Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobar dan😘😘😘meni jos nije sjela rodiljna.Sretnih vam 3 Hedge😘😘.Hrana kao moda😂😂😂😂😂😂😂Danas dolazi vegeta cuvat P moram u posjetu i danas prvi put nakon godinu dana idem u firmu😊malo socijalizacije i imam tremu😛

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Moja L je prije zaspala u vožnji, sad to više ne pali. Jel se još kome to dogodilo? 
    Jučer smo išli i goste i ona samo gleda okolo, srećom ne idemo nikud daleko ali očito ni ne možemo nekud dalje da se ne premori. Ajd bar više ne plače dok se vozimo. Ne kužim te njihove faze 
    Hedgehog sretnih 3 mjeseca
    Kiki, možda da probas drugu bočicu tj drugu dudu? Al iskreno mislim da je takav, ne voli to i gotovo, kao ni vožnju kolicima. Ja sam kod svoje shvatila da jednostavno moram prihvatiti neke stvari. A opet kad razmisliš, ne može nijedna bočica zamijeniti mamu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Mame , vec ste pisale da vam nejdenako sjeda uplata rodiljne naknade? Jel ostatak kasnije sjeda?


    Meni još nije sjelo (ZABA) ali ja ću ovaj mjesec dobiti u dvije ture. Jel imaš e građanina? Meni u onaj osobni korisnički pretinac dolazi mail od HZZO-A 2-3 dana prije nego sjedne sa točnim iznosom koji će sjesti. Može se dogoditi da ti sjedne u 2 ture, i to jedna jedan dan druga drugi dan. Također, meni recimo nije niti jedan mjesec ista naknada. Ovisi vjerojatno o profesiji jer meni HZZO obračunava po satnici. Pa ovisi o neradnim danima…npr. za siječanj ću dobiti više nego za veljaču itd.

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Mame , vec ste pisale da vam nejdenako sjeda uplata rodiljne naknade? Jel ostatak kasnije sjeda?


    Mamisita meni je prosli mjesec sjelo 3000 i kasnije jos 700 kn.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Hedge- sretnih 3 mj 😊😊😊
    Posteljina-1 tjedno.. iako spava s nama u krevetu.. promjenim cisto zbog prasine 😂😂
    Porodiljna- erste sjelo. Pun iznos.. kako sam i racunala. 
    Izracunaj si. Satnica×184(broj radnih sati prosli mjesec)=placa
    A jednom mi se desilo da sam u 1 danu dobila 2 uplate.
    Meni je u trudnoci nalaz na toxo bio negativan,a bila sam uvjerena da ce biti pozitivan jer cijelog zivota imam mice.
    Bila vizita, neka druga dokt. Kaze jos minimalno 2 dana smo tu. Kaze ovi antibiotici se davaju 10 dana,a danas je 8 dan. Kaze da se to super smanjuje i zadovoljna je. 😊


  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Ma vec je on jeo na tu bocicu, i moje mlijeko i aptamil al sad je poceo vise kuzit i ne zeli. Probala sam i odvratno je. Jos cu jednom pokusati dati s kupovnom vodom, mislim da ova iz pipe ima previse kamenca i mislim da to osjeti. Ono neki dan je pojeo bocicu bebimila pa povratio. Sad aptamil ni okisit nece, a cim nagnem bocicu krene kapat tak da on kuzi da je to hrana ali ne ona koju on zeli. Nema veze, zaspao je na sisi, sad spava. Jedino je problem ako cemo morati uvesti AD zbog kilaze a on nece. 
    Suncokretice mi smo jucer bili kod kumova na dorucku i druzenju i oko 11 smo se vracali, taman kad treba spavati i zaspao je u AS, ali prije je spavao puno cesce. Prije je on spavao i u kolicima, prije se on i vozio aliiiiii sto je stariji to manje zeli. U voznji nam pali da pustimo pjesmice pa ih slusa i smiri se, samo mu ja ne dam da bulji u mob vec moze samo slusati. 
    U pravu si, treba prihvatiti da nesto jednostavno ne voli i gotovo ali mene to koci u kretanju. Ne mogu ga sama vozit u autu i ne mogu nikud s njim jer nece u kolica 😭😭



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Jutro curke..jedva sam oci otvorila..noc cisto ok a ja oci jedva jedvice otvaram
    Ima tetru ispod glavice koju mijenjam svaku vecer tako da ne brinem oko posteljine a svakih 10 dana najkasnije promijenim.
    I meni gemist u sumecoj zvuci prakticno iako preferiram old school
    Meni je najveca strepnja sto stalno seru o zalihama kakaovca i kako ce nestat cokolade sa planeta
    Sto se tice hrane kvalitetna ce biti sve skuplja a svi ce se nazalost sve losije i losije hraniti jer su i zemlja i voda i zrak prezagađeni..blazeni oni koji imaju svoj vrt. Ja ozbiljno razmisljam da si posadim voca i povrca. Iako sam prakticki u centru grada imam vrt iza kuce ali ne znam apsolutno nista o tome. Bas bi voljela imati svoje voce i povrce.
    Kiki nisam pohvatala zasto dajes bocu?
    Ja sam sanjala gomilu gluposti..prvo da sa Ellom Dvornik i jos nekom no name zenskom raspredam o majcinstvu
    Ona je imala nekog batlera koji joj brine o bebi a beba je bila ogromnaaaa.
    Onda sam sanjala da sam trudna i da nosim curicu..ajme kako sam bila sretna sto je curica, ( ocito u snu nisam doma imala malu bebu) 100x sam ga pitala dal je siguran za spol

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    I me super da je bolje! Izdrzat cete jos ta dva dana! I meni je toxo bila negativna a kao mala sam imala mace, i to neke divlje dovukla s polja. 😂



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Srnac zato jer se poceo jako cesto budit nocu pa se bojim da nije gladan i da mu sisa nije dovoljna ali odbija bocu u bilo koje doba dana i noci. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Koliko dugo AD smije stajati? Imam onaj grijac za bocice koji odrzava temperaturu.



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.