolit dole kod jajnika?
    Mene strah svega jer ja (sreca u nesreći) nemam i nisam nikad imala menstrualne bolove i Neam blage veze kakav je to filing i zat me strah da neću znat prepoznat trudove!! Jaooo sto muka 😅😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Hope prodisavsnje trudova je meni bilo dosta tesko ali sam uspjela, puno znaci kad dises jer opskrbljujes misice kisikom!
    Meni je kuma bila na porodu pa me ona cijelo vrijeme tjerala i dosta je pomoglo, osim na kraju kad krenu najjaci trudovi ne znas ni gdje si a di tek da dises 😂😂


    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    A trudove ces sigurno prepoznati, ja sam se isto bojala da necu!
    Meni iskreno nisu bas jako podsjecali na menstrualne, bol mi je pocinjala nisko u leđima pa je prelazila naprijed u trbuh i bila je prilicno jaka tak da sam znala da je to to


    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Aurora hvalaaaa 🤗🤗
    Sanjchi ja ne zaostajem puno za tobom,tako da… 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hope - pa blizu smo, ne bi bilo čudno da smo skupa, možda se poklopimo u sobi ili tako nešto. ako čujem da je netko u boxu do mene, ja ću vikat: “eee oćeš čokoladicuuu?” Ako si to ti: odgovori: “jel s lješnjakom?”
    Jedino kaj ako nisi ti i ako mi žena da odgovori da hoće… -.- 
    izgubit ću čokoladicu!

    A što se tiče menstrualnih bolovaaa…iskreno, ja sam možda imala 2-3 bolne M. Ali svi kažu da nemreš fulat trudove, barem ne one jake, ozbiljne…pa živi bili pa vidjeli   

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Hedgehog Hahahaha kako si me sad nasmijala 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Bbrletic kako je medena. Bas je slatkiš. 😍
    Joj kako su meni cure slatke sa tim svojim odijelcima. Bog nek mi prosti al nekako mi slanje nego dečkići. Iako ću ja sad dečkića imat, al cureeee….😍😍
    A joj pa bas sinoć u stanu..:. Uhhh mislim da bi nekako taj dan kad se vratimo pridurala al sutra mu krpa ne bi falila. Duuugo bi se s njom družio. 🤣
    Ja sam i prvi put i sad rekla da idu di god oce al u kući da nema šanse da se slavi. Nema ti para koje mogu zaminit čist i uredan stan. Jer kako ova ekipa to slavi…. mislim da bi na kraju morali i kreciti. 😱
    Hedgehog Janje!!!! Hahahahhahahahaha Luda si ko puška 🤣🤣🤣🤣🤣
    Cure odman mi je malo lakše kad vidim da smo svi u istim gov…. nisam opsjednuta izgledom al ono ne volim ni kad se osjećam ko omanji ormar. Naravno da ne gladujem al isto tako nije ni da se prežderavam i ne vidim di ti kili idu…. OK stomak imam dosta velik i još mi svi to uredno napominju da mi je velik pa se osjećam ko mladunce kita 😂
    Npr I_me je skinula sve kile u 10ak dana al znam da kod mene to neće ic bez dijete i znoja u litrama.
    Cure koje su prije T bile mršavije obično lako izgube kile kroz koji mjesec. Mi na drugoj strani te price bas i ne.
    Nadam se da sad ovi ludi plusevi na vagi imaju veze i sa vodom i oticanjem.
    Sanjchi ti si stvarno puna vode i to se na tebi bas vidi. A i doktor ti je reka tako da nije tako strašno i izgubit ćeš dosta nakon poroda.
    Maca ti si visoka pa mislim da tvojih 100 ne izgleda ništa gore od mojih 77. Ja da imam 100 vjerojatno ne bi mogla stajat na nogama.
    Luce ja sam isto tako nekako dobivala u prvih 7 miseci i sad veselje. Razumin te skroz. I ja sam manje vise stalno otecena osim možda koji sat nakon sto se ustanem ujutro. Nadajmo se da je koje kilo i u vodi. 😅
    Hope mislim da si ti totalno druga priča zbog sporta. Mišići pamte dosta dugo i ti ćeš sa šetnjama već dosta popraviti stvari.
    Nadam se da ćemo se za cca misec dana sve hvalit kako smo izgubile bar 10ak kila. Čisto radi frustracije kad moramo smislit šta obuc za izac iz bolnice ili u šta se utrpat za otic s bebom na kontrolu 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Joooj kile xD 
    14 sam ih dobila u trudnoci, sutra je 40 dana od poroda a ja se nisam vagala, nemam vagu 😭😭😭
    Ima li koja dobra dusa da mi posudi hahahah 


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.