Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ne bi ti/taj prezivio 😂😂😂😂
    Moj muz dok se tusiram upadne s malim u kupatilo: eeeevooo mamiiiiceeeeeeeee

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    P se upravo okrenuo s leda na trbuh 😄


    Bravo P 😊


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ili kas ne usisem jedan pisljiv dan pa krene: vidi ovooo… ovdje je sve neuredno… prljavo.. aaajmeeeee… i ja kazem: sta s*? ako ti smeta uzmi usisavac i usisi! odg:pa evo sad cu… al nisam nista tebi rekao… SAMO KAZEM!
    znaci u sub sam isla s kumom na kavu a on ostao s malim i usisavao je stan i kasnije mi kaze: joojj, jedva sam uspio.. mali se non stop zalio!

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Super sto on nocu nista ne cuje a moja mama na to: aaa bolje bolje.. treba izdrzat raditi… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    SRETNOOO VALENTINOVOOOO 😂😂😂😂😂😶

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Ne bi ti/taj prezivio 😂😂😂😂
    Moj muz dok se tusiram upadne s malim u kupatilo: eeeevooo mamiiiiceeeeeeeee


    Jao kad mi to napravi!!!!😡😡😡😡😡
     Pa mama se tusira, sad ce brzo mama, ispalim !!!
    Ono, daj mi barem da se otusiram u miru!! 😡
    10min mira molit cu lijepo! 😂😂😂


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I_me

    barbs

    Ne bi ti/taj prezivio 😂😂😂😂
    Moj muz dok se tusiram upadne s malim u kupatilo: eeeevooo mamiiiiceeeeeeeee

    Jao kad mi to napravi!!!!😡😡😡😡😡
    Pa mama se tusira, sad ce brzo mama, ispalim !!!
    Ono, daj mi barem da se otusiram u miru!! 😡
    10min mira molit cu lijepo! 😂😂😂


    Ja sam to njemu JEDNOM napravila i frajer se sjetio ZAKLJUCATI…. a ja biser ne 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    barbs

    Ne bi ti/taj prezivio 😂😂😂😂
    Moj muz dok se tusiram upadne s malim u kupatilo: eeeevooo mamiiiiceeeeeeeee


    I moj isto tako,sad se tusiram navecer kad L. zaspi,jednu vecer sam uspavala malu,i donjela mu babyfon,rekla sam sad se idem tusirat a ti nemoj slucajno da me zoves da se probudila,necu da cujem nista dok ne izadem van iz kupaone….bas nan je valentinovski dan,pun ljubavi 
    Sretna tvoj je barem danas daleko

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Pupy

    Da eto bas smo preplavljene emocijama :D

    Sta bih dala da mora ostat sam s njom 24h….😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈 to mi je trenutno veca zelja nego da se naspavam :D


    I meni isto :-D,moj je najavio kako bi sutra isao na skijanje a u petak ga nema jer ide na put sluzbeno,i jos pita kao dal smije na skijanje jer ga nema kao 2 dana cijeli dan,i sta da ja kazem,sta god da kazem  najeee. sam…a ja nemogu do trgovine sat vrrmena i tusirat se,jer je panika 

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I_me

    barbs

    Ne bi ti/taj prezivio 😂😂😂😂
    Moj muz dok se tusiram upadne s malim u kupatilo: eeeevooo mamiiiiceeeeeeeee

    Jao kad mi to napravi!!!!😡😡😡😡😡
    Pa mama se tusira, sad ce brzo mama, ispalim !!!
    Ono, daj mi barem da se otusiram u miru!! 😡
    10min mira molit cu lijepo! 😂😂😂


    To je moj jednom napravio,poludila sam,a nisam htjela vikat pred L.,al me je zato poslije cuo…vise se nije ponovilo,al sad mi je Barbs dala ideju da se zakljucam ajme na sto smo dosle 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.