Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Belle cestitke i brz oporavak! 😊 drago mi je da je dr bio razuman i nije te htio muciti. Uzivajte ti i Luka sada 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Tako je, Giovi!  Po ljeti smo bili inače kod njegovih nonića, ali nisam uopće mogla više tamo izdržati  Znala sam da ćemo nakon ljeta opet u apartman i SREĆOM pa su skužili da bi bilo ok da nam dozvole da budemo u njemu dok god ne sredimo svoje… Mada je njegova nona bila rekla: tko zna?! Možda nam se svi troje pridružite slijedeće ljeto.
    Rekla sam joj: NEMA ŠANSE! Ili ćemo kod mojih (koji su nam ponudili da živimo tamo jer imamo i kuću na selu!) ili kupujemo stan negdje! 
    Muž je šutio. ZNAO je da nema pravo glasa 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Joj to je sve grozno…pored naseg stana,vrata do vrata je zivjela baka sa tatine strane,valjda 15 godina i u sve se petljala,pametovala i sl. I ja sam rekla mami nakon sto sam dosla kod svog M i svekra i nakon sto sam vidjela sta je to da ja ne znam kako je ona to izdrzala,da bi ja zavrsila na psihijatriji. Mi smo tada bili djeca pa nama to nije nista znacilo tada ali sada kada gledam unazad,svaka cast mojoj mami na zivcima. Nakon sto su se odmaknuli od nje oni su se preporodili. Novi ljudi…

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Sa starcima je tesko,zamisli tek sa nonicima… dizanje u 5h ujutro jer oni ne mogu spavati,tisina u kuci nakon dnevnika jer je vrijeme za krevet…uuuuuuuu ne neeeeeee nikakoooooooo…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    AAAAAAAHHHHHH TE SVEKRIVE I PUNICE 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Hvala Bogu ja nemam svekrvu…ruzno za reci ali tako je…ona je njega i njegovog brata ostavila starom dok su jos u vrticu bili i nikad im se nije javila. U medjuvremenu osnovala novu obitelj i rodila jos jedno dijete…rekla sam jos dok nisam ni planirala dijete da to ne mogu shvatiti,a mislim da cu sad kad rodim to moci jos manje…
    Mislim ima svega,svatko svoj kriz nosi i treba se znati nositi sa situacijama u kojima se nadje i gledati samo naprijed i to je to. Nikome nije bajno,samo treba gledati dobrobit sebe i svoje obitelj ako je krenes osnivati i to je to… 

    [lilypie.com]

  • Avatar LadyN

    LadyN

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Giovi

    Jutro cure…evo mene opet malo…
    Belle cestitam tebi i Luki! Sad uzivajte i puno se maziteeeeee…
    Sto se tice kila,ja sam zadnji put u 2 tjedna izgubila 0.5kg a prije toga u 3 tjedna sam dobila 0.8kg…a tek sad sam pocela jesti. Doktor je bio jako sretan jer me kao stavio na dijetu pa misli da je to zato i ako sam mu ja rekla da tek sad jedem i da se njegove dijete ni ne sjetim…
    Danas u 16h mi je opet pregled pa cemo vidjeti sta ce biti. Od proslog utorka i pregleda osjetim tupu bol u zdjelici tako da pretpostavljam da se to priprema sve pa me zanima stanje.Mene sinoc oko 3h probudila takva zgaravica da sam sjedila na wc-u i cekala da povratim ali na kraju nisam pa sam otisla popiti malo sode i nazad u krevet…


    Isto i kod mene (a vidim po stikeru da su nam je jednako) … isto oko 3 jaka zgaravica skoro do povracanja i na kraju nista … 😣😣😣
    A taman sam se ponadala da sam gotova sa zgaravicama i mucninama …

    [lilypie.com]

    [pitapata.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Vidim da pricate o sx. za poticanje trudova..kod nas u sobi su bile susjede na kavici i dosla nam se pridruziti sestra i veli ona nasoj susjedi da neka upotrijebi prirodni gel (spermu)za poticanje trudova😁😁mi smo prasnule u smijeh,a veli ona pa da ju je ulovila u krevetu sa MM..hahaha..susjeda je tak pocrvenila😁sama je u sobi pa moze..haha..i ugl veli sestra da ona ozbiljno misli,da sperma stvarno pomaze za otvaranje,pa eto sanjchi mozda da probamo😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Belle kako ti je bilo na carskom?jesi imala spinalnu ili opcu?jesi li sto osjetila,bolilo te?

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Belle čestitam!!! Porod zvuči super! Hahaha. Sad čekamo znači Anu! Ana, kako si? U kojoj si fazi? Jel te maze i paze u Petrovoj? Držim fige da sve prođe brzo i efikasno! :)
    Sanjchi - ajme drži se, sigurno baš nije bilo ugodno ovo s ctg-eom… Ako sam dobro shvatila, ti bi mogla u četvrtak, petak na inducirani?
    Yel - bravo za jaje! Hahahha. Ja sam mislila da su hemoroidi najgore što ti se može dogoditi na guzi. Kako naivno! :)
    Btw jel ima koja problema s hermićima? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.