Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Ej ženske,nekaj ste pričale o zgaravicu,jesam li ja jedina osoba ovdije kojoj pomažu zelene orbit žvake i to ih uzmem dvije odjednom i pušem luđački balone,svi oko mene su već ludi od tih zvukova al meni pomaze!! Znaci nikad u životi toliko žvaka nisam potrošila ko u trudnoci!! Znaci kupim si oni kutijicu zelenog orbita di ima 60 komada i evo to mi traje jedva tjedan dana,ovisnik sam…OVISNIK 😂😂

    Belle  da daj nam reci jesi uzela spinalnu ili opću,ja si cijelo vrijeme razmišljam ak mi kažu da ću Morat na carski sa uzmem spinalnu!!
    Ja sad u petak na ultrazvuk u petrovu idem,mislim da me šalju da procijene veličinu bebe jer je cijelo vrijeme veći za 2 tjedna i sad me strah ak mi kažu da ću Morat na carski zbog veličine,al dobro i ak mi to kažu nije kraj svijeta,ne znam kakva je praksa u Petrovoj sa velikim bebama,ako netko zna nek piše 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Cure evo upravo saznala da je sutra dan D🙈🙈😊😊sad me dr pregledao,otvorena sam 2 cm i sutra idem na inducirani..dobit cu epi kad se otvorim 5 cm..ajmee sad me vec strah,drzite fige da sve dobro prode😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Ana mi držimo fige a ti ne brini,bit će sve Okej,i još malo cete se mazitiiiii ❤️❤️ Javljaj nam novosti

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Ana super! Bit će to sve u redu. Dobit ćeš i epi i bol će bit OK. A i već si se počela otvarati pomalo pa i to nešto znaci. Sritno! 😊
    A to za akciju u bolnici…. e stvarno moraš imat hrabrosti za to. Ajd zamisli u tijeku upanu sestre koje dovode novu cimi i ti sa tom ženom moraš bit tu danima. Pa umrla bi od srama. Il bolje rečeno rodila. 😂
    Hedgehog ja imam hemice. Ima zadnjih 2 miseca malo imam malo nemam. Dodijase mi vise. Sad opet imam i mažem se sa svojom masti pa ajd podnošljivo je, ne place mi se od boli kad sjedin. I za stolicu uzimam kompot od sljva jer oslanjat se na svoj dični metabolizam ne smin ni u ludilu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Hvala cure,sve cu vam javiti🙂🙂bas sam nekako sretna i uzbudena❤
    Kad me dr pregledavao,osjetio je glavicu,vec je ona dolje nisko,spremna za van..i krv mi je isla tijekom pregleda,i sad me dosta boli..

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Hope Hahahaha moja frendica je koristila isto te žvake u suzbijanju žgaravice 😂
    Hedgehog prijavljujem se za hemiće 😐 Mažem
    Kremom pa nisu vise upaljeni no Nikak da se maknu.
    Ana sretnooooooooo!!!! 👶🏼 Sutra bebolinac 👶🏼👶🏼

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Yel, samo se maknite i život će ti biti lakši! 
    Ana, vidjela sam poruku na drugoj grupi, pa još jednom SRETNO! 
    Mamuka, nasmijao me komentar vezan da bi umrla/rodila od srama da te netko uhvati na djelu! 
    Giovi, ma no comment za takve osobe, aaaaaaali… iako je lijepo imati BAKA SERVIS u jaaaaaaaaaaaaaaaako velikoj blizini to donosi i minusiće… Da se razumijemo, rikla bih i da moja mama živi blizu  Danas ujutro su mi došli tata i ona u posjet i jedno 10x je ponovila da je vani hladno (puše bura!) i da ako izađem vani da ga lijepo obučem i pokrijem..Rekla sam joj: SREĆA pa imam tebe jer bih golo dijete vodila van! 
    Ja žgaravicu nisam imala… Eto, Diego je skoro pa čelav rođen!  Ima trenutno frizuru ko tata! HAHAHAHH

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Mrvica

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ana to super vijesti..bit ce to super, sretno! 😀

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Cure sa hemicima. Oni vam neće nestati, samo mogu bit upaljeni (napunjeni krvi) ili u stanju mirovanja (ispražnjeni). Kad ih jednom dobijete to vam je ko da ste se vjenčali s njima. U dobru i zlu ste zajedno. Dok se ne razvedrite tj kirurški ih odstranite. Bez noža nema ništa. Aaali to ne znaci da ih ponovno nećete dobiti.
    Ovo pišem za vanjske. Ali koliko znam ni za unutarnje nije drugacije.
    Hemici su zapravo vene koje su pri naporu iskočile između misica.
    Cure koje ih već imate nažalost očekujte da će se pri porodu pogoršati tj da ćete ih dobiti još. Nažalost tiskanje pri porodu donosi nove.
    Zna se dogoditi da onaj tko ih ima ne dobije još novih pri porodu, ali su to rijetke sretnice.
    Zato pripremite kremice, masti i ostala čudesa za rodilište. I zamolite svoje da vam kuhaju kompote i donose probiotike da probava bude sto bolja jer hemici i šavovi  od reza/pucanja će bit uzas za velike nužde.
    Nažalost pišem iz iskustva 😂🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamuka, čari post poroda 
    KOMPOT oooobaveznooo… Ja sam u pon rodila (dobila klistir) i tek u čet išla na wc kad sam došla doma… a biser se nisam sjetila tih kompota  Uglavnom, bila sam naduda i valjda psihički me bilo strah da će šavovi popucati… I nisam mogla ići na wc.. Tek kad smo došli doma sam se opustila… aajmeee sad kad se sjetim onog osjećaja kad sam se išla tuširat k'o CARICA 
    Uuuuhhhhhh dobar je feeling tipkati, a D spava… malo free time za mene… A uskoro i ručak moram ići raditi… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.