Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Mi imamo 5 mjeseci i pedijatrica nam je na zadnjem pregledu rekla da ju možemo posjedati?
    Ja ju u takav polusjedeci položaj stavim kad je hranim ili u ležaljci, ali nije baš da sjedi.
    E sad ne znam jel to pametno ili ne jer ona sama ne sjedi, ali valjda ona zna zašto mi je to rekla…

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    sretna

    Maslacak31

    Ne slazem se sa sretnom! To nije sjedenje samostalno da si posjela dijete..ono sjedi u tvom krilu…
    I inace dijete je spremno za sjedit kad stavi nogicu u usta..
    Ne vjerujem da ti nju predugo drzis u tom polozaju. Koliko vidim ima 4 mj..sam pedijatar ce ti rec da vjezbas posjedanje na sistematskom. Samo ju nemoj predugo drzat u tom polozaju..

    Sorry, ali svaki dr ce ti rec da dijete smije sjedit onda kad se samostalno posjedne. Al dobro, neka svatko.radi kako zeli, ali ja sigirno ne bi riskirala da se nesto dogodi preranim posjedanjem, a 3 mj je stvaaaarno prerano!

    Tvoj p je krenuo s dohranom. Oces rec da ga na lezecki hranis? Pa nije zena rekla da posjedne dijete i pusti ga da sjedi. Nego sjedi u njenom krilu..vjerojatno oslonjeno na njena prsa.
    Sretnih 5 mj!


    Ne, ne sjedi. Hranilica ima 4 nagiba. On je na prvom nagibu gdje su mu leda lagano povisena. Razlika je izmedu polusjedeceg, koji se moze od 4 mj primjenjivat i sjedeceg. 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Mi imamo 5 mjeseci i pedijatrica nam je na zadnjem pregledu rekla da ju možemo posjedati?
    Ja ju u takav polusjedeci položaj stavim kad je hranim ili u ležaljci, ali nije baš da sjedi.
    E sad ne znam jel to pametno ili ne jer ona sama ne sjedi, ali valjda ona zna zašto mi je to rekla…


    Polusjedeci je drugo, to smiju od 4 mj. Ali sjedeci ne tako rano. Mislim, mozes ti probat posjest dijete, ali ako mu sem kicma sagiba i rusi se, ocito nije spremno. Drugo je kad se dijete u krilu gura naprijed i ti ga drzis rukama, naravno da se cini kako ono moze sjedit

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Ma velika je razlika između polusjedeceg onako kad ti je u krilu i sjedeceg. I moj bi sjedio..tj isto se tako uspravlja. Jednostavno mu nedam. On bi hodao..cim ga stavim prema sebi on bi planinario po meni. Nedam mu ni to. Ne mora stalno lezati..malo lezi, malo se nosi, malo na trbuhu, malo u viperu..a sad svaka mama radi po svom isto kao sto i svaki pedijatar vodi svoju politiku. Ali najbolje ti je kad vec idete na vjezbe da pitas fizijatricu. Mi cemo uskoro krenuti sa dohranom a hranilicu jos nemam..imam bumbo ali nisam sig da cu ga stavljati u to. 
    Forum krepal 😄
    Iza nas bas par losih noci. Stalno se budi i hoce grljenje. 
    Jucer bila kod frizera na pramenovima ali nisam uspjela dobiti frizuru jer se gosponu sprdnulo da vise nece bocicu ni pod razno. Pa su cicice morale doma. Ono bas je dramio da ce se ispovracat. Muz je probao i na zlicicu ali nista od toga..to su novosti kod nas 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hej, mamice, dugo me na forumu nije bilo. Taman sjednem na komp i evo ga, Diego se buni na kaucu… hahahaha
    Dns Diego ima 6 mjeseci., AJMEEE VEĆ <3

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sretnih 6 mjeseci Diegu!




    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Barbs sretnih 6.mjeseci Diegu,nasem malom velikom frajeru 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hvala, curke, nikako da navratim pošteno ovdje i na hangsoutu…. Moram uzeti free time za to :* 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Cureee …..di ste? Dena, I me, i ostale…kako su bebaci?


    Ej, evo me. 
    Slapa top! Malo zeza 😂
    Il je po danu super pa noc zeza ili obrnuto 😂😂
    Papa kasice i voli lude kombinacije npr tikvica palenta i jabuka 😂😂
    Sve smaze, ja kao napravim puno da i meni ostane a na kraju dobijem zlicu-dvije 😂
    Par puta se okrenula ledja-trbuh NAPOKON!
    Al ok..ipak je imala dugo remencice pa ne forsiram, kad bude spremna okretat ce se sve u 16naest 😊
    Kvrgica se povukla i zadnja kontrola je iduci cetvrtak.. i da dosao mi je jucer nalaz iz bolnice sto su je testirali na “bolest macjeg ogreba” i dosao negativan 😄.
    Al na kraju nemaju pojma zasto su joj se limfni upalili.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim curama!!!
    Zao mi da smo se odvojile.
    Cesto vas se sjetimo i citiramo 😊


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.