Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Ovo smo mi sa 20 + 1/2.
    Moran primjetit da smo dosta trbusatiji od drugih mamica i bebica 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Giovi, cijena im je 600kn i ceka se 20ak dana… skupo je malo, ali svekrva je imala zelju kupit jastucic(ona je htjela bijeli s cipkom starinski) pa sam ja rekla koji mi se svida…
    Treca sreca- da mojoj sestricni je bilo stresno ta 2 mj dok je mali bio u inkubatoru, pogotovo u pocetku kad nisu znali kakav će ishod biti. Jos je ona imala urednu trudnocu, brisevi uredni,zatvorena i samo joj kad je ustajala iz kreveta pukao vodenjak…doktori kazu da se ne zna uzrok, a ona sumnja u stres jer pripremali sve za svatove, nervoza u firmi…i eto zla…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Mi ustali, pijemo kavu pa cemo na plazu.. Danas nam je 1.godisnjica braka pa idemo negdje na veceru proslaviti. 😍 
    Mamuka izgledas super, wow… 👏

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Bokic mamice 😘
    Belle sretna godisnjica! 😊
    Sretna i Mamuka super izgledate ☺️👍🏻
    Sto se sminke tice za mene je manje - vise. Ne stoji mi jaka sminka, izgledam ko klaun i zatvori me. Isto volim nude look. 
    Za kile - imala sam jedan period kad sam dobila 4 kg u mjesec dana, to je bilo nesto prije 20. tjedna. U pocetku nisam puno dobivala, a ni kasnije. Sad sam ukupno na +6 od pocetka, ali ocekujem da ce kile sad krenut jer ce beba rasti. Mislim da na bebu, plodnu vodu i maternicu ukupno ode oko 5 kg do kraja trudnoce. A vidjet cemo koliko ce na to i mama dobiti 😊 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Belle84

    Suncokretica kak ti stojis s kilama? Pitam jer smo u termin… ja sam primjetila da sam u zadnja dva tjedna pocela dobivati vise nego u prva 4 mjeseca skupa… 😂 Neki kazu da se sad nakon 20.tjedna dobiva naglo na tezini, jel se kome dogadjalo da ima razdoblja kad su kile naglo stizale i razdoblja kad su sporije?


    Ja prvih 3 mjeseca nisam dobila ni kile od mučnina, stajala na istoj kilaži. A onda sam lagano počela dobivati u 4-om i 5-om mjesecu. Evo sad sam na +2. Iskreno mislila sam da će biti i više 
    Nisam se vagala tjedan dana, morat ću idućih dana provjeriti novo stanje, ali zasad sam zadovoljna. S time da je beba još jako malena i lagana pa računam da će se te kile kasnije nakupiti hehe
    Ja sam ušla u trudnoću sa par kila viška tako da nekako mislim da neću previše ni dobiti (barem je tako do sada bilo). Doduše ja sam dosta visoka pa se meni to sve i ne vidi toliko. Svi mi kažu da sam dobila samo trbuh i s obzirom na to kako mi je brzo iskočio, očekivala sam i veći plus kila. Al ne jedem ništa puno više nego prije, jedem zdravo kao i prije trudnoće, nemam neke trudničke napadaje i želje, srećom 
    Kakvo je tvoje stanje s kilama?
    I da, sretna godišnjica! Lijepo se provedite 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mame, azuriram popis kad stignem 
    Tea, drago mi je sto je sve u redu s bebom! Uzivaj danas!!! Lijepo se provedi! Izdrzi ovu vrucinu!
    Mamuka, bas si lijepaaaa!!!  
    I ja cu kasnije na plazu…
    Uh kile… Pa na pocetku su isle sporo, pa onda BUM, u mj dana 4 kg… I onda u mjesec i pol cca +2kg… U utorak cu se bas vagati da vidim na cemu sam… Do sada +7kg, s time da sam 1kg izgubila na pocetku, kad sam povracala 3x… 
    Kaze dragi da je citao da u zadnjem tromjesecju bih trebala dobivati 0,5kg po tjednu  
    Svasta on cita 
    Uhhh, vidjela sam bas jutros cijenu tih baby angel wingsa… 600 kn je stvarno puuunooooo 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja sam sinoc JEDVA spavala od sparine…  Strasno… U 4 ujutro se probudila da idem na wc i do 6 nisam oka sklopila  Uuuuzaaaaas… Zraka nigdje… A dragi plahtom pokriven 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Kile eto zadnjih 4 tjedna muku mucim, idu gore al sta da radim ne mogu zivjeti na vodi, a iduci tjedan je pregled pa cemo vidjeti sta nam doktor kaze. Najbitnjije mi je da je babac dobro, a sad iskreno 5kg vam tam nije mi bitno, pomirila sam se. Samo ne bih voljela se udebeljit 20kg 😊 
    Kod nas je vruce za poluditi, stigo namjestaj, cekam moje da mi pomognu, muz svira danas cijelo popodne i vecer, svatove. 

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    A spavanje, danima ne spavam nikako. Ne mogu. Popodne legnem da se odmorim al ne spavam. Navecer blejim po sobi dok ne zaspim, ujutro u 6 pola 7 ja budna, pa lezim i kunjam u krevetu. Ne ustajem tak rano.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Vruce je i ovdje..uzasss….na terasi je 35..a to je naselje s bungalovima, struja je na solar..pa nema klime, a sve sto trosi struju minimalno se pali da ima dovoljno struje za frizider..uff…vruce..al sad sam otisla do vode, bucnula se, rashladila se i vratila, da nisam na suncu..

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.