Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Za to pustanje preko reda ponekad me puste a ponekad ne…najveci sok mi je bio kad sam isla pokupit novce na fini i bio ogroman red, a zena koja radi na nekom od saltera di nije bio moj red kad je vidila da sam trudna odma me zvala da dodjem i sve mi sredila….osjetila sam 20 pogleda kako me streljaju u ledja…obicno su tete na salterima bezobrazne pa me ovo bas sokiralo

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Babylove, najbitnije je da je sve u redu! 
    Ja sam se općenito susrela sa radnicima koji bi me odmah pustili, ali rijetko kad naiđem na dugački red. Npr za vađenje krvi trudnice i djeca imaju poseban odjel, a po nalaz moraš na drugo mjesto. Eeeee, tamo se svi prave čoravi (starčići). Sjedim i čekam red kad ono, oni dođu i ušetaju unutra.  Mada rijetko naiđem na puno ljudi, ali “njima se uvijek žuri”. 
    Jednom sam doživjela da je mama s djetetom urlala: trudnice imaju prednost! idi naprijed! pa su se ljudi počeli okretati i puštati me  S time da je nadodala kako zna kako je biti trudna i kad te nitko ne pušta tako da se izborim 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Meni bude neugodno preko reda trazit, al zadnji put je vidjela neka bakica da drzim trudnicku u rukama pa mi je rekla da nek idem unutra odma, bome mislim da nije nikom bilo svejedno al sam usla😆

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mi smo bili na moru. Ipak kiše nije bilo kod nas. Voda je bila hladnjikava  i malo je i puhalo…  Ali smo se osvježili.  Čudi me što je jučer more i vani bilo toplije nego danas (a u nedjelju je bilo nevrijeme). 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, i meni je neugodno, zato rađe čekam, pa tko me pusti, super… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Jedna s mora :)
    Jedna s mora :)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dorja91

    Dorja91

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Jucer sam mislila da Ce pisonja izletiti iz stomaka. Osim bolova i mucnine nisam mogla hodati niti do WC a. Maloprije sam obavila privatni uzv i naravno beba se lijepo okrenula glavicom prema dole. Bio je na zadnjem uzv prije 4 tjedna guzom dole. Mame to je trajalo jedno tri sata. Okretanje sve u sesnaest. I kaze liječnik da je sve u najboljem redu. Beba odgovara po svim mjerama i lijepo se ugnijezdio. Nadam se da nece opet raditi akrobacije vec da Ce ostati u tom položaju.😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Dorja91

    Dorja91

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Tezak je 1420 grama.  

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu
    Dorja bas lijepo…skoro 1,5 kg Napreduju nase bebice 💕💕
    A evo malo da vidite u kakvon su stanju moje nozice😖😪
    iskocila vena na listu, bas se da onako opipat  i popucale kapilare
    iskocila vena na listu, bas se da onako opipat  i popucale kapilare

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Dorja91

    Dorja91

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Dorja bas lijepo…skoro 1,5 kg Napreduju nase bebice 💕💕
    A evo malo da vidite u kakvon su stanju moje nozice😖😪


    Uf, jel' boli?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.