Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    zelimobebu2701

    Giovi

    Jutro curke…evo uhvatila i ja malo vremena da tipkam dok pijem kavicu… cestitam jos jednom svim mamicama i njihovim bebicama…
    Na ne znam kojoj stranici je netko pitao za narucen baby phone tj kameru preko neta i evo meni neki dan dosle obadvije koje sam narucila. Na jednu se spojis telefonom preko wifija a druga ima sama ekran koji nosis sa sobom. To sam preko ebaya narucila i zajedno su mi oko 500kn dosle.
    Sanjchi255 ja jos nisam nista ispeglala,uvalila sam svu robicu mami da ju opere i probere jer zena odgojila troje djece pa se kuzi a kako sam dobijala sa svih strana trebalo je odvojiti zimsko,ljetno,malo,veliko itd. I rekla mi je da peglam samo bodice,pelene i sl- tj stvari koje idu direktno na kozu,jer kao zimske bebe se oblace slojevito pa nema smisla sve peglati.
    Negoooo,imam pitanje…jeste li primjetili na bradavicama crne tockice-kao pristice?
    Ja sam pitala. Mi smo htjeli taj di se spojis na mob… Sad smo naručili već treći pa se nadam da ćemo imati više sreće 😊


    Zelimobebu..kako si?ima kakve naznake da ce uskoro krenuti?ti si sad 40+2?ja samo cekam da javis da si rodila..hehe😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Evo poslozila sam sve lijepo, jos ce se to u komodi “samo speglat”😅 56 sam sve peglala, cak i stramplice😁 a ovo sad sam mislila ali ruke me bole, prsti trnu, kao da nisu moji…oprano je, slozeno je i bit ce to dobro!
    Hedgehog, nezmam kad si prala i sto ai prala, ali mislim da nema potrebe opet prat? Ja sam oprala samo 56 i 62, drugo stignem pomalo…

    Sa onim Arielom tekućim za bebe… Iz DM onaj popust… Nisam koristila omekšivač, jer su nam rekli na tečaju da prvih mjesec dana izbjegavamo i one omekšivače za bebe… Vidjet ću. Bitno da je 56 spremno. A ako će biti TOLIKO veća beba u startu imat ću puno više problema nego jesam speglala ili ne :D :D
    A i da, drago mi je da si rodila i da je bilo bezbolno. Hahahha hahaha. Grozno su te priče. Kako se od jedne rečenice tipa “imam danas pregled” dođe do “rodila na carski” :D :D :D

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    CIAO, CURKEEEE!!! 
    Sad vas je malo teško popratiti. Dugo nisam čitala novosti kod vas. Nadam se da ste mi sve dobro. 
    Hope, vidjela sam sliku!  ZGODNAAA 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Jutro/podne cure!!! Evo ja sam u spremanju od jutra,kao da nas živi 10 u kući a ne dvoje,Uf 😅
    Meni je sve za bebija spremno,oprano,speglano i složeno u komodicu i ormar!! Al realno možda nisam trebala ni peglat jer nije ni bilo jako zgužvano,pogotovo jer čim operem se osuši u sušilici al dobro Ajde bar za početak!! Samo kaj sam ja prala za dječijim praskom (tekućim) i stavljala sam i omekšivač al onaj za bebe,i sad si mislim da nisam trebala stavljat omekšivač kad čitam toliko o tome da nije preporuciljvo 😶
    Danas mi je plan još svu našu robu koja se ne nosi potrpat u vreće i donjet negdje jer nis mi ne stane vise u ormar i samo me živcira!! U 5 idem na pedikuru,kad si jadna Nemrem ni nokte na nogama odrezat al bar znam da će mi lijepo i izmasirati stopala pa me veseli,i nakon toga idem sa muzicem u dućan po mjesečni špeceraj tako da sam danas bizi bizi,volim kad mi je dan ispunjen!!
    Sanjchi znaci veliš rodila si 😂😂 piece of cake a? Joj selo priča svašta nekad ne treba ni povod!! Ahhh svugdje ima takvih kaj vole tak malo proširit po selu svašta,😏😏

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hahahah moram se pohvalit…evo ja sam rodila a nisam ni znala😂😂😂 zove me maceha i kaze da ju je zvala njena mama da je cula da sam rodila na carski😂😂😂 a ja kazem macehi: ajde bar je bilo brzo i bezbolno, nisam ni osjetila😅


    Pa to je ljepo sanjchi izadjes s trbuhom a dodjes bez😆dobro da nije rekla tezinu bebe

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, eeeee, sad bi ti rodila kad ti hoćeš!!! hahahha

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Ana2711

    zelimobebu2701

    Giovi

    Jutro curke…evo uhvatila i ja malo vremena da tipkam dok pijem kavicu… cestitam jos jednom svim mamicama i njihovim bebicama…
    Na ne znam kojoj stranici je netko pitao za narucen baby phone tj kameru preko neta i evo meni neki dan dosle obadvije koje sam narucila. Na jednu se spojis telefonom preko wifija a druga ima sama ekran koji nosis sa sobom. To sam preko ebaya narucila i zajedno su mi oko 500kn dosle.
    Sanjchi255 ja jos nisam nista ispeglala,uvalila sam svu robicu mami da ju opere i probere jer zena odgojila troje djece pa se kuzi a kako sam dobijala sa svih strana trebalo je odvojiti zimsko,ljetno,malo,veliko itd. I rekla mi je da peglam samo bodice,pelene i sl- tj stvari koje idu direktno na kozu,jer kao zimske bebe se oblace slojevito pa nema smisla sve peglati.
    Negoooo,imam pitanje…jeste li primjetili na bradavicama crne tockice-kao pristice?
    Ja sam pitala. Mi smo htjeli taj di se spojis na mob… Sad smo naručili već treći pa se nadam da ćemo imati više sreće 😊

    Zelimobebu..kako si?ima kakve naznake da ce uskoro krenuti?ti si sad 40+2?ja samo cekam da javis da si rodila..hehe😍😍


    Hej dobro sam, nema baš nekih naznaka, jedino mala malo manje zna udarat, a kažu da se pred porod smire. Ja se nadam da ću se uskoro javiti s lijepim vijestima. Da danas 40+2. Kako si ti? 😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Sanjchi, ja ne kuzim te ljude. Kao da danas u 21.st. ne bi nazvao tvoj muz il netko da javi da si rodila?! Onak wtf?!  Te babe isto svasta vole izmisljat, al bolesno!
    E Sanjchi, kak na ctgu vidis teud, jel to onak kad se prekine linija na jednom mjestu??? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Zelimo bebu, u kojok bolnici ces rodit? Jesu ti sta rekli dokad ce pustit da ide prirodno tj nakon koliko tt induciraju?
    Bbrletic, a kak da prilegnes kad moras cistit i momacku i za bebu sve pripremat…ja isto sumnjam da cu bas lezat, takav sam tip…
    Barbs, kako je Diego? Jel uzivate u suncu? Kod na u Zgu predivaaaan dan al dok se moj rodi i dok ga budem mogla pomalo izvest van vec ce zima bit. Al dobro imamo terasu natkrivenu pa bar nesto…
    Belleeeee, se ne javljaaaa!!! Belle, zeno jesi ziva? Danas su te trebali pustiti kuci, jel? Kako je tlak? Jesi li rodila u meduvremenu? Drzi se!

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamisita, Diego je dobro, hvala na pitanju  Voli zezati mamu i tatu najvišepred večer… Treba mu satima dok se uspava, pa je nervozan i urla, ali u 22-23 se ugasi  I ok nam spava po noći s 2 buđenja negdje oko 2-3 i oko 5-6 ujutro, ponekad 7…Ovisi koliko je izmoren… Ali sam primjetila da je bolje da nastavim spavati s njime kad se probudi taj zadnji put jer lakše izdržim i ja dan tako da već par dana za redom spavamo do 8 i pol, 9, 9 i pol  Sunca nažalost danas nema, ali mi smo se svejedno otišli prošetati… i bili ispred kuće, ali je postao nemiran pa smo išli u kuću. Radim si ručak trenutno, pa kad pojedem ćemo opet na zrak. Mora se iskoristiti vrijeme dok nije vlaga/magla u zraku, pa makar i kad nema sunca. Nažalost, mi još nemamo natkrivenu terasu, odnosno, imamo ispred kuće onu terasu, ali nije natkrivena tako da čekamo da krenu radovi i onda ćemo i mi moći biti vani  unatoč vremenu. 
    Stvarno, gdje je BELLE? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.