Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    M@lena

    Imam frendicu koja je dobila 18 kg u trudnoci. Uz dojenje je nekoliko mjeseci nakon poroda bila na -5 kg. Znaci 5 kg manje od one kilaze kad je tek zatrudnila. Sve je to varijabilno. Ali sto ona kaze, priustila si je sve sto je zazeljela i uzivala u hrani. 😊
    Poslije je malo pazila ali vecinom je dojenje ucinilo svoje. Sad se pokusava udebljati jer si je premrsava. Nakon 1 godine od poroda. 😊


    ovo mi je ko da o sebi slušam….ista priča
    prvo pala 2-3kg prvo tromjesecje a onda zadnjih 6 mjeseci trudnoće natukla okruglo 20
    i tokom i poslije trudnoće sam jela što god me je tražilo i bez ograničavanja količine, a kili nakon poroda (uz dojenje ofkors) sami išli dole, bez ikakve vježbe ili ičeg..
    čak i u minus otišla par mjeseci nakon poroda
    i onda zadnje 2godine tako bila na  -5kg, a najviše krivim štitnjaču i hormone (koji su poremetili se uz spiralu i stres)
    Čim sam zatrudnila sad opet, hormoni štitne šibnuli u drugu stranu i uz istu prehranu i jedenje bez suzdržavanja nabacila 10kg u 5mj….što mi zadnje 2ipol godine, do trudnoće, nije polazilo za rukom a prejedala sam se da ljudi oko mene nisu mogli vjerovat “gdje mi to sve ide”
    čudo su ti hormoni, čudo..

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Ja večeras sva emotivna, donijela mi rodica vreće s robicom koje sam dala joj pred koju godinu, od svojih dečkiju kad su bili bebe
    Pa kad sam izvadila te neke drage komade, baš mi je nekako čudan (u dobrom smislu) feeling bio…raznježila se sva. Opet hormoni! A muž me gleda šta više gladim tu tuticu jesam pukla
    Moram se sabrat.
    I naručit nove ormare jer sad tek kipiiii sve. Jedva čekam sve posložit i pospremit

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Jutro cure, probudila sam se i sad ne mogu vise zaspat. Nisam umorna al malo mi je prerano u nedjelju bit budna u pola 7 😜
    Ja sam krenula s 55 kg, a na zadnjem mi je vaganju zaokruzila na 60. Sad ovisi o vremenu kada se vazem, ali imam do 61 kg i zadovoljna sam, nisam jos dobila fiksnu punu kilu 💪🏻, zadnja redovna kontrola je bila prije 5 tjedana. Vidjet cemo do koliko cu doci do kraja ali ne bi voljela nabit previse kila.



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Angel03

    Angel03

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Jutrooo! I ja sam budna vec neko vrijeme. Ma ustvari, vise manje svaki dan sam u krevetu vec oko 10-10:30 i onda ujutro oko pol 7 sam budna. Obozavam nedjelju ujutro jer mi nedjeljom pocinje novi tjedan i onda cim se probudim procitam sto sve mogu ocekivati u ovom tjednu, kako bebica izgleda i kako se razvija, to mi je bas super.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu
    Jutro mame…nadam se da ste dobro spavale… Ja cim sam legla i dodirnula krevet, zaspala sam..
    Evo nas jutros 💕

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    jutro cure!
    i ja budna od pola 7 a legla u 12 . objesila ves,prosetala psa,doruckovala..
    ja sam krenula sa 58kg na 164 cm,sad sam na 65kg.znaci +7kg.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sanjchi lijepo si se zaokruzila 😍. Evo i nas danas 😁


  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    nina36

    Dobila sam uputnice za kombinirani probir, uzv i vadenje krvi u Petrovoj. Zanima me jel se moram narucit prije ili samo dodem s uputnicom?


    Netrebas se na naruciti, samo dodes.to ti je jedna mala zgrada iza glavne zgrade, tj.od gl.ulaza bolnice, lijevo.udes unutra i odmah ravno ostavis uputnicu i cekas.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    I me i tvoj trbuscic jr bas lijep..vidi se, ne mozes ga sakrit.jedva cekam jos koji tjedan pa da se i mi tako vidimo 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Jutro! Probudila se prije 15 min, najduze spavanje u duuuugo vremena! 😄 mali je jucer zaspao u 22 tek, zamracila sam sobu skroz i nakon cjelodnevnog divljanja po vani i on je napoko  spavao duze od 7, jeeej.

    Ne znam sta cemo danas jer sam jos krepana od jucer.

    I me i Sanjchi lijepe su vam busice 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.