Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    luce hvala na info!
    kapilare - po nogama mi se krenule stvarat u drugoj T, valjda i sad….ne gledam više….ali po rukama nisma primjetila.
    Angel - super, neka ste uživali
    Sretna pih, toliko koliko si ti u 19tj ja dobijem u 2tjedna sića! a u firmi mi se još uvijek čude kako sam mršavica, da samo stomak imam.
    Ne znam ni ja di ide….nemam toooliko veliki trbuh, nego se svugdi po malčice rasporedilo i nit ne vidi se! Tj jedino ja vidim, najviše po hlačama koje sad već pucaju po šavovima


    Nista 
    To je u tebe idealno dobivanje kila

    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    p.s. malena, jesi me ovo ti sad na fejsu zatražila….ostavila sam nekidan podatke u potpisu, ali evo danas mi stiže zahtjev. Ak jesi pls potvrdi da ne dodam bilo koga?


    Jes to sam ja 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ja krenula s 55, sad sam na 57, usla u 18.tjedan. Dakle 2 kg. Rekla mi je ginekologica da ja smijem dobit cak do 17kg zbog svog BMI al da misli da necu vise od 12… vidjet cemo 😊

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Belle84

    Ja krenula s 55, sad sam na 57, usla u 18.tjedan. Dakle 2 kg. Rekla mi je ginekologica da ja smijem dobit cak do 17kg zbog svog BMI al da misli da necu vise od 12… vidjet cemo 😊


    I ja sam krenula s 55 na 170 cm

    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Imam frendicu koja je dobila 18 kg u trudnoci. Uz dojenje je nekoliko mjeseci nakon poroda bila na -5 kg. Znaci 5 kg manje od one kilaze kad je tek zatrudnila. Sve je to varijabilno. Ali sto ona kaze, priustila si je sve sto je zazeljela i uzivala u hrani. 😊
    Poslije je malo pazila ali vecinom je dojenje ucinilo svoje. Sad se pokusava udebljati jer si je premrsava. Nakon 1 godine od poroda. 😊

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ja se nw volim prezderavat ni inace, tako ni sada. Jedem sve, ali isto tako ne pojedem kutiju keksa u danu jer eto, trudna sam pa mogu. Hocu reci, ne volim izgovore za prekomjerno jedenje samo zato sto je zena trudna.

    Sa prvim sam odmah izgubila kg koje sam dobila i brzo pocela vjezbat da se nazad ucvrstim.

    [lilypie.com]

  • nina36

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Dobila sam uputnice za kombinirani probir, uzv i vadenje krvi u Petrovoj. Zanima me jel se moram narucit prije ili samo dodem s uputnicom? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Bok mame…ja evo sad stigla kuci…cijeli dan na nogama..naotekle ko baloni..od ujutro 8:40 kako sam dosla k tati do 19:30 kad sam krenula doma…jos mi jedan tatin kolega reko da kak su mene trudnicu zaposlili da konobarim…al aj, proalo je i to…sad odmor…a tata mi se napio..inace ne pije, ima problema sa zdravljem, al danas si je dao oduska. Imali smo zivu muziku..oni jos festaju…ja cu sad lijepo u krpe…
    Kapilare-ja po nogama ih imam dosta…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Mi smo vani od pol 10 ujutro do 20:30 bili. Osima male paize od sat vremena kad je mali spavao.

    Tolko se natrcao sa klincima da to nisu istine. Krepana sam i kad sam sad napokon legla neba me.pocela nemilosrdno udarat po trbuhu, valjda je i njoj dosta 😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure… mi smo evo jagode i visnje stavili u duboko, sredili se za krevet i sad lezimo i gledamo naseg taju na z1 televiziji. Malisa se javlja, tajo nam svira a on plese u stomaku hehe.. Ja sam se udebljala oko 3kg ovaj mj pa sad malo pazim makar 1kg da imam manje za pregled hehe

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.