Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ej curke evo me, danas me ipak otpustili iz bolnice, uz strogo mirovanje i mjerenje tlaka 4x dnevno i moram se opet javit u bolnicu u srijedu. Tad cu bit tocno 39tt pa cemo valjda odlucit sta i kako dalje. Nisam se stigla javit prije jer je to bila takva ludnica, nisam znala sta me ceka. Radili mi 24-satni urin da vide jel ima proteina i dal se razvila preeklampsija. Urin je ok, kao i krvna slika. Nis, sad cekamo ili prirodne trudove ili carski ak se tlak opet jako povisi…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Barbs hahaha…znam da ne ide to bas tak😂


    NAŽALOST

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Belle, drago mi je što si otpuštena unatoč mirovanju. Ipak je kod kuće najljepše. Držim fige da se samo pokrene! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, na kojoj si dekici od ETHAREALa napisala ime LUCIJA? to si im mail poslala? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Belle, drago mi je da je ipak sve ok i vidjet ces da ce na kraju bebuca biti u redu i rodit se jos i iza termina ;) Samo miruj kako su ti rekli, bitno da su nalazi O.K. ;)
    Barbs, zao mi je da vas zeza malo al valjda su to sve faze koje moramo proci, bitno da on napreduje. A sta ce tice vremena, ja se nadam da ce zima biti sta blaza i da ce sta prije proljece stiici, naaaadaaam se;)
    Kod mene evo sve nepromjenjeno, cekam pregeld u uto a punih 39, osjecam se skroz ok i nemam yopce osjecaj da bi moglo brzo :D
    Sanjchi, bitno da si im pod nadzorom da znaju da je sve ok, pogotovo radi vode ;) Ja se nadam da neces morat na carski, ja sam isto zabetonirana,a vidjet cemo sta ce u uto reci.
    Ja na svom ctgu nemam valovite linije vec samo jednu liniju otkucaja srca djeteta tak da nisam bas zicer da tak ide al bitno da je ok, da nije valjda bi mi rekli…rekli su sve ok :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    zelimobebu2701

    Ana2711

    zelimobebu2701

    Giovi

    Jutro curke…evo uhvatila i ja malo vremena da tipkam dok pijem kavicu… cestitam jos jednom svim mamicama i njihovim bebicama…
    Na ne znam kojoj stranici je netko pitao za narucen baby phone tj kameru preko neta i evo meni neki dan dosle obadvije koje sam narucila. Na jednu se spojis telefonom preko wifija a druga ima sama ekran koji nosis sa sobom. To sam preko ebaya narucila i zajedno su mi oko 500kn dosle.
    Sanjchi255 ja jos nisam nista ispeglala,uvalila sam svu robicu mami da ju opere i probere jer zena odgojila troje djece pa se kuzi a kako sam dobijala sa svih strana trebalo je odvojiti zimsko,ljetno,malo,veliko itd. I rekla mi je da peglam samo bodice,pelene i sl- tj stvari koje idu direktno na kozu,jer kao zimske bebe se oblace slojevito pa nema smisla sve peglati.
    Negoooo,imam pitanje…jeste li primjetili na bradavicama crne tockice-kao pristice?
    Ja sam pitala. Mi smo htjeli taj di se spojis na mob… Sad smo naručili već treći pa se nadam da ćemo imati više sreće 😊

    Zelimobebu..kako si?ima kakve naznake da ce uskoro krenuti?ti si sad 40+2?ja samo cekam da javis da si rodila..hehe😍😍

    Hej dobro sam, nema baš nekih naznaka, jedino mala malo manje zna udarat, a kažu da se pred porod smire. Ja se nadam da ću se uskoro javiti s lijepim vijestima. Da danas 40+2. Kako si ti? 😘😘


    I ja sam dobro,bila sam jucer u bolnici,nisu me pregledavali tako da ne znam dal sam sta otvorena,ali ctg nije pokazivao trudove.iduci cet opet pregled..bas imam neki osjecaj da cu i ja prenjeti,nedaju se van..hehe..ugl sretno ti i javi nam uskoro predivne vijesti😚😚😚

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, da li je to ova dekica? https://www.ethereal.hr/minky-dekice?pagenumber=2 [ethereal.hr]

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamisita, ma baš sam pričala s I me na mama grupi kako moramo shvatiti da bebe ne mogu non stop spavati, ali im ne znaš kako pomoći kad su umorni… daš cicu, pjevaš im, nosiš ih, daš dudu, ljuljuškaših, maziš ih… uuuffff… i onda BUM samo zaspi… što se tebe tiče, ne brini… ni ja nisam osjećala ništa (samo neke bolove kakve SANJCHI osjećaj dole kod pipi!) i samo se pokrenulo… A na vrijeme ne možemo utjecati… jedino ako su vani kiše i baš ono, ružno vrijeme, ne možemo izaći… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Oh sanjchi meni je takav nalaz ctg-a bio par dana pred porod 😂😂


    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, našla sam slikicu kakvu si ti bila nama poslala da si zatražila sličnu toj drugim imenom i javila im se. Hvala ti! 
    Meni u TA nisu nikada rekli da li su očitali trudove… booo 
    Ana, i ja sam imala taj osjećaj da ću prenijeti i Diego je odlučio uraniti  Kako sam gore Sanjchi napisala, na kraju krajeva, beba sve odlučuje! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.