Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, jooojjjjjjj i mi smo imali losu noc…. a muz prespavaaaaoooo 
    Za kg su mi rekli da nakon nekog vremena krene sporije…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Srnac mi smo imali takvu fazu pa sam ga drzala u rukama po sat vremena, samo sto sam ja legla sa njim i onda ga nakon sat vremena prebacila u krevetic, proslo je samo od sebe.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Spava kao muž 😂😂😂😂
    Jesi li probala zamotati ga u jastuk za nošenje ili dekicu? Mi evo već 2 noć to prakticiramo. Lagano ju omotam dekicom dok ju nosim i kad zaspe ju tako polegnem. Za sada (držimo fige) pali. To nam je savjetovala fizijatrica. Jer kao nekoj djeci ako si još u polu snu za smetati npr. razlika u temperaturi, recimo plahte mogu biti hladnije, ako druga tkanina itd. I evo zamotanu u dekicu ju polegnem, kad se probudi uzmem ju s dekicom u naš krevet, dam jesti i tako zamotanu vratim. Izgleda malo smiješno, ali drugu već noć pali. Nadam se da se sad nisam urekla. 🤣🤣

  • Mimy

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Barbs i mamisita hvala  
    Mamisita sretna 3 mjeseca  ako jos ko danas slavi i njima sretno 
    Kod nas isto problem sa spustanjem, al najvise po danu. Probam rijesiti tak da ju spustim na trbuh jer kad zaspi je i na mene na trbuh naslonjena pa ko fol ne skuzi razliku  a za noc ju samo pustim na ledima pa se sama uspava do kraja ( uz dudu naravno)
    Razmisljam si kak je nocas imala birnu noc jer se probudila i 1.30 i 4.30 ( a inace spava od 8-9 do 4-5 bez budenja) al kad sam Dena procitala vasu noc odma mi je bilo moju lakse za podnesti 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    *ako su još u polusnu zna zasmetati… (autocorrect na mobitelu) 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Jutro curke! Ja sam poludela ovu noc. Legnem u pola 11, on vec oko pola 12 budan. Okrene se na trbuh i zbljuca krevet, presvucem krevet, presvucem njega, nahranim ga, zaspi. Taman zadrijemam, probudi se, okrene na trbuh, zbljuca, opet krevet presvlacim. Pa ga nosim da zaspi jer ako ga stavim u krevet opet cu ga presvlaciti. On ko sova, ja hodam zmirecki i zaletavam se u namjestaj…Ozbiljno razmisljam da ugusim mm u snu jer je sposoban sve to prespavati. Idem po ljulju da ga vezem u njoj da se ne okrece i sjedim kraj njega, uspavljuhem ga, twinkl star svira po 50. put ko Macarena u disku 90-ih. I na kraju sam digla ljuljacku i tresla lagano da konacno zaspi. Stavim ga u kimbi, jedno vrijeme spava, pa se okrene na bok, pa na trbuh, pa pocne se ljutit i moram ga okrenuti i tak jos xy puta. Osjecam se ko da ne traktor pregazil. 😥😥
    Dzenny drago mi je da je sve u redu, nadoknadit ce ona to. Meni se isto nekad dok cure pisu kilazu cini da je V sitniji, a uopce ne izgleda, dosta je dugacak i ima bas onak nabite ruke i noge, a i doktorica kaze da je sve dobro.
    Barbs sta se tice D kilaze mislim da ne moras biti zabrinita jer i V je sad od 7.12. do 25.1. dobio 910g i 2 cm narasel.


    Probaj jastuk za bočno, ili stolaj ručnik da se ne okreće… Možda vama upali, moju to razbudi ako se nemre narihtat kako ona želi… Ali… probaj 🤣

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Mimy, ako upali je super 😂😂😂😂 i Diego zaj* po danu… zaspe mi na rukama i stavim ga u ljulji i on se probudi 
    pozdraaaaavvvv od mog veseljaka 😂😂😂😂
    pozdraaaaavvvv od mog veseljaka 😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hedge, meni D ljepse i brze zaspi otkad spava u jastuku 😁 10ak min nam treba… i djaba sto on meni zaspi oko 20h kae se cesto budi po noci… a taaaaamaaaann 3 dana nam je lijepo islo

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mame, da li imate tetra dekice od Ethereala?..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Jutro!
    I mi smo lose spavale, vec jedno 5 dana ne spava kao inace, stalno se budi… u 7 i po smo ustale

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.