Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Sanjchi odlična opskrba mesom 😂😂 ja sam sinoć bas pakirala teletinu i junetinu 😂
    Hedgehog ajme sto si me nasmijala i za ovcu i za čokoladicu 😂😂😂😂😂
    Kile također. Sve dobivala po kilu mjesečno. A sad osmi i deveti imam osjećaj da je kila tjedno 😐

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu
    Evo me!
    Evo me!

    I kad pogledam tu sliku i od prošlog mjeseca. Stomak se ne čini veći koliko se vidno spustio 😯

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Yel

    Bbrletic, preswatka ti je curica 😍😍😍

    Ahhh curke vi o papici….morat cemo i mi napunit skrinju.
    Vjerojatno cu i mesara morat trazit 🤣 …s kim zivim.
    (Sanjchi, mozda me pitaju da roknem svinju na dvoristu ko sto su tebi za pijevca rekli 💩)

    Moje ciscenje je finito, sve temeljito ocisceno, bas me zanima koliko ce se odrzavati lol!
    Nije bed, ja cu pomalo to briskat, bitno da je detaljno islo nakon radova
    (Budaletina od sveki mi prica kako se na poslu hvali sa snahom koja u ovim tj trudnoce….mislim si suti budalo, ljudi ce ti se smijat…)

    Odoh ja pojest nesto, uzivajte curke 😇


    Yel hvala,nemoj se ljutit al sam se bas nasmijala od srca kad si napisala da ces i svinju roknut😆

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mc_mouse

    I kad pogledam tu sliku i od prošlog mjeseca. Stomak se ne čini veći koliko se vidno spustio 😯


    Prekrasna si mc mouse😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Hope

    Mamukaja sam sad na +16 (katastrofa) 😱 Al s tim da u zadnjih 3 tjedna nisam dobila ni kilu,tak da mi uopce nije jasno,a mislila sam da ću dobit najviše u tom zadnjem periodu!! Inace sam se prije trudnoce dost udebljala jer sam se naglo ostavila sporta (imala sam dvije velike ozljede pa sam prestala) i tu su se kile počele skupljat,ja sam morala ograničit kretanje a papala sam isto 😅
    Hedgehog da ja sam petkom,mislila sam reko možda se i sretnemo al očito nis od toga,al zato možda i rodilištu 🤗
    Bbrleticmiškica mala medena 😍😍
    Sanjchi mi mislile ti rađaš,a ono ti kupuješ mesinu 😂😂
    -pitanje za iskusnjare:to prodisavanje trudova,dal se teško opustit i disat za vrijeme truda!! Uvijek nekak imam filing da kad nas nes zaboli da se ukocim i prestanem dosat dok bol ne prođe 😂 Dal je bol kod truda drugačija pa te tijelo traži da dišeš,Tj koliko se teško opustit i disat? (Oprostite ak je pitanje glupo) 😂Ne znam kak bi ga uopce postavila Haha!!


    Hope,moras disat na usta ko pesek i nemoj bit ukocena pitaj loptu da ti daju spasila me sjedila sam na njoj i kad su trudovi bili na dve minute vrtila sam se po njoj sjedeci i proslo je super  vjeruj mi a smijala sam se toj lopti

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Bbrletic vec ste i domaaaa, ajme predobro, Preslatka je 😍 Javi sta kaže velika sestra 😁
    E i ja sam svome zabranila ikakvu ekipu u stanu, brate mili ima oko zgrade 5 birtija. Biraj 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu
    Drugi dan od poroda
    Drugi dan od poroda

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mc_mouse

    Bbrleticvec ste i domaaaa, ajme predobro, Preslatka je 😍 Javi sta kaže velika sestra 😁
    E i ja sam svome zabranila ikakvu ekipu u stanu, brate mili ima oko zgrade 5 birtija. Biraj 😂


    Ajme sta me docekalo😆al opet neka prvo mu je dijete a mirisi u stanu od lokezi sve sam zivo otvorila sva sreca pa je ljep dan bio😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Hope

    I još jedno pitanje-dal je vas znalo bolit dole kod jajnika?
    Mene strah svega jer ja (sreca u nesreći) nemam i nisam nikad imala menstrualne bolove i Neam blage veze kakav je to filing i zat me strah da neću znat prepoznat trudove!! Jaooo sto muka 😅😅


    Koja si ti sretnica!! 
    Ovako, ja osobno, trudove uopce nebi opisala kao m.bolove niti sam imala u trudnoci bolove slicne menstrualnima. Na disanje se moras koncentrirati kolko got tesko bilo jer olaksava. Meni je babica stalno govorila kako da disem i disala samnom.
    Netko je spominajo pilates loptu meni uopce nije pasala, samo me jos vise boljelo kad sam bila na njoj.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    dok se ja sjetim obnovit popisna popis RODILE sam odmah dodala I curke od kojih danas cekamo da se jave
    NASI TERMINI
    Aleksandra2 - 06.10. KB Split
    Zelimobebu2701-18.10.
    IvanaIvica-20.10. KBC Sisak Iva
    Natasha255–21.10. Magdalena
    Ineska -23.10. KB Split Mateo
    Sanjchi255–24.10. KB Sisak Lucija
    Ana2711–29.10. KB Petrova Mila
    Mamisita27-31.10.
    Belle84–01.11. KB Sv.Duh Luka
    Hope-01.11.
    Mamuka-09.11. KBC Split
    Giovi–15.11. KB Rijeka
    LadyN-15.11.
    luce–16.11. KB Split Nera
    Hedgehog-17.11. KB Petrova Lena
    mc_mouse–18.11. Toni
    Yel–19.11. KB Merkur “Timi”
    Maca1510–22.11. KB Split Nikola
    Mrvica-22.11.
    Kleaiva-26.11. KB Merkur
    Dolores123–07.12. Nina
    Angel03–10.12.
    RODILE
    19.08.2017. Dorja Adrian
    04.09.2017. Dena Viktor
    08.09.2017. Babylove Lucija
    10.09.2017. Aurora Una
    15.09.2017. Violeta Leon
    15.09.2017. Treca sreca Mila
    18.09.2017. M@lena Lucija
    18.09.2017. Barbs Diego
    19.09.2017. I_me Ema
    19.09.2017. Pupy Stella
    20.09.2017. Tea2803 Noel
    21.09.2017. Bebushka IS
    21.09.2017. Buba_Mara Šimun
    25.09.2017. Dzenny Alara
    26.09.2017. Loira Olivia
    28.09.2017. Marijana Benedikt
    28.09.2017. Senoritakova Rita
    06.10.2017. Galu
    09.10.2017. Kiki Vito
    11.10.2017. Suncokretica Lea
    17.10.2017. Sretna Patrik
    17.10.2017. Bbrletić Petra
    17.10.2017. Momof2017


    Moj termin 22.10. 

    D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.