Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ineska, kad je termin? Kad je pregled? 😁

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Luce super da je sve ok ali za spol nemoj zurit…u prvoj T ja sam isto zabrijala da je cura a sa 20tt mi vidili pisonju malog. Morala sve rozo rasprodat..
    Red -Mene propuste negdi al u ducanu ne npr
    evo jutros na mup isla za osobnu (izgubila ima koji mj) pa su me skroz prek reda pustili…a nisam ni pitala


    Pa znas da mi ti padnes na pamet svaki put kad krenem kupit nesto zenskasto i onda odustanem tako da jos ni jednu stvar za bebicu nisam kupila…. U nas vamo nema izbor nekog pa mi je bar malo lakse, jer za sve sto bi tila kupit trebam ic u st

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Barbs (i jos netko je pitao) => Lotta je bolje, hoda cak i trckara, danas je samo hranu primala preko infuzije, nije vitamine i ostalo. I sad sam ju hranila (na zlicu, kao malu bebu) nekakvom konzervom sto mi je vet dala danas. A jucer sam ju spricom hranila, jogurt joj davala. Ide na bolje, hvala nebesima, a i sposobnim veterinarima. Jos ne jede sama ali pomalo bude, dok joj se snaga povrati. Sve joj se rebra osjete kad ju podragam koliko je smrsavila😪 
    Pustanje preko reda-za sad samo u bolnici kad sam krv vadila..drugo nista…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    A danas mi koma popodne. Samo gledam di da spustim guzicu😂😂😂 jutros je bilo sve ok, al nakon podneva..uzas..vruce..sparno..😖
    Btw, s koliko tjedana ste prvi put vidjele udarce? I kad su tate prvi put osjetili udarce? Kod nas tata jos nije osjetio, ali ja osjetim..nisam jos primjetila ono sto ste pisale, da se trbuh trese…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    U 18. Ili 19. Smo oboje osjetili, a vidjela sam udarce u 20. 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ispravak, u 21.tjednu sam vidjela …
    Drago mi je da Lotta napreduje dobro

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    A danas mi koma popodne. Samo gledam di da spustim guzicu😂😂😂 jutros je bilo sve ok, al nakon podneva..uzas..vruce..sparno..😖
    Btw, s koliko tjedana ste prvi put vidjele udarce? I kad su tate prvi put osjetili udarce? Kod nas tata jos nije osjetio, ali ja osjetim..nisam jos primjetila ono sto ste pisale, da se trbuh trese…


    Drago mi je da je lotta bolje i da joj se stanje popravlja!!! Ja sam pocela osjecat udarce negdi krajem 17.tj. A tata ih je osjetio prvi put ima 2dana znaci bila sam tad 19+3 iako sam ka vec par dana prije osjetila na ruku…jos mi se nije pocelo jasno vidit kretanje na stomaku

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Hmm..mozda onda ovih dana kod nas i tata osjeti..
     A dobro, i svaka od nas je drugacija pa…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ja prvi udarac osjetila s 17+2 a unazad 5 dana mi i trbuh poskakuje kako se beba mice 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar babylove28

    babylove28

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Bas da sam bila sigurna da je beba a ne probava-18 tj
    Za pustanje preko reda ma nitko,cak se i bapci znaju bunit ako idem samo ostavit knjizicu
    Zvala dns za nalaz ogtt-a,javila se sestra ,nije mi rekla vrijednosti al je rekla da je sve ok

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.